Автобус в Ліхтенштейн і робота програмістом

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
Аватар користувача
Kostyantyn_Lviv

Автобус в Ліхтенштейн і робота програмістом

Повідомлення Kostyantyn_Lviv »

Вітання всім!

Маю два питання.

1) Може хто знає як добратися автобусом зі Львова до Ліхтенштейна, або якомого ближче. Знаю одна людина їхала з пересадкою через Катовіце в Сант Галєн. Але я не знаю як вона це робила, а по нашим автобусним сайтам найти такого маршруту не можу. Має їхати старша людина і тому хотілося щоб маршрут був якомога простіший, без багатьох пересадок.

2) Питання чисто теоретичне. Тут прочитав що Швейцарії потрібні програмісти по базах даних. Чи реально найти роботу з досвідом біля 10 років по роботі з базами даних, зокрема SQL Server. Може порадите якісь сайти щоб резюме закинути.

Буду вдячний за відповіді :)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Автобус в Ліхтенштейн і робота програмістом

Повідомлення Svitlana »

Kostyantyn_Lviv писав: 1)як добратися автобусом зі Львова до Ліхтенштейна,

2) програмісти по базах даних. з досвідом біля 10 років по роботі з базами даних, зокрема SQL Server. Може порадите якісь сайти щоб резюме закинути.

1) Напряму зі Львова до Ліхтенштейна - забудь. Варіант - нехай їде до Німеччини зі Львова без пересадок, наприклад до Ульма, Фрайбурга (по карті подивися куди ближче) або до Австрії (Сант Антон і інші по карті), не знаю куди їдуть найближче, на сайті пишуть, що від Інсбрука 2,5 год. А далі ті з Ліхтенштейна хай заберуть старшу людину авто. Реально - туди нічого не ходить. Поїзд в них не стає, міжнародні автобуси не їздять. http://www.tourismus.li/en/navpage-AccessLI.html
Інакше, треба буде їхати поїздом (легше) чи автобусом, наприклад, до Цюриха, далі пересадка в поїзд на Сарганс, а там - автобусом в Ліхтенштейн, благо зупинка автобуса відразу на вокзалі.
Або в Австрії добратися до Фельдкірх (пересадка звідки б не було) чи навіть і до Брегенца, може, і далі знов пересадка на Ліхтенштейн.
Дорога досить довга, щоб в кінці ще купу пересадок робити в незнайомих містах. Плюс якщо ще і мови іноземної нема.

З Катовіце до Санкт-Галена - шукай серед польських автобусних компаній - які з них їдуть туди. Їх же море різних, так само, як і в нас.

2) в принципі добрі спеціалісти завжди потрібні. Тут вже і так є купа сайтів, але в рубриці "Робота і навчання у Швейцарії", само-собою.
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”