Пошук місця для практики та, власне, роботи

Оголошення про пошук роботи та персоналу (назву теми починати з відповідного слова)
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Darynka »

пробачте якЩо Щось не так зробила. в мене досвіду спілкування на форумах не так багато :pardon:
я на тих сторінках теж шукала так там або нема критеріЮ пошуку Що саме практику або нема оголошень про практику взагалі. ну зараз не найкаЩа конЮнктура це зрозуміло. так Що буду напевне напряму писати підприємствам які мене цікавлять Initiativbewerbung. якЩо знайду інші корисні сторінки то напишу. про свій досвід з практикоЮ теж обіцяЮ написати.
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Praktyka

Повідомлення Svitlana »

Нічого страшного. :notatall: Просто там, де ти написала, взагалі-то планувалося виключно ланки з сайтами розміщувати. Тому я знову перенесла твоє повідомлення. :nono: :unsure:
Anariel
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 26 січня 2009, 23:48

Re: Praktyka

Повідомлення Anariel »

I w4o tamludonky iz praktykoyu?Nivkogo niyakyx novyn? :think6:
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Praktyka

Повідомлення Darynka »

шукаю кОли знайду напишу де знайшла
contra spem spero
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Praktyka

Повідомлення Darynka »

ой все не так просто як я думала. вже маю декілька відмов від компаній, де б я хотіла проходити практику.. шукаю далі. намагаюся не падати духом. :unsure:
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Praktyka

Повідомлення Svitlana »

Darynka писав:ой все не так просто як я думала. вже маю декілька відмов від компаній, де б я хотіла проходити практику.. шукаю далі. намагаюся не падати духом. :unsure:
:support2: Точно, що головне не падати духом. Може... спробуй мотиваційного листа на ще більш мотиваційного змінити? Ну пробувати доводити, що лише у Швейцарії тобі конче потрібно проходити практику...

А взагалі, з цією кризою люди як подуріли. Всі невідомо від чого перестраховуються, але перестраховуються про всяк випадок.
Аватар користувача
Curly Olena
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 20 січня 2009, 23:02

Re: Praktyka

Повідомлення Curly Olena »

знайома мені ця ситуація до болю.. пишеш їм, пишеш, а вони тобі красивою такою англійською відповідають "до побачення".. :cry: Я собі вже всю голову згвалтувала від постійних переробок мотиваційних листів :write: Може хтось знає якесь секретне швейцарське слово, яке відкриває "зелене світло"? :forum:
Минулого не існує, майбутнього може не бути.. Живи зараз!!
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Praktyka

Повідомлення one »

Curly Olena писав:Може хтось знає якесь секретне швейцарське слово, яке відкриває "зелене світло"?
Може Swiss national, ну або принаймні EU national (в місцевому перекладі)?
Аватар користувача
Curly Olena
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 20 січня 2009, 23:02

Re: Praktyka

Повідомлення Curly Olena »

one писав:
Curly Olena писав:Може хтось знає якесь секретне швейцарське слово, яке відкриває "зелене світло"?
Може Swiss national, ну або принаймні EU national (в місцевому перекладі)?
оце таке.. ну тоді довго мені ще прийдеться свої мотиваційні листи писати... :bad2: чи треба буде вживати більш кардинальних заходів як-то змінювати громадянство... :wow5:
Минулого не існує, майбутнього може не бути.. Живи зараз!!
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Praktyka

Повідомлення one »

Ну змінювати, може, й не треба, а от придбати ще одне - точно не завадить. У Європі, як мабуть і у всьому "розвиненому" світі, серйозно, переважно, ставляться лише до 1)своїх; 2)історичних кумирів; 3)інших "розвинених" громадян; 4)"безвізових" громадян. До всіх інших, здебільшого, ставляться з цікавістю, інколи також з жалістю, чи навіть добротою, але ніяке з цих почуттів, на жаль, не сильно сприяє робочим стосункам. Тож на інтерв'ю краще взагалі уникати тем про своє походження а питання в лоб (яке майже завжди настає) рекомендується крити однією з перерахованих категорій. Якщо є така можливість, звичайно ж. Коли вже приймуть на роботу, тоді можна розкрити свої справжні корені і розказувати про свою Батьківщину найрізноманітніші плітки, але щоб отримати цю роботу, в більшості випадків,цю тему краще оминати. C'est la vie :seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Praktyka

Повідомлення Svitlana »

А не можна обіграти тему батьківщини (нашої у даному випадку) у стилі а ля:

Ви ж чули напевно про перебудову? Ось тоді, коли у країні було 70% безробіття, я і почав/ла свою кар"єру... Навчатися доводилося у роботі та, як правило, у позаробочий час і за свої кошти. Кваліфікованих колег тоді також не було ще, тому попри власні спроби та помилки, основними посібниками були привезені з-за кордону знайомими книжки такі, як... і далі по спеціальності декілька дуже авторитетних назв, котрі входять в обов"язкову програму місцевих вузів і котрі ваш шеф-to-be точно читав (ну і ви також знайомі що це врешті-решт таке :count: )... Далі можна продовжити свою захоплюючу розповідь про розвал комунізму і ваш внесок у побудову капіталізму посеред загального комуністичного невігластва. А додати ще декілька справ, з котрими вам доводилося стикатися у різні періоди своєї кар"єри (починаючи з програмування елементарних формул для офісного життя на бейсик, ну або навіть і фортрані... :lol3: ).
Головне не завалюватися у негатив і не скаржитися як то було тяжко. Подавайте це - як це було захоплююче і скільки творчих зусиль та прагнення до самоосвіти це від вас вимагало. ...Так багато вимагало, що це стало вашою звичкою, хоббі, інакше вже просто не можете, навіть якщо себе стримуєте (типу до ваших слабких сторін навіть можете списати :brovy: ).
Я таким при прийомі на роботу на Заході не користувалася, якось не доводилося... Але подібна (до потрібної при прийомі на роботу) реакція була, коли іноді розказувала про свої кар"єрні сходинки десь у компанії.
Головне не завалюватися у негатив. Оце дійсно золоте правило при прийомі на роботу.
Якщо хтось спробує - діліться досвідом. Хочете - закидайте мене помідорами, хочете - поставте каву :wink:
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Praktyka

Повідомлення nataliya »

А які є шанси для пошуку роботи, наприклад, при наявності дозволу на проживання, досвіду роботи більше 10 років в міжнародній компанії в Україні, є рекомендації. Ци нас все ще сприймають як людей третього сорту? Поділіться враженнями.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Praktyka

Повідомлення Svitlana »

Думаю, що шанси є однозначно, але якщо
1) посада була не у стилі вводу даних до бази даних. Було би ідеально, якби мали під собою людей.
2) наявність 2-3 офіційних мов у вільному володінні гарантують вам шанси. Мої спостереження: англ, нім, фр, іт. 1 і 2 вільно + 3 і 4 - якщо це німецькомовний кантон або 1+3 вільно та інші наявні хоч якось, якщо це франкомовний кантон.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Praktyka

Повідомлення Darynka »

ну продовжую розсилати далі. вже 4 відмови, але важко сказати чому. в них стандартна відписка для всіх, без різниці з якої причини відмовили.
можливо через кризу, можливо вони інших людей шукають.хто зна. і це все при тому, шо я навчаюся у ВНЗ у Німеччині та німецька і анґлійска дуже непоґані в мене. :unsure:
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Praktyka

Повідомлення Svitlana »

Я тут в одній місцевій розумній книжці вичитала, що шанси на розгляд (а не побіжний погляд) резюме стрімко зростають, якщо перед тим їм зателефонувати, трішки поговорити, дізнатися ім"я людини якоїсь конкретної і тій людині особисто слати. А опісля можна тій самій людині передзвонити і дізнатися чому, власне, відмовили. Мовляв, хочете працювати над собою.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Praktyka

Повідомлення Darynka »

дякую. спробую вашу пораду! :dreamer:
contra spem spero
Аватар користувача
Curly Olena
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 20 січня 2009, 23:02

Re: Praktyka

Повідомлення Curly Olena »

Я, наприклад, пробувала і так, як згадали.. :embroid: Спочатку зробила research серед місцевих рекрутингових агенств, що можуть мати вакансії по моїй спеціалізації, після цього телефонувала до кожного з них особисто, питаючи як краще їм надати моє резюме: особисто чи по імейлу (всі запропонували останній варіант). Чемно попросили мене вказати і до чиєї уваги я надсилаю свій лист (зазвичай, це були ті люди, з ким я розмовляла по телефону), і все, начеб-то, здавалося супер, зявлялася надія... :pray: але вже за тиждень-два я отримала від усіх відповідь по типу: "о-о! як цікаво!! супер, Ваш досвід, це вау!.. але-е-е... :think: зараз нічого немає, спробуйте може знову надіслати Ваш файл через...хм-м.. спробуйте! :shy2: ". (Не вдаваючись в подробиці мого життя скажу, що досвід роботи в Україні в мене 8 років, вищих освіт аж 2, знання іноземних мов також в множині навожу, ну і певні заслуги перед Батьківщиною також маю.. :medal: але, щось мені тут це не дуже допомагає...)
Якось одна жіночка, що мешкає тут давно, мені сказала, що з її досвіду іноземці, хто приїзжають сюди, або одразу знаходять роботу, або шукають її довго і нудно.. Схоже, що я підпадаю саме під другий варіант... :turn: Заспокоюю себе також словами типу "ну, криза", "треба дивитися в майбутнє з оптимізмом" тощо.. Ну і потім, ви ж знаєте, що в Швейцарії, щоб надати іноземцю роботу, роботодавцю треба обгрунтувати чому саме іноземця взяли на посаду і довести, що швейцарці, які подавалися на ту ж саму посаду, не були такими досвідченими і кваліфікованими, як той іноземець, якого обрали... Рятує, можливо, єдине те, що тут багато компаній іноземних, у яких до цього правила підходять дуже лояльно.. :notatall:
А щодо національності (вказувати чи не вказувати її в резюме) мені здається, що це питання дуже дискусійне.. адже питання про національність виникає само собою, коли читають мої ПІБ.. а вони, ну точно на швейцарські не схожі, :lol3: так може простіше одразу сказату правду? кажуть, що це привертає увагу до тебе... :dreamer:
Минулого не існує, майбутнього може не бути.. Живи зараз!!
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення nataliya »

Не думала, що з пошуком роботи настільки катастрофічна ситуація. А як щодо фармацевтичних, експедиторських компаній, які працюють з країнами CIS, тут могло б пригодитися знання російської та української мови. Ще як варіант пошук роботи в російських компаніях, зареєстрованих в знаменитому кантоні Zug. Потрібно не здаватися, а постійно шукати, коли одні двері зачиняються, інші обов'язково відчиняться.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення pol_serg »

Так, якщо робота в фармакологій, чи препаративній орг.хімії, в людини є ступінь і мови, то роботу знайти можна. З усім решта - криза вона і тут криза, всі ті "російськомовні компанії" присіли-немає обігу коштів. Тому шанси надзвичайно малі...
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Darynka »

ну ось навіть моя велика надія міґрос мені відмовила. зателефонувала, спитала чому і вони сказали що так баґато бевербунґів, шо не памятають кому чому відмовили. ось так..
contra spem spero
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Darynka »

Олена скільки ви в швейцаріі? цікаво просто. невже дісно так все поґано не в одної мене?
contra spem spero
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Darynka »

Ну шо, здається знайшла практику. Маленька конслатинґова фірма, неподлік від Цюріха. Знайшла за оґолошенням. Так шо влітку офіційно переїду в Швейцарію! :yahoo:
contra spem spero
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Снігурка »

вітаю!!!
one
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 04 березня 2009, 17:05
Звідки: Dún Laoghaire

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення one »

Тобто ви знайшли роботу (ну чи практику) дистанційно з Харкова? Молодець! Можна бути взірцем наполегливості: в розпалі світівої кризи знайти роботу у Швейцарії з України :verygood:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Пошук місця для практики та, власне, роботи

Повідомлення Svitlana »

Darynka писав:Ну шо, здається знайшла практику. Маленька конслатинґова фірма, неподлік від Цюріха. Знайшла за оґолошенням. Так шо влітку офіційно переїду в Швейцарію! :yahoo:
Молодчинка!!!! Від усієї душі вітаю! :flower2:
А це ще на документи і щасливу дорогу :goodluck:
Відповісти

Повернутись до “Робота ОГОЛОШЕННЯ”