Порадьте мовну школу (нім.) з нашими вчителями

Школи, вузи, курси, наука, все довкола освітньої галузі. Курси водіїв - в темі про странспорт, фахові курси та підтвердження дипломів - тема про роботу.
Аватар користувача
Юлія13
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 30 травня 2015, 15:40
Звідки: k.Zurich

Порадьте мовну школу (нім.) з нашими вчителями

Повідомлення Юлія13 »

Всім доброго дня!
Підкажіть будь ласка, можливо хтось стикався раніше.
Чи Можливо тут знайти школу з російськомовними вчителями для вивчення німецкої мови? Чи мені треба тільки індівідуальни заняття брати?
І ще одне питання, чи можу я працювати з пермітом L?
Дуже вдячна буду за будь-які поради :glad2:
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Дорогі співвітчизники, порадьте будь ласка де знайти школу з нашими вчителями

Повідомлення Ija »

Julja gljan?te poperedni povidomlennja pro Bewilligung L. Rosijskomovni vtchyteli v shkolah vykladajut`perevazhno rosijs`ku. nu hiba pryvatno . ale vse buvaje. :smile:
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
Аватар користувача
Ana

Re: Дорогі співвітчизники, порадьте будь ласка де знайти школу з нашими вчителями

Повідомлення Ana »

Вчіть з німецькими. в них спецальний спосіб навчання, що не потрібно іншу мову і скоріше вивчається
Аватар користувача
Юлія13
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 30 травня 2015, 15:40
Звідки: k.Zurich

Re: Дорогі співвітчизники, порадьте будь ласка де знайти школу з нашими вчителями

Повідомлення Юлія13 »

Ija писав:Julja gljan?te poperedni povidomlennja pro Bewilligung L. Rosijskomovni vtchyteli v shkolah vykladajut`perevazhno rosijs`ku. nu hiba pryvatno . ale vse buvaje. :smile:

Дякую дуже,зараз ще пошукаю тему про Lку :wink:
Можливо я автоматично не побачила :wink:
Аватар користувача
Юлія13
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 30 травня 2015, 15:40
Звідки: k.Zurich

Re: Дорогі співвітчизники, порадьте будь ласка де знайти школу з нашими вчителями

Повідомлення Юлія13 »

Ana писав:Вчіть з німецькими. в них спецальний спосіб навчання, що не потрібно іншу мову і скоріше вивчається
Вдячна дуже за пораду,але моя німецька поки що на рівні пятого класу :grin:
Тому і сподівалась знайти вчителів наших ,щоб зрозуміліше було! Та ви мабуть праві, з німецькіми вчителями скоріше вивчу :wink:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Порадьте мовну школу (нім.) з нашими вчителями

Повідомлення Svitlana »

В розділі "Оголошення" були оголошення від наших, що пропонують німецьку. Подивіться ще там, якщо актуально.
Відповісти

Повернутись до “Освіта, діти”