Як мені працевлаштуватись в Швейцарії? (з України)

Оголошення про роботу в розділі "Оголошення". Тут лише загальні запитання про можливості і документи
українець
Відрядження
Повідомлень: 15
З нами з: 03 березня 2008, 18:55

Як мені працевлаштуватись в Швейцарії? (з України)

Повідомлення українець »

Доброго дня(чи що там у Вас), "швейцаризовані" українці!
Мене цікавить питання працевлаштування у цій чудовій(як на мій погляд) країні.
Мені 24роки. В мене диплом українського університету(Вінницький Національний технічний університет) по спеціальності "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод". Працюю по спеціальності, інженером. Досвід 2 роки. Є ще диплом технічного перекладача з англійської мови. Хоча досвіду дуже мало.

Чи є в мене шанси отримати роботу по спеціальності?
Який взагалі попит на інженерів-електриків в Швейцарії?

Якщо на перших два питання відповідь буде задовільна тоді мені доведеться вчити німецьку.
Попередньо дякую.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Як мені працевлаштуватись в Швейцарії?

Повідомлення Svitlana »

Думаю, що шанси є навіть з однією англійською. Німецьку на мінімальному рівні можна би було підівчити. Хоча б для того, щоб читати оголошення. У сусідній темі є список сайтів, де можна шукати роботу. Спробуй. Думаю, що в тебе все вийде. 2 роки - то вже досить непоганий досвід для початку.

До речі, електрик це не те, що енергетик? Бо енергетиків пару місяців тому назад шукали. Є шанс, що ще досі шукають.
українець
Відрядження
Повідомлень: 15
З нами з: 03 березня 2008, 18:55

Re: Як мені працевлаштуватись в Швейцарії?

Повідомлення українець »

Взагалі-то енергетик теж підходить. Куди можна звернутись?

Так я не зовсім зрозумів: Ви кажете, що німецькка необхідна для того, щоб читати обяви, тобто, необхідно приїжджати і шукати роботу на місці чи по інтернету? Так? А які шанси? Може у Вас є знайомі інженери з України? Як вони знайшли роботу? Можете дати їх координати?
українець
Відрядження
Повідомлень: 15
З нами з: 03 березня 2008, 18:55

Re: Як мені працевлаштуватись в Швейцарії?

Повідомлення українець »

Взагалі-то енергетик теж підходить. Куди можна звернутись?

Так я не зовсім зрозумів: Ви кажете, що німецькка необхідна для того, щоб читати обяви, тобто, необхідно приїжджати і шукати роботу на місці чи по інтернету? Так? А які шанси? Може у Вас є знайомі інженери з України? Як вони знайшли роботу? Можете дати їх координати?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Як мені працевлаштуватись в Швейцарії?

Повідомлення Svitlana »

U njogo duzhe klasni schansy poluchyty robotu tut z jogo znannjamy...
Jomu potribno prosto zajty na sajty firm: "ABB", "Siemens", "AREVA" i "ALSTOM" i powidprawljaty swoi CV's. Jakscho win ce zrobyt' rozumno, to uspix garantowano, bo zaraz ci firmy schukajut' ljudej!!!
Німецька потрібна, щоб читати оголошення, бо часто саме оголошення написане німецькою, хоча у вимогах німецька як така не стоїть. Чого так - не знаю, але то факт.
Вся робота шукається по інтернету. Приїжджати не потрібно як правило. Інтерв"ю проводяться по телефону, або через відеоконференцію (інтернет).
Я знаю деяких, але контактів дати не можу, на жаль, без їх згоди. Цитату я тобі передала. Думаю, що маючи вже і точні дані фірм, що шукають саме таких як ти, ти далі вже сам зможеш діяти.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Як мені працевлаштуватись в Швейцарії? (з України)

Повідомлення Svitlana »

Українець, щось у вас вийшло з роботою в енергетичній (чи якісь іншій) галузі? Було би корисно іншим дізнатися про ваш досвіт. :pray:
Аватар користувача
Lyusi

Re: Як мені працевлаштуватись в Швейцарії? (з України)

Повідомлення Lyusi »

привіт всім!
У мене також є питання чи то прохання про пораду, щодо влаштування на роботу в Швейцарію, хоч в даний час я в Україні. Я отримала вищу освіту, магістер за спеціальністю фінанси, пропрацювала дкілька місяців в університеті на кафедрі іноземних мов методистом і айже рік в банку на посаді провідний економіст. Про Швейцарію знаю з власного досвіду, мені за остані два роки довелося там побувати, минулого року жила і працювалав родині 4 місяці по програмі Агроімпульс. Хоч і Швейцарія являється не єдиною країною де я працювала, але саме ця країна і мені більше сподобалася.
Я володію англійською і німецькою,яку я вивчала самотужки, мені подобаються мови і якщо потрібно я б і французьку мову вивчала б :smile:
Дякую за увагу!
Аватар користувача
swisslady
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 26 лютого 2008, 18:43
Звідки: BE

Re: Як мені працевлаштуватись в Швейцарії? (з України)

Повідомлення swisslady »

Поділіться, будь-ласка досвідом чи порадою як знайти тут роботу з вищою економічною освітою. вже рік шукаю, але навіть касиром в Ікеа не беруть. пишуть, що немає швейцарського диплому, тому й не беруть
:bad2: ким ви і де працюєте? або навчатися знову пішли? чи всі з дітьми дома? :dreamer:
veselka
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 01 грудня 2008, 23:16

Re: Як мені працевлаштуватись в Швейцарії? (з України)

Повідомлення veselka »

А у нас в Німеччині і з німецьким дипломом не завжди легко роботу знайти. Навіть з економікою та сама проблема, що й у вас. Вчора розмовляла з дівчинкою, вона вчить педагогіку, а на педагогів беруть тільки німців. Я не знаю чи легко знайти роботу з українським дипломом в Швейцарії, але знаю купу людей, які вчаться в Німеччині, закінчують навчання, причому найвідоміші університети і мають проблеми з працевлаштуванням. Але як написала одна розумна людина на цьому форумі: "Ніколи не треба покладати руки" :upside: .
Востаннє редагувалось 05 грудня 2008, 11:34 користувачем veselka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
swisslady
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 26 лютого 2008, 18:43
Звідки: BE

Re: Як мені працевлаштуватись в Швейцарії? (з України)

Повідомлення swisslady »

а Ви самі чим займаєтеся в Німеччині? Вибачте, але не дуже віриться, що всі вдома сидять :enough: :no3: :think6: :dum:
veselka
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 01 грудня 2008, 23:16

Re: Як мені працевлаштуватись в Швейцарії? (з України)

Повідомлення veselka »

Я закінчую університет в Німеччині наступного року по спеціальності " Економіка підприємства" (диплом), причому університет який входить в п`ятірку найкращих. І маю ще українську вищу освіту. Мови: англійська, німецька-вільно плюс російська та польська. Зараз переді мною теж гостро стоїть проблема працевлаштування. Але не можу в даний час навіть практику знайти, може це через фінансову кризу. А людей з вищою освітою, які навчаються за кордоном і мають проблеми з працевлаштуваням - купа. Подивіться на "однокласниках", скільки нас в Німеччині навчається. Взагалі тепер сумніваюсь в доцільності мого закордонного навчання :sad: . Ale treba myslyty optymistychno.
Аватар користувача
swisslady
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 26 лютого 2008, 18:43
Звідки: BE

Re: Як мені працевлаштуватись в Швейцарії? (з України)

Повідомлення swisslady »

згідна з Вами. удачі з пошуком практики!
напевно і я тут піду вчитися, нема чого вдома сидіти і шансів можливо більше буде з роботою, ніж зараз
:glad2: :pray:
Аватар користувача
lanochka

Re: Як мені працевлаштуватись в Швейцарії? (з України)

Повідомлення lanochka »

Так, бачу справді, що не дуже просто залишитися в Європі після навчання. Маю кількох колег і знайомих на роботі, які закінчивши універи в Німеччині, повернулися назад, не знайшовши роботи, хоча й дуже не хотіли. Я працюю в Україні на посаді Головного бухгалтера австрійської фірми вже майже 4 роки, після нашої кризи і маніпуляцій з доларом зрозуміла, що все менше хочеться залишатися в цій країні "чудес". Цікаво знайти, в кого є досвід, з такою кваліфікацією і досвідом роботи в Швейцарії можна знайти роботу? І як її шукати, невже через інтернет? Чи краще спробувати на якесь навчання прилаштуватися? Буду вдячна всім, хто відгукнеться. :glad2:
Відповісти

Повернутись до “Робота і підвищення кваліфікації. Загальна інформація”