Barcelona

Куди вибратися, що побачити, що почути
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Barcelona

Повідомлення Julie »

дорогі форумчани! можливо з вас вже хтось був в Барселоні, поділіться де можна недорого переночувати, так як я лечу тільки на вихідні, хотілося б побільше побачити, тому мені підійде й хостел, щоб не витрачати лишні гроші,я чула в них є якісь "комунальні хостели" за 15 евро, може хть щось чув про таке? дякую. :dizzy:
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Re: Barcelona

Повідомлення Valentyna »

В свій час мені дуже допоміг сайт
http://www.barcelona-tourist-guide.com/ ... ation.html
Там є сторіночка із молодіжними hostel та hostal.
Ми з чоловіком були у Барселоні пару років назад на початку березня, житло завчасно не бронювали, вирішили все вирішувати на місці, мали лише список потенційних місць.

На ділі вийшло так: прийшли в один із hostel в районі Барі Готик, там місць не виявилось, але на ресепшені нам підказали пару інших місць. Одне з них був маленький приватний каталанський hostal (готельчик),
де ми і зупинились (45 евро за кімнату для двох, з ванною, без сніданку). Готельчик не має інтернет сайту, господиня говорила лише іспанською, але малюючи "картинки" ми чудово порозумілися.

В Барі Готик хостели та хостали, на кожному кроці, все діло в ціні та умовах проживання, багато з цих місць ніяк себе не рекламують у інтернеті, бронювання можливе лише по телефону, що суттєво ускладнює процес пошуку житла.
З власного досвіду, не в розгар туриського сезону, якщо не шкода часу на пошуки - житло можна не бронювати завчасно, обов"язково щось пристойне знайдеться. Але в кінці весни та літом, на мій погляд, не варто ризикувати, краще знайти щось завчасно.
Удачі.
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Re: Barcelona

Повідомлення Julie »

djakuju za infu, perenesu svij vidpochynok na cherven´ kvytkiv na litak vzhe ne bulo, zalyshylys´dorogi.
Відповісти

Повернутись до “Дозвілля та подорожі”