Шукаю роботу далекобійника.

Оголошення про пошук роботи та персоналу (назву теми починати з відповідного слова)
Тарас
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 15 січня 2016, 09:52

Шукаю роботу далекобійника.

Повідомлення Тарас »

Доброго дня всім. Порадьте як можна знайти роботу водія на фурі у Швейцарії, бажано в кантоні Тічіно, маю всі види прав (СЕ+АDR) і більше 10 років стажу на великих вентажівках з причіпом, а також по перевезенню шкідливих рідин у цистерні. Маю громадянство Італії і живу неподалік від границі зі Швейцарією (Комо). Більшість італійців в тутешній зоні їздять на роботу до Швейцарії, і відповідно набагато більші в них зарплати. Пробував розпитатися... але ніхто нічого не підкаже, не знаю... ніби бояться щоб роботу не відібрали в них. Можливо хтось з наших людей міг би підказати або порадити як мені краще зробити щоб знайти роботу. Я в даний час працюю, але не впроти б і до Швейцарії, кажуть, що набагато більше можна заробити.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю роботу далекобійника.

Повідомлення Svitlana »

Як на мене, то нічого складного у вашому випадку немає. Подаєтеся як на будь-яку роботу.
Я думаю, що найпростіше - то дивитися про оголошення про роботу і подаватися, як це роблять тут у Швейцарії.
Надсилаєте своє резюме (якщо не знаєте, що це - додатково напишу), ваші дипломи/сертифікати/копію прав/курси, і ваші рекомендації з попередніх місць роботи, додаєте супровідний лист. Рекомендації у Швейцарії дуже важливі. Якщо можете - зробіть собі з попереднього місця роботи, або з теперішнього, якщо це можливо (тут таке взяти можливо), ну а не маєте такої можливості, тоді хоча би зробіть список контактів, які можуть вам дати рекомендацію. Краще, якщо то будуть колишні начальники ваші на попередніх роботах. Але можете і колегу написати, хто з вами працював. Або клієнтів. Головне, попередити цих людей, що ви дасьте їхні контакти і нащо ви ці контакти даєте і уточнити, що вони зможуть про вас розказати.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю роботу далекобійника.

Повідомлення Svitlana »

Ще один варіант - пошукати список фірм-перевізників і надсилати ваші документи (супровідний лист і резюме, або всі документи) в усі ці фірми.
Ще один варіант - звернутися в бюро працевлаштування - позаписуватися в усі і подивитися чи в них знайдеться якась робота.
Найкраще - всі ці варіанти поєднати. Всі ці варіанти не будуть заважати один одному.

Тут різні сайти, де можна шукати роботу (мову, як правило можна вибрати, щоб вам тільки італійською вакансії показувало)
viewtopic.php?f=65&t=571


Кинула в гуглі на пошук - є навіть окремий сайт для вас https://chauffeur-jobs.ch/lastwagenfuehrer - правда, німецькою. Пошукайте італійською, може є й італійською. Або там де кнопка "регіон" виберіть "Тессін" і просто дивіться, якщо щось з'явиться.

Поки що ось фірма шукає 100 водіїв кат. С/Е. По усій Швейцарії, але хочуть знання німецької мови. Контактна особа з дуже італійським іменем Luigi Salamone - спробуйте їм подзвонити поговорити, попитати. Може їм для початку італійська підійде, а там вивчите німецьку задля роботи.
CHAUFFEUR C/E
Aufgaben

Noch immer suchen wir ca. 100 CHAUFFEURE KAT. C/E MIT ANHÄNGERERFAHRUNG.

-Belieferung der Verkaufsstellen anhand der festgelegten Touren

-Korrektes Beladen des Fahrzeugs

-Rückführung des Leergutes





Anforderungen

-Gute Deutschkenntnisse lesen/sprechen

-Fahrausweis Kat. C/E

-Anhängererfahrung

-Gute Kenntnisse der Vorschriften ARV

Stellenantritt

Per sofort oder nach Vereinbarung

Arbeitsort

ganze Schweiz
Branche

Kontaktperson

Luigi Salamone
Induserv (Aarau) AG
Ziegelrain 1
CH-5000 Aarau
Telefon: +41 (0)62 834 75 01
E-Mail: Lsalamone@induserv.ch
Тарас
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 15 січня 2016, 09:52

Re: Шукаю роботу далекобійника.

Повідомлення Тарас »

Дуже Вам дякую Світлана.
Відповісти

Повернутись до “Робота ОГОЛОШЕННЯ”