Медсестра у Швейцарії?

Оголошення про роботу в розділі "Оголошення". Тут лише загальні запитання про можливості і документи
irysja
Дозвіл L
Повідомлень: 95
З нами з: 13 квітня 2015, 23:46

Re: Медсестра у Швейцарії?

Повідомлення irysja »

Я так розумію, що навіть якщо хтось має якусь інформацію,чи досвід то не сильно бажає ділитись.
По різних джерелах знаходжу досить різну інформацію. Дехто працює "100 років" без легалізації дипломів , дехто легалізував і всеодно не задоволений (при тому додому ніхто не повертається на "лікарську" зарплату і звання "лікаря", чи "медсестри") Хтось має досить високу зарплату працюючи медсестрою чи санітаркою (тою що сидить біля хворого і дивиться за ним,а не тою що миє підлоги), хтось лікарем получає так само.... Все досить не однозначно.
Наступне , про підтвердження диплому! Раджу подзвонити,або написати у офіс який цим займається (вище писала куди, є ссилка) і питати особисто.
Матиму ще якусь інформацію, поділюсь, можливо :grin: (добре, поділюсь :oops: )
irysja
Дозвіл L
Повідомлень: 95
З нами з: 13 квітня 2015, 23:46

Re: Медсестра у Швейцарії?

Повідомлення irysja »

Отож! Можна пройти курси при "червоному хресті", їх диплом визнаний по території цілої Швейцарії, курси платні, але ціна не надто дорога. З цим дипломом можна йти мабуть як санітар. Потім, якщо є потреба у медсестрах, заклад у якому ви працюєте направляє вас вчитись і оплачує те навчання (3 роки) .Є нюанс, з такими дипломами кожен заклад має право брати обмежену кількість працівників. З укр. дипломом можуть взяти приватні структури, амбулаторії, доми опіки і т.д. Є інші курси у кожному кантоні. Є такі що визнаються скрізь , а є такі, що лише у даному кантоні. Є курси по пару днів на тиждень є щоденні. Кантора через яку визнаються дипломи медсестри - червоний хрест. Вище кидала ссилку де і через кого робиться нострифікація дипломів різних професій.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Медсестра у Швейцарії?

Повідомлення Svitlana »

Ви не дивуйтеся, що ніхто не пише. Направду, просто немає такого досвіду. Маю одну знайому медсестру. Працює в лікарні, але, думаю, на посаді, що не зовсім відповідає диплому. Щось таке казала, що треба їй пару років вчитися, щоб свій диплом підтвердити.
З комп'ютером вона взагалі не дружить, тому на форумі і взагалі будь-де не буває. Ще лікаря знаю. Працює таааак багато, що я взагалі дивуюся, що їй це хочеться робити. Диплом не підтверджувала, так взяли. Ніби-то як попрацює тут певну кількість років, тоді зможе підтвердити диплом без додаткового навчання. Само-собою, що це ж треба, щоб тебе хтось найняв (повірив у кваліфікацію потрібного рівня). З цим у неї проблем нема, як видно. Але часу в неї направду немає ні на що, тим більше, на соцмережі.
Були ще українські лікарі з Португалії. Хоча їхні дипломи були вже ЄС-підтверджені. Чоловік не зміг знайти роботу лікарем, а жінка попрацювала медсестрою, доки тут жили. Пожили отож десь років зо 2 і повернулися до Португалії. Кажуть, там як лікарям їм дуже було непогано. Тут вони були в деякому шоці від умов для лікарів і медперсоналу.

Тому ви вже не ображайтеся, але ті, що прийдуть за вами, будуть вам дуже вдячні. А, може, все ж хтось ще підтягнеться.

Думаю, що просто на роботу медпрацівником сюди ніхто не потрапляє. Назад не вертаються, бо ті медпрацівники, що сюди потрапляють, то в основному одружені з резидентами місцевими. Медперсонал їде в основному з Німеччини, можливо ще Італії.
irysja
Дозвіл L
Повідомлень: 95
З нами з: 13 квітня 2015, 23:46

Re: Медсестра у Швейцарії?

Повідомлення irysja »

:verygood:
Гарна відповідь! Дякую! Бачу що цю тему часто перечитують, можливо теж шукають шлях !
Знаю таке, що якщо роботодавець бере мед працівника на роботу, то диплом можна підтвердити пізніше, ну а кому пощастить, то працюватиме так. Це вже як пощастить.Ще важливо , якщо хтось має когось знайомого швейцарця в цій галузі, який міг би поручитись за цю людину.
Звичайно якщо людина супер кваліфікована у своїй спеціальності і представить докази у резюме, то робота буде! Ще є один момент мова і комп.мед. програми! Чим краще цим володієш, тим більше шансів! ну а якщо знати дві мови (добре) це чудово! Дехто йде шляхом попереднього підтвердження диплому, а тоді шукає роботу ( так ніби і логічніше ). Досвіду в цьому не маю, інформацію яку знайшла, таку і виклала. І все ж таки, все залежить від нас, на скільки ми наполегливі...!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Медсестра у Швейцарії?

Повідомлення Svitlana »

Ви дуже добре все підмітили і з таким бойовим настроєм, як у вас, точно щось знайдете рано чи пізно. Не літаєте у рожевих хмаринках, але і жорстока реальність вас не спиняє. Так тримати!
Мови ви згадали і я можу лише як пацієнт підтвердити, що в середньому лікарі знають по 3-4-5 мов. А для медперсоналу в нім.частині ще часто певно вимагають швейцарську.
irysja
Дозвіл L
Повідомлень: 95
З нами з: 13 квітня 2015, 23:46

Re: Медсестра у Швейцарії?

Повідомлення irysja »

:verygood:
Відповісти

Повернутись до “Робота і підвищення кваліфікації. Загальна інформація”