Німеччина дає зелене світло трудовим мігрантам

Оголошення про роботу в розділі "Оголошення". Тут лише загальні запитання про можливості і документи
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Німеччина дає зелене світло трудовим мігрантам

Повідомлення Снігурка »

напевне, усі вже знають, що висококваліфіковані спеціалісти з українськими дипломами можуть вільно працювати в німеччині

за новим законом таке право отримали і фахівці без вищої освіти

Свято на заробітчанський вулиці: Німеччина дає зелене світло на працевлаштування іноземцям з країн, які не є членами ЄС. Відповідне рішення офіційний Берлін схвалив 27 лютого.
Причина такого рішення відома – у Німеччині не вистачає робочих рук. При чому це стосується не лише висококваліфікованих фахівців, а й людей з професійно-технічною підготовкою.
Нові правила мають дозволяти роботу в Німеччині іноземцям, які працюють електриками, слюсарями, сантехніками, машиністами, медсестрами, доглядальниками.

http://navihator.net/news/view/id/1526

так що хто з вас не може знайти роботу за фахом, можливо, варто пошукати в "близькому закордонні", особливо тим, хто недалеко від нього живе
Funt
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 02 вересня 2011, 17:04

Re: Німеччина дає зелене світло трудовим мігрантам

Повідомлення Funt »

Є вже якийсь досвід у когось? Щось на німецькому форумі не чув про цю новину...
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Німеччина дає зелене світло трудовим мігрантам

Повідомлення Снігурка »

я там уже теж ставила :grin:
Aira41
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 02 червня 2013, 21:46

Re: Німеччина дає зелене світло трудовим мігрантам

Повідомлення Aira41 »

:smile: ой... німеччина відкриває кордони для трудових міґрантів... це шось надзвичайно нове і цікаве. не вистачaє робочих рук? а як же з високим рівнем безробіття в самій німеччині? особливо у східній? а як же з німецькими трудовими міґрантами тут у швейцарії? їх тут хоч ґреблю гати- вибачте , не хочу нікоґо образити( особливо тих хто замужем за німцями- не cприймайте будь ласка це особисто). Я прaцювала в лікарні- там 1/3 , як не половина персоналу з німеччини. а яких історій я від них наслухалася- як важко знайти роботу медсестрі чи лікарю , і які там зарплати мізерні- і як важко.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Німеччина дає зелене світло трудовим мігрантам

Повідомлення Svitlana »

Ну самі кажете.... жалілися, що зарплати мізерні... А нашим - якраз добрі і великі. Тому німці тікають до Швейцарії, а наші поїдуть до Німеччини. Таке вже проходили і з Іспанією, і з Португалією... :-)
Відповісти

Повернутись до “Робота і підвищення кваліфікації. Загальна інформація”