ВСІ НА ВИБОРИ

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Svitlana »

Прошу також переглянути тему щодо "Тимчасового консульського обліку" у Посольстві України в Швейцарії


До уваги громадян України, які планують брати участь у виборах Президента України 2010 року.

Шановні громадяни!

З 19 жовтня 2009 року в Україні офіційно розпочинається процес підготовки та проведення виборів Президента України, які заплановані на 17 січня 2010 року.

До Посольства України у Швейцарії повертається велика кількість листів, надісланих Центральною виборчою комісією України громадянам України, які проживають (перебувають) на території Швейцарської Конфедерації та Князівства Ліхтенштейн щодо внесення уточнень до списку виборців, у зв’язку із відсутністю особи за вказаною в листі адресою. Повернення листів пов’язане з тим, що громадяни України, які перебувають на консульському обліку в Посольстві України у Швейцарській Конфедерації, змінили адреси проживання та не повідомили Посольство про свої нові адреси.

Згідно з статтею 8 Закону України „Про Державний реєстр виборців”, виборчою адресою виборця є адреса його житла або місця перебування виборця чи інша адреса, що замінює адресу житла виборця, яка є підставою для віднесення виборця до відповідної постійної виборчої дільниці. Виборча адреса виборця, як правило, визначається зареєстрованим місцем проживання та адресою житла виборця відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні". До виборчої адреси громадян України, які проживають або перебувають за межами України відноситься: країна проживання (перебування); субнаціональна адміністративно-територіальна одиниця (штат, провінція, земля тощо) іноземної країни проживання чи перебування; поштова адреса виборця за правилами країни проживання (перебування).

Згідно із статтею 361 Закону України „Про вибори Президента України”, передача попередніх списків виборців на паперовому носії до дільничних виборчих комісій закордонних виборчих дільниць має відбутись до 25 грудня 2009 року.
На наступний день після передачі попередніх списків комісії, один примірник списку виборців буде вивішений у приміщенні дільничної виборчої комісії (Посольство України в Швейцарській Конфедерації) для загального ознайомлення громадянами України.

Статтею 20 Закону України „Про Державний реєстр виборців” встановлено, що виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі до відповідної консульської установи України, яка невідкладно передає заяву та додані до неї документи до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.
Згідно з пунктом 2 статті 20 Закону України „Про Державний реєстр виборців”, у разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає заяву до органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою, до якої додаються документи (належно засвідчені копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

Виходячи із зазначеного, громадяни України, які перебувають на консульському обліку в Посольстві України в Швейцарській Конфедерації та змінили адресу свого проживання, звертаються із заявами до консульської установи України на території Швейцарської

З метою складання правильного списку виборців консульського округу Посольства України в Швейцарській Конфедерації, консульській відділ Посольства звертається з проханням до громадян України, які перебувають на консульському обліку в Посольстві та змінили свої адреси проживання, надати останню інформацію про місце їхнього проживання в Швейцарії. В іншому випадку, списки виборців будуть складені на підставі тієї інформації, яку громадяни України надали працівникам консульського відділу під час звернення щодо їхньої постановки на консульській облік.

Додатково інформуємо, що відповідно до статті 21 Закону України „Про Державний реєстр виборців”, виборець, який проживає або перебуває за межами України, може особисто подати запит щодо змісту його особистих персональних даних у Реєстрі до консульської установи України за місцем проживання чи перебування, надаючи при цьому паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або (якщо особа недавно набула громадянства України) тимчасове посвідчення громадянина України. Консульська установа невідкладно передає запит до органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

У додатках:
Заява щодо зміни ідентифікаційних персональних даних виборця
Dodatok 1.pdf
(92.24 Кіб) Завантажено 279 разів
Заява щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає чи перебуває за межами України
Dodatok 2.pdf
(89.86 Кіб) Завантажено 264 разів
У випадку виникнення питань просимо звертатись до консульського відділу Посольства України в Швейцарській Конфедерації.

відповідальна особа – Матічук Наталія Вікторівна – 031 352 23 16
BOTSCHAFT DER
UKRAINE IN DER SCHWEIZ
Feldeggweg 5
3005 Berne
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Svitlana »

Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення pol_serg »

:verygood: :bravo:
Аватар користувача
AlP

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення AlP »

За кого ж голосувати - Шантрапаааа і Пройдохи...жуть!
Раніше піддержали активно Оранжевих - Більше не хочеться.
А зараз не знаю....один Тігіпко щось внятно говорить..
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Svitlana »

До уваги громадян України!

Для тих, хто не стоїть на обліку в посольстві України в Берні, але хоче взяти участь у голосуванні 17 січня 2010 року така можливість є.

Для цього треба написати скаргу певного змісту (приблизний текст подається нижче), до якої долучаються копії паспорта і дозволу на проживання в Швейцарії.

Скарга має бути приблизно така:




Дільничній виборчій комісії

Виборчої дільниці № 112

Закордонного виборчого округу

Прізвище ім'я по-батькові

Адреса проживання у Швейцарії (латинкою)

Скарга



Щоб реалізувати своє конституційне право на участь у виборах Президента
України прошу внести мене до уточненого списку виборців.


17.01.2010 року Підпис



Додаток: копія закордонного паспорта громадянина України
копія документу про дозвіл на проживання у Швейцарії
romko28
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 18 червня 2008, 21:51

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення romko28 »

Svitlana писав:До уваги громадян України!

Для тих, хто не стоїть на обліку в посольстві України в Берні, але хоче взяти участь у голосуванні 17 січня 2010 року така можливість є.

Для цього треба написати скаргу певного змісту (приблизний текст подається нижче), до якої долучаються копії паспорта і дозволу на проживання в Швейцарії.
Світлано, скажіть - тобто я можу в неділю приїхати в Берн і з оцією заявою проголосувати? Точно?

Бо проголосувати би вартувало, але якщо це якийсь фейк, то не хочеться пертися даремно в Берн аж з Цугу, краще я в гори піду погуляю :о)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Svitlana »

Інформація надійшла з серйозного джерела. Але уточнити/перепитати я на разі не можу. Тому спробую дати гарантію 90%+.
Таке вже колись було, влада в нас ще та, тому і такий високий %%. Якщо ви з Цуга, то, може вам веселіше буде у компанії їхати з Цюриха :wink: о 10.30 вирушаємо - шукайте у потязі і приєднуйтеся.
romko28
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 18 червня 2008, 21:51

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення romko28 »

Svitlana писав:Інформація надійшла з серйозного джерела. Але уточнити/перепитати я на разі не можу. Тому спробую дати гарантію 90%+.
Таке вже колись було, влада в нас ще та, тому і такий високий %%. Якщо ви з Цуга, то, може вам веселіше буде у компанії їхати з Цюриха :wink: о 10.30 вирушаємо - шукайте у потязі і приєднуйтеся.
Дякую, Світлано!

Я вам повірю :smile: :smile: :smile:

Поїду, мабуть, через Люцерну - мені так швидше, і зрештою, приємніше, там такі тихі мирні поїзди, не те, що йде з Цюріха
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Svitlana »

І що там за результати вийшли? В обід читала в NZZ - вийшли передбачувана парочка "Охрім та Одарочка".
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення natalotschka »

Ось, що каже "Корреспондент.net":



Данные подсчета голосов избирателей Центральной избирательной комиссией Украины
Обновлено 2010.01.19, 10:20

По результатам подсчета 99.84% протоколов участковых избирательных комиссий

Место Кандидат
1 Янукович Виктор 35.35%
2 Тимошенко Юлия 25.03%
3 Тигипко Сергей 13.05%
4 Яценюк Арсений 6.95%
5 Ющенко Виктор 5.45%
6 Симоненко Петр 3.55%
7 Литвин Владимир 2.35%
8 Тягнибок Олег 1.43%
9 Гриценко Анатолий 1.2%
10 Богословская Инна 0.41%
11 Мороз Александр 0.38%
12 Костенко Юрий 0.22%
13 Супрун Людмила 0.19%
14 Протывсих Василий 0.16%
15 Пабат Александр 0.14%
16 Ратушняк Сергей 0.12%
17 Бродский Михаил 0.06%
18 Рябоконь Олег 0.03%
19 Против всех 2.2%
Аватар користувача
Ruslan

Re: ВСІ НА ВИБОРИ (update 01.02.2007)

Повідомлення Ruslan »

До уваги громадян України!

Для тих, хто не стоїть на обліку в посольстві України в Берні, але хоче взяти участь у голосуванні 7 лютоґо 2010 року така можливість є.

Для цього треба написати скаргу певного змісту (приблизний текст подається нижче), до якої долучаються копії паспорта і дозволу на проживання в Швейцарії.



Скарга має бути приблизно така:




Дільничній виборчій комісії

Виборчої дільниці № 112

Закордонного виборчого округу

Прізвище ім'я по-батькові

Адреса проживання у Швейцарії (латинкою)

Скарга


Щоб реалізувати своє конституційне право на участь у виборах Президента
України прошу внести мене до уточненого списку виборців.


07.02.2010 року Підпис


Додаток: копія закордонного паспорта громадянина України
копія документу про дозвіл на проживання у Швейцарії

Уваґа!!!
1.Ґромадяни, котрі вже подавали такі заяви на першому турі виборів мусять заново їх подати (разом з відповідними документами)!
2. Запрошення на вибори доставлять у Берн лише 5 лютоґо, тому вони не можуть бути вчасно розіслані. Будь-ласка, приходьте на ВИБОРИ і БЕЗ ЗАПРОШЕНЬ!!!
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення dima_ternopil »

О котрій годині відкривається дільниця?
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Julie »

якщо я правильно зрозуміла, то я можу проголосувати навіть з німецьким шенгеном, бо я тут по безухвізі ?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Svitlana »

dima_ternopil писав:О котрій годині відкривається дільниця?
Голосувати можна з 8 ранку до 8 вечора.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Svitlana »

Julie писав:якщо я правильно зрозуміла, то я можу проголосувати навіть з німецьким шенгеном, бо я тут по безухвізі ?
Так, якщо у вас віза, то можете.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Svitlana »

Отримала е-мейлом пропозицію щодо вибору на виборах :sceptical: То таки правдивий вибір був би на цих виборах, хіба ні?
Голосуй проти всіх!

Заклик суспільно-політичного руху «Пробудження»
http://www.patrioty.in.ua

Напередодні другого туру президентських виборів, кожному громадянину необхідно усвідомити - немає кандидатів, за яких потім не буде соромно.

Кого б Ви не підтримали 7 лютого, потім Ви будете жалкувати. Хто б з них не переміг – народ програє.
Жоден з кандидатів у другому турі президентських виборів не вартий народної уваги.
В їхніх програмах немає жодної відвертої фрази, немає жодної справжньої їхньої цілі. Всі їхні програми – це лише текст до театральної вистави під назвою «українські вибори».

Сьогодні неможливо обрати менше з двох зол. Нам пропонують вибір між жахливим та огидним, між гільйотиною та електричним стільцем.

Україна ніколи не підніметься, доки ми будемо обирати зло. Хоч би й найменше.

Єдиний шлях – вийти з системи.
Проголосувати проти всіх.

Голос «проти всіх» - це не втеча від реальності. Це ляпас зажерливим самозакоханим політиканам. «Проти всіх» - це спосіб позбавити їх суспільної підтримки. Це відверте «НІ» огидній реальності, щоб сказати «ТАК» майбутнім змінам.

Чим швидше ми усунемо цих «мастодонтів епохи кучмізму» з політичної сцени, тим скоріше прийде нова генерація політиків, тим швидше відкриються двері надії…

«Проти всіх» – це цвях в труну діючих політиків.
«Проти всіх» - це шанс на появу нових лідерів України!

Не бійся змін!
Будь щирим із самим собою!
Голосуй «проти всіх» – вкажи політикам на їхнє місце!
Зображення
Аватар користувача
Сашко111

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Сашко111 »

мені за Ющенка зараз дуже соромно, що він підтримав свого буцімто супротивника. Дуже. Але все одно не жалкую, що голосував за нього в 2004. Бо тоді це було потрібно для країни
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Svitlana »

Просвітіть - а кого він зараз підтрима?
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Снігурка »

Голосуй проти всіх!


і що це дасть? прийдуть нові хижаки?
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення LSquirrel »

Julie писав:якщо я правильно зрозуміла, то я можу проголосувати навіть з німецьким шенгеном, бо я тут по безухвізі ?
А я щось сумніваюсь, що вийде. Нагорі було написано про те, що треба принести паспорт та дозвіл на проживання в Швейцарії. А у Вас тільки віза...
Хоча, можливо, Світлана краще знає, бо більше про це дізнавалась і відслідковувала це питання. Якщо що, перепрошую, що влізла зі своїми роздумами.
Аватар користувача
Гість

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Гість »

Svitlana писав:Просвітіть - а кого він зараз підтрима?
Януковича. Хоча це не дуже дивує, меморандуми з ним він вже підписував, та прем'єром робив
Vladislav
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 01 квітня 2008, 16:37

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Vladislav »

Технологія В.Ющенка "Проти всіх" - це технологія приведення до влади В.Януковича.

Ющенко домігся свого.
Тимшенко - не буде Президентом, але ціна цього - руйнація України.

Україну чекає вимирання. Це кінець. Немає такої країни як Україна. Є країна дебілів - Гондурас.
Підуть дебільні пенсіонери на вулицю, до ящиків. Занадто багато витратилися олігархи.

Вже йдуть розмови про витіснення української мови.

Приклад. "Русскому языку статус единого и государственного языка ! РУССКИЙ ЯЗЫК - ЕДИНЫЙ И ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ЯЗЫК НА ВСЕЙ ТЕРРИТОРИИ РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ И УКРАИНЫ ! Президент Украины Виктор Федорович Янукович сделает всё возможное чтобы защитить наш общий для России и Украины язык - русский язык !"

або

"язык Отчизны
Я рад что наконец-то можно услышать родной язык слобожанщины,новороссии и малороссии! Галиция-это не вся малороссия,а лишь ее часть."

ДЯКУЙТЕ ЮЩЕНКУ!
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Valentyna »

Очікувати на щось хороше - нема підстав, але впадати в істерику, теж не вихід.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення pol_serg »

От чого-чого, а істерик не треба, треба усвідомити, що в Україні ніколи не стається радикальних змін, особливо залежних від президента чи прем"єра,
приклад Ющенка хіба мало це проіллюстрував? Були вони вже всі по черзі прем"єрами, і в раді - в більшості, і в меншості, комусь ще потрібні аргументи.
І ніхто не заставить мене говорити російською (і українською-як варіант), коли я того не хотітиму, то й же праффєсар не зацікавлений в шаленому опорі... Вибору як такого не було, так що криза стабільно продовжується... То ж я вітаю всіх науковців - накінець то в України "наш президент"... :grin: :grin: :grin:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: ВСІ НА ВИБОРИ

Повідомлення Svitlana »

pol_serg писав:От чого-чого, а істерик не треба, треба усвідомити, що в Україні ніколи не стається радикальних змін, особливо залежних від президента чи прем"єра,
приклад Ющенка хіба мало це проіллюстрував? Були вони вже всі по черзі прем"єрами, і в раді - в більшості, і в меншості, комусь ще потрібні аргументи.
І ніхто не заставить мене говорити російською (і українською-як варіант), коли я того не хотітиму, то й же праффєсар не зацікавлений в шаленому опорі... Вибору як такого не було, так що криза стабільно продовжується... То ж я вітаю всіх науковців - накінець то в України "наш президент"... :grin: :grin: :grin:
Розважив у всіх значеннях цього слова. Особливо згідна про зміни і про їх "головування" на різних посадах.
Хоча від результатів виборів (маю на увазі вибір кандидатів ще в першому турі) під стіл хочеться лізти. Правда, в першому турі ще була надія на недійсні вибори, а зараз вона вже померла. Найгірше те, що самостійних кандидатів там майже і не було. Всі технічні або напівтехнічні.
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”