Вчителі у Швейцарії

Школи, вузи, курси, наука, все довкола освітньої галузі. Курси водіїв - в темі про странспорт, фахові курси та підтвердження дипломів - тема про роботу.
Tanja
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 31 травня 2014, 15:17

Вчителі у Швейцарії

Повідомлення Tanja »

Доброго дня!
Вирішила скористатись гарним українським прислів’ям \Язик до Києва доведе\ і розпитати дорогу до Швейцарії. Неодноразово чула від ОБС \Одна Бабка Сказала\, що українцям шлях у Швейцарію закритий, бо ми країна третього класу. Працевлаштуватись можна лише, якщо вийдеш за швейцарця заміж. Швейцарець то є, але вся проблема в тому, що я його люблю і використовувати для переїзду не хочу. Чи є можливість знайти роботу без штампу про шлюб? За освітою я вчитель: початкові класи і німецька мова, стаж роботи 4 роки. Чи можна влаштуватись в школу чи дитячий садочок без швейцарського диплому чи обов’язково потрібно там освіту здобувати? Можливо є якісь програми для вчителів? Може є якісь школи не державні, а типу Марії Монтессорі чи щось таке, де можна було б починати практикантом і паралельно підвищувати кваліфікацію на якихось курсах? А можливо знайдеться робота викладачем мов української чи російської для українських швейцарців або навіть німецької.
Чи є якась робоча віза для людей з моєю ситуацією і наскільки реально її отримати?
Щиро вдячна вам за допомогу!
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Вчителі у Швейцарії

Повідомлення _vital_ »

Tanja писав:Доброго дня!
Вирішила скористатись гарним українським прислів’ям \Язик до Києва доведе\ і розпитати дорогу до Швейцарії. Неодноразово чула від ОБС \Одна Бабка Сказала\, що українцям шлях у Швейцарію закритий, бо ми країна третього класу. Працевлаштуватись можна лише, якщо вийдеш за швейцарця заміж. Швейцарець то є, але вся проблема в тому, що я його люблю і використовувати для переїзду не хочу. Чи є можливість знайти роботу без штампу про шлюб? За освітою я вчитель: початкові класи і німецька мова, стаж роботи 4 роки. Чи можна влаштуватись в школу чи дитячий садочок без швейцарського диплому чи обов’язково потрібно там освіту здобувати? Можливо є якісь програми для вчителів? Може є якісь школи не державні, а типу Марії Монтессорі чи щось таке, де можна було б починати практикантом і паралельно підвищувати кваліфікацію на якихось курсах? А можливо знайдеться робота викладачем мов української чи російської для українських швейцарців або навіть німецької.
Чи є якась робоча віза для людей з моєю ситуацією і наскільки реально її отримати?
Щиро вдячна вам за допомогу!
Нереально. Тема тут вже не раз обговорювалася. Висококваліфікованим програмістом зі знанням місцевої мови реальніше, наприклад. Робоча віза отримується після підписання контракту і отримання дозволу на роботу, а не навпаки.
Lea
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 11 грудня 2013, 13:19

Re: Вчителі у Швейцарії

Повідомлення Lea »

Vital абсолютно правильно каже - ваші плани потрапити в Швейцарію баз контракту дорівнюють практично нулю. Якщо ви свого швейцарця любите, то не бачу проблеми, що згодом він може вам домогти чи то в плані документів ( шлюб) чи практичною підтримкою. Завжди так було, що близькі помагають один одному в плані роботи і не тільки - батьки дітям, діти батькам, друзі друзям.

Щодо викладання в швейцарських школах, то влаштуватися на роботу буде дуже складно - потрібно мати відповідний місцевий диплом. Робота в російських чи украінських садочках-школах - це по грошам більш хоббі ніж заробіток. Найкраще , я думаю, по приізду сюди скористатися послугами BІZ - це центри профорієнтаціі, можливо вони би дали вам деякі ідеі, як далі діяти.
Відповісти

Повернутись до “Освіта, діти”