Студентська віза у Швейцарію

Школи, вузи, курси, наука, все довкола освітньої галузі. Курси водіїв - в темі про странспорт, фахові курси та підтвердження дипломів - тема про роботу.
Аватар користувача
NataliiaKiew
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 06 травня 2008, 10:51
Звідки: Zürich-Lüneburg-Kyiv

Студентська віза у Швейцарію

Повідомлення NataliiaKiew »

Вітаю усіх форумчан! Випадково знайшла ваш сайт і дуже зраділа :-) Можливо ви зможете мені щось порадити. Я була зарахована до університету Цюриха, вже отимала підтвердження про зарахування...але уявляю, що отримати студентську візу буде ой як непросто. Стипендії в мене не буде, це магістерська програма, отже мені потрібно якось довести, що в мене є принаймні 21000 франків на банківському рахунку...у ШВЕЙЦАРСЬКОМУ банку, чи у відділені швейцарського банку в Україні (якого не існує :-Р, принаймні я не знайшла), чи у банку, що має представництво в Швейцарії (і такого в нас немає). Невже для того, щоб відкрити рахунок, мені доведеться їхати у Швейцарію? Можливо хтось знає, що робити у такому випадку, чи підкаже якийсь інший варіант, щоб довести моє фінансове забезпечення...

Буду дуже рада прочитати ваші поради :-)
Наталія
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Студентська віза у Швейцарію

Повідомлення _vital_ »

NataliiaKiew писав:Вітаю усіх форумчан! Випадково знайшла ваш сайт і дуже зраділа :-) Можливо ви зможете мені щось порадити. Я була зарахована до університету Цюриха, вже отимала підтвердження про зарахування...але уявляю, що отримати студентську візу буде ой як непросто. Стипендії в мене не буде, це магістерська програма, отже мені потрібно якось довести, що в мене є принаймні 21000 франків на банківському рахунку...у ШВЕЙЦАРСЬКОМУ банку, чи у відділені швейцарського банку в Україні (якого не існує :-Р, принаймні я не знайшла), чи у банку, що має представництво в Швейцарії (і такого в нас немає). Невже для того, щоб відкрити рахунок, мені доведеться їхати у Швейцарію? Можливо хтось знає, що робити у такому випадку, чи підкаже якийсь інший варіант, щоб довести моє фінансове забезпечення...

Буду дуже рада прочитати ваші поради :-)
Наталія
Може, цей банк підійде?

http://ua.unicredit.com.ua/view.worldwide/

Країни Європи

* Швейцарія

Відділення в Україні:
http://ua.unicredit.com.ua/view.about_departmen/

Запитайте в посольстві та в самому банку. Щасти вам!
Аватар користувача
NataliiaKiew
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 06 травня 2008, 10:51
Звідки: Zürich-Lüneburg-Kyiv

Re: Студентська віза у Швейцарію

Повідомлення NataliiaKiew »

Дякую за підказку, я перевірю, чи вони відкривають рахунки у франках. Щодо посольства Швейцарії в Україні...я трохи здивована, очікувала на кращий сервіс. Електронного листа надіслала їм ще тиждень тому, досі чекаю на відповідь. Потім подзвонила у call-center, там на мої питання нічого конкретного не відповіли, прочитали те, що я й сама на сайті знайшла, а потім взагалі порадили написати імейл...
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Студентська віза у Швейцарію

Повідомлення _vital_ »

NataliiaKiew писав:Дякую за підказку, я перевірю, чи вони відкривають рахунки у франках. Щодо посольства Швейцарії в Україні...я трохи здивована, очікувала на кращий сервіс. Електронного листа надіслала їм ще тиждень тому, досі чекаю на відповідь. Потім подзвонила у call-center, там на мої питання нічого конкретного не відповіли, прочитали те, що я й сама на сайті знайшла, а потім взагалі порадили написати імейл...
То посольство вимагає рахунок обов"язково у франках? Чи достатньо мати суму в євро в еквіваленті?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Студентська віза у Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

NataliiaKiew писав:Невже для того, щоб відкрити рахунок, мені доведеться їхати у Швейцарію?
Розчарую, що їхати сюди не допоможе. Щоб іноземцям відкрити тут банківський рахунок, потрібно покласти мінімум (про що я чула) 100 000. (майже як в тому анекдоті: "в нас можна не соромитися, що ви мільйонер"). Лише з 10 000 можна відкрити рахунок тим, хто вже отримав тут дозвіл на проживання.
Але наприклад в Києві є представництво Райфайзен-банку. Цей банк має представництво і тут. Може це підійде?
До того ж думаю, що то таки не у франках вимагають, а просто еквівалент у франках. Проблем же з обміном взагалі ніяких нема.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Студентська віза у Швейцарію

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:
NataliiaKiew писав:Невже для того, щоб відкрити рахунок, мені доведеться їхати у Швейцарію?
Розчарую, що їхати сюди не допоможе. Щоб іноземцям відкрити тут банківський рахунок, потрібно покласти мінімум (про що я чула) 100 000. (майже як в тому анекдоті: "в нас можна не соромитися, що ви мільйонер"). Лише з 10 000 можна відкрити рахунок тим, хто вже отримав тут дозвіл на проживання.
Це не так. Відкрити рахунок з дозволом на проживання можно і зі значно меншою сумою. Принаймні в KantonalBank та PostFinance. Правда, то може залежати від наявності постійного доходу. Треба запитувати в банку на місці.
Svitlana писав: Але наприклад в Києві є представництво Райфайзен-банку. Цей банк має представництво і тут. Може це підійде?
До того ж думаю, що то таки не у франках вимагають, а просто еквівалент у франках. Проблем же з обміном взагалі ніяких нема.
Більш того, можна без проблем знімати за бажанням євро чи франки, навіть у багатьох банкоматах.

Щодо Райффайзен, то це точно той самий? Бо логотип і шрифт назви на банкоматах та рекламі абсолютно не такі, як в Україні. Той, що в Україні, найбільше представлений якраз у Східній Європі, хоча має головний офіс в Австрії.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Студентська віза у Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

Вітал, в мене є рахунок в одному з банків ЄС, але тут я можу зняти з нього лише франки, попри те, що гроші там лежать в євро. Так що то не зовсім правильно, що без проблем можна зняти. Без проблем євро я можу зняти зі свого місцевого рахунку, котрий у франках. Але якщо дуже треба зняти євро саме з рахунку, котрий у євро. То я знімаю франки, потім запускаю їх на рахунок, котрий у франках і тут же знімаю з нього євро. Вигідніше пропускати таким чином гроші через автомати, аніж міняти готівку.
Аватар користувача
NataliiaKiew
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 06 травня 2008, 10:51
Звідки: Zürich-Lüneburg-Kyiv

Re: Студентська віза у Швейцарію

Повідомлення NataliiaKiew »

Всім привіт!!!

Знову всім дуже дякую за поради і можу поділитись радісною для мене новиною :wink: Я таки вибила відповідь з посольства Швейцарії. Не хотіли вони мені відповідати щодо банківського рахунку. Що я вже не робила: дзвонила в call-center, відправляла е-мейл, факс... Потім набридло і написала у Швейцарію, у їх МЗС...відповіли в той же день, ще й посольство пристидили :gigle: .
Ось що мені відповіли в посольстві:

Dear Mrs.
Thank you for your mail. It is not absolutely necessary to open a bank account at a Swiss bank in Switzerland. Many experiences in similar cases show that the migration office which processes your application accepts a bank account on your behalf at any major bank of Ukraine namely Pro Credit Bank, Uni Credit Bank, SEB and so on. All of these Banks (and many more) have relations to Switzerland. I recommend preparing your documents with a Ukrainian bank statement. If the canton needs another statement they will ask for it.
Yours sincerely

Отже в принципі відкрити рахунок можна в будь-якому великому українському банку, бажано з іноземними інвестиціями. Це вже радує :smile:

.... Зараз в мене виникло питання. Чи можна переводити з України чи в Україну значні суми коштів у іноземній валюті? Бо мене тут налякали, що треба взяти індивідуальну ліцензію від Національного Банку України, якщо сума операції перевищує 15 000 грн (в еквіваленті). А мені треба як мінімум 15 000 євро перевести.

Може хто знає? :unsure:
Аватар користувача
riki

Re: Студентська віза у Швейцарію

Повідомлення riki »

Дуже буду вдячна тому, хто відповість!
Я знайшла на сайті інформацію, що усі студенти мають покинути Швейцарію після закінчення навчання, чи існують там певні умови? чи це обов"язково для всіх в незалежності від перпектив продовження навчання або роботи?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Студентська віза у Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

Так, повинні виїхати з країни. Але на практиці - якщо людина знаходить роботу, відповідно, вона через роботодавця подає на інший тип дозволу на проживання. Тоді вона залишається у країні, але в іншому статусі. Як студент залишатися не можна. Можна або виїхати, або треба міняти дозвіл на проживання (якщо для цього є підстави, звичайно). Звичайно, що на сайті в себе вам не будуть розписувати усі можливості залишитися.
Аватар користувача
olia_k

Re: Студентська віза у Швейцарію

Повідомлення olia_k »

У мене питання на рахунок медичного страхування. Оскільки на сайті посольства про це нічого не сказано, то страховки при подачі документів не потрібно? Як я зрозуміла, це треба буде оформити вже безпосередньо по приїзду для оформлення дозволу на проживання, хоча конкретної відповіді ще не отримала.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Студентська віза у Швейцарію

Повідомлення Svitlana »

Взагалі так - якщо ви приїжджаєте на навчання, то будете змушені оформити обов'язкове для резидентів медичне страхування в одній з місцевих страхових компаній. Таке мед. страхування потрібно оформити у перші 3 місяці (якщо нічого не помінялося), та можна задньою датою. Тобто наприклад 25-го червня оформляєте страхівку з першого. Якщо у вас були звертання до лікаря, то страхівка покриє видатки. Премія, відповідно, оплачується в повному обсязі.

Оскільки ви подаєте на інший тип візи, то і вимоги до неї там інші. Тому, якщо з вас не вимагають страхування на час подорожі то і не подавайте її. Фактично, вам страхування потрібне лише на пару годин перельоту. Оскільки після прибуття ви повинні відразу прописатися і, відповідно, оформити страхування.
Аватар користувача
mari

Re: Студентська віза у Швейцарію

Повідомлення mari »

NataliiaKiew писав:Вітаю усіх форумчан! Випадково знайшла ваш сайт і дуже зраділа :-) Можливо ви зможете мені щось порадити. Я була зарахована до університету Цюриха, вже отимала підтвердження про зарахування...але уявляю, що отримати студентську візу буде ой як непросто. Стипендії в мене не буде, це магістерська програма, отже мені потрібно якось довести, що в мене є принаймні 21000 франків на банківському рахунку...у ШВЕЙЦАРСЬКОМУ банку, чи у відділені швейцарського банку в Україні (якого не існує :-Р, принаймні я не знайшла), чи у банку, що має представництво в Швейцарії (і такого в нас немає). Невже для того, щоб відкрити рахунок, мені доведеться їхати у Швейцарію? Можливо хтось знає, що робити у такому випадку, чи підкаже якийсь інший варіант, щоб довести моє фінансове забезпечення...

Буду дуже рада прочитати ваші поради :-)
Наталія


А як ви поступили Наталочко?
Хочу не просто жити у Швейцарых але й отримати спецыальнысть та працювати нормально...
Відповісти

Повернутись до “Освіта, діти”