Питання при поданні документів на візу "Друг чи boyfriend?"

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Питання при поданні документів на візу "Друг чи boyfriend?"

Повідомлення LinOK »

Хочу отримати візу, для того щоб поїхати в Швейцарію до свого коханого. Я знаю що за запрошенням від хлопця обов'язково питають "Друг чи бойфренд", знайомі говорять що краще говорити що друг. Що підкажете?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Питання при поданні документів на візу "Друг чи boyfriend?"

Повідомлення Svitlana »

Краще казати правду. Міряйте українськими мірками - ви назвете своїм хлопцем людину, з котрою бачилися 2 рази (або жодного разу)? Якщо вас багато що пов'язує і це дійсно вже міцні стосунки - кажіть, що хлопець. Якщо ні - друг - найкраще поняття.
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Питання при поданні документів на візу "Друг чи boyfriend?"

Повідомлення LinOK »

Справа в тому, що мене цікавить чи може моя відповідь вплинути на рішення посольства у видачі візи?
Дякую за відповідь!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Питання при поданні документів на візу "Друг чи boyfriend?"

Повідомлення Svitlana »

Звичайно, що може. Однозначно вірних чи однозначно невірних відповідей на співбесіді нема. Навіть такі відповіді, котрі здаються нам "провальними", вкупі з "поганим" набором критеріїв давали позитивний результат і, навпаки, ідеальні документи - відмову.

Одного разу я консультувала про поведінку на співбесіді у посольстві у випадку, дуже подібному до вашого. Я десь 2 години в скайпі провисіла, виясняючи історію знайомства і даючи поради як себе вести на співбесіді і що говорити.
А ви хочете, щоб на ваше 2-лінійкове запитання, що зводиться до слів "друг" чи "бойфренд" отримати відповідь, яка буде правильною для співбесіди у посольстві.
Моя відповідь була у стиль вашого питання - кажіть правду і це буде правильно.
Конкретніше вам неможливо допомогти, вибачайте. :pardon:

Додам лише, що працівники посольства не лише приймають рішення, згідно формальних критеріїв, але досвідчені (та, мабуть, і навчені) відрізняти правду від брехні, хоч якою б ідеальною вона не виглядала. А друге - завжди буде великим мінусом у прийнятті рішення.
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Питання при поданні документів на візу "Друг чи boyfriend?"

Повідомлення LinOK »

Дуже дякую!
Аватар користувача
natali0509

Re: Питання при поданні документів на візу "Друг чи boyfriend?"

Повідомлення natali0509 »

Розкажу мою ситуацію. я місяць назад також як ви подавала документи на гостьову візу, щоб поїхати до хлопця. я його знала тільки 1,5 місяці до того, тому коли мене питали , я віповіла, що це друг. і тим більше це було перше запрошення від цієї людини. співбесіда пройшла добре, вони тільки запитали, скільки йому років, чи він одружений, де працює, і хто він мені і як я його знаю.ще думаю важливо , щоб ви мали візи різні раніше, і ніяких проблем з посольствами . велике дякую Світлані, вона дала мені багато порад! я отримала позитивний результат - мені відкрили візу
Elisabeth
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 15 березня 2011, 14:59

Re: Питання при поданні документів на візу "Друг чи boyfriend?"

Повідомлення Elisabeth »

Я коли перший раз відкривала візу, так мене так випитували про хлопця! Разів 5 по ходу співбесіди питали, так хто він вам приходиться, друг чи бойфренд. На той час він був тільки другом, і їхала я як до друга. Але на останньому питанні я вже не витримала, і кажу що він тільки мій друг зараз, і якщо вже все получиться, то стане моїм бойфрендом. :tak2:
Ні у кого я консультації на брала як поводитися на співбесіді. Так як занала, тільки чесні відповіді можуть допомогти.
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Питання при поданні документів на візу "Друг чи boyfriend?"

Повідомлення LinOK »

Мені просто цікаво, як це питання впливає на рішення посольства???
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Питання при поданні документів на візу "Друг чи boyfriend?"

Повідомлення Svitlana »

Впливає не відповідь, як така, а, власне, чесність... ну і вона разом з обставинами знайомства тощо може дати висновок про "здоровість" стосунків та адекватність людини до певної міри.

Наприклад, ви кажете, що відпочивали разом минулого літа в Єгипті тиждень (знайомство). І далі через 3 питання кажете, що він ваш наречений. Ні в Україні нареченим ніхто б не назвав "курортний роман", ні тут. Якщо йому 20 років - замалий, щоб женитися тут, навіть якщо міг би у запалі запропонувати вам руку і серце. Якщо йому 30 років - застарий, щоб одружитися після тижня знайомства на пляжі.

Отак з усіх питань, іноді таких, що зв'язок між ними встановити важко, вони складають мозаїку і оцінюють вашу чесність, адекватність, а, головне, ризик того, що ви за будь-яку ціну прагнете виїхати.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”