Serioeser Nebenjob fuer motivierte Mitarbeit

Оголошення про пошук роботи та персоналу (назву теми починати з відповідного слова)
Sweta
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 17 травня 2007, 18:52
Звідки: Eschenbach Luzern

Serioeser Nebenjob fuer motivierte Mitarbeit

Повідомлення Sweta »

Gesucht motivierte Mitarbeiter

Arbeit von Zuhause oder Geschäft von Daheim.

Bitte besuchen Sie diese Internetseite.
Gesucht motivierte MitarbeiterGesucht motivierte Mitarbeiter

Arbeit von Zuhause oder Geschäft von Daheim.

Bitte besuchen Sie diese Internetseite.



Тут була ланка

Sweta
[/url]
Sweta
Аватар користувача
Sviz
Дозвіл L
Повідомлень: 54
З нами з: 22 червня 2007, 19:23

Повідомлення Sviz »

Це що з мінімальною роботою і максимальним заробітком, що залежить від нас, мін від 5000 у.о. в міс? :lol: Лохарон якийсь
А це для якої безпеки записується?
Ihre IP-Adresse (213.ххх.ххх.ххх) wird aus Sicherheitsgründen mitprotokolliert.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

1. Звідки така впевненість, що це лохотрон?
2. Дійсно, чому б спочатку не дати більше інформації, а відразу питати усі приватні дані (включно і зареєстрований ІР)?
3. Ланку приховую до остаточного з"ясування. Нік не блокую для можливих пояснень Свєти.
Sweta
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 17 травня 2007, 18:52
Звідки: Eschenbach Luzern

Повідомлення Sweta »

Добрий вечiр шановнi форумчани!

В попередньому повiдомленнi йшла мова про можливiсть спiвпрацi з мiжнародною фiрмою TNI (Taitian Noni International). До цього додаю ще одну сторiнку фiрми в Iнтернетi.

http://www.tni.com/2486383

де є можливiсть у спецiальних рубрiках дiзнатись про пiдприємство, вашi шанси, продукти, вiдгуки преси або про можливостi заробiтку.
Цiлком на долинi, натиснiть на кнопку "Краϊна" (Land), виберiть Украϊну, де йдеться про цей бiзнес на Украϊнi.
Ви бажаєте бiльше iнформацiϊ, натиснiть на кнопку "Контакт".

Дякую за увагу i бажаю чудового вечора.

Свiтлана
Sweta
Аватар користувача
Sviz
Дозвіл L
Повідомлень: 54
З нами з: 22 червня 2007, 19:23

Повідомлення Sviz »

Sweta писав: (Taitian Noni International).
http://www.tni.com/2486383
А в попередньому було про Самоа Інтернешнал :lol:
МЛМ! як я і казала. Ні, хто хоче в таке влізти, то не заборониш
Аватар користувача
Natalia
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 25 жовтня 2007, 16:36
Звідки: Ivano-Frankovsk/St. Gallen

Re: Serioeser Nebenjob fuer motivierte Mitarbeit

Повідомлення Natalia »

Sweta писав:Gesucht motivierte Mitarbeiter

Arbeit von Zuhause oder Geschäft von Daheim.

Bitte besuchen Sie diese Internetseite.
Gesucht motivierte MitarbeiterGesucht motivierte Mitarbeiter

Arbeit von Zuhause oder Geschäft von Daheim.

Bitte besuchen Sie diese Internetseite.



Тут була ланка

Sweta
[/url]

Hallo!

Ich habe Interesse. Was soll ich tun? Bitte mehr Information

Gruss Natalia
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

боже, невже дійсно хтось повівся?? наталю, зупинися, поки не пізно - бо сир безкоштовний лише у мишоловці...
Україно, вперед!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

То я так зрозуміла - якась кантора на зразок Evon чи Dermajetics чи Zeptor. Ну кому подобається - чого ж не робота? Кому товар подобається - те саме - хай купують на здоров"я.
Головне, щоб то не було якесь відверте мухлювання, як у тих, в основному, африканських вдів, що гроші хочуть перекинути через рахунок, а потім у людей на таку ж суму борги залишаються, це якщо їм пощастить і їм не пришиють кримінал з відмивання валюти крім цього.
Попередити варто, а далі нехай кожен думає своєю головою. А ще краще - людей питати тут і там. Бо іноді дуже хитромудрі способи видумують.
Кому цікаво підзаробляти - я б краще радила щось на подобі цього:
http://www.heimarbeit.ch/szh/de/arbeitende/index.php
Все ж швейцарська кантора і швейцарським законам підпорядковується, а не якимось Самоа чи Таїті. Хоча наскільки я зрозуміла, це посередники, а не роботодавці.
Аватар користувача
Natalia
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 25 жовтня 2007, 16:36
Звідки: Ivano-Frankovsk/St. Gallen

Повідомлення Natalia »

[Кому цікаво підзаробляти - я б краще радила щось на подобі цього:
http://www.heimarbeit.ch/szh/de/arbeitende/index.php
Все ж швейцарська кантора і швейцарським законам підпорядковується, а не якимось Самоа чи Таїті. Хоча наскільки я зрозуміла, це посередники, а не роботодавці.[/quote]

Привіт всім

Дякую за інформацію. Цю сторінку я ще минулого року віднайшла в інтернеті, зареєструвалась, отримала відповідь поштою - як тільки щось для Вас знайдемо, дамо знати. Більше я нічого від цієї "кантори" не чула. :roll: Але все рівно величезне спасибі за відповідь

В мене є питання і якщо хтось знає відповідь, пишіть, не встидайтесь
Мені прийшла відмова на мою Bewerbung, причина - на це робоче місце шукаємо швейцарку, тому не можемо (не хочемо/не будемо) розглядати Ваші Unterlagen.

Питання таке - можна притягнути до відповідальності за расистську дискримінацію?
Якщо я українка, то що мені вмерти і народитися заново швейцаркою? я ж довіку залишуся українкою, це означає мені вже ніколи не працювати в цій країні?

В інтернеті я знайшла що дискримінація ( в моєму випадку дискримінується національність) заборонена, але статтю, якою це карається, не знайшла. В Німеччині можна себе захистити, а в Швейцарії?
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

все залежить від формулювання - але насправді це дійсно проти закону і ти можеш їх справді притягнути до відповідальності та вимагати компенсації за моральні збитки.

Швейцарських законів не знаю, тому можу лише наступне порекомендувати:

http://www.gesetze.ch/sr/0.822.721.1/0. ... .1_001.htm

успіху!
Україно, вперед!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Natalia писав:[Кому цікаво підзаробляти - я б краще радила щось на подобі цього:
http://www.heimarbeit.ch/szh/de/arbeitende/index.php
Все ж швейцарська кантора і швейцарським законам підпорядковується, а не якимось Самоа чи Таїті. Хоча наскільки я зрозуміла, це посередники, а не роботодавці.
Питання таке - можна притягнути до відповідальності за расистську дискримінацію?
Якщо я українка, то що мені вмерти і народитися заново швейцаркою? я ж довіку залишуся українкою, це означає мені вже ніколи не працювати в цій країні?
[/quote]

Тут виходить національна дискримінація. Але я попитала, то виходить, що у Швейцарії таки може бути таке, що шукають саме швейцарку/швейцарця. І то не буде дискримінацією. Про дискримінацію може йти мова тоді, коли вам відмовили б тому, що ви українка і будь-які інші ставилися б вище. А коли перевага надається своїм, то, певно як з ідеєю "підтримуйте вітчизняного виробника".
Але, таки є обмовка, що треба дивитися на яку позицію відмовили, якщо, приміром, контролювати якість продукції відповідно до критеріїв, то, звісно тут лише кваліфікація може грати роль і можна на них жалітися. А якщо робота пов"язана зі спілкуванням з населенням і вимагає ідеального знання шв. діалектів, то тут обгрунтовано можуть відмовити. Або якщо робота у поліції або пов"язана з особливою інформацією.
Крім того потрібно теж дивитися чи був критерій в оголошенні. Якщо такого не було, то і розглядати вас повинні на рівні з іншими. Навіть якщо у них і було таке приховане побажання.
Коротше, можна спробувати ще на них пожалітися у місцеву службу зайнятості. Вони теж повинні знати як діяти у даному випадку.
Відповісти

Повернутись до “Робота ОГОЛОШЕННЯ”