Шукаю роботу

Оголошення про роботу в розділі "Оголошення". Тут тільки загальні запитання про можливості і документи
SvitlanaMüller
Транзит

Шукаю роботу

Повідомлення SvitlanaMüller » 03 березня 2019, 19:01

Шукаю роботу у кантоні Ааргау. :wink:

Olesia
Транзит

Re: Шукаю роботу

Повідомлення Olesia » 09 червня 2019, 16:32

Доброго вечора! Хотіли б з чоловіком переїхати в Швейцарію в італійський кантон, чоловік вільно володіє італійською мовою, я на стадії вивчення, маємо громадянство ЕС. Скажіть будь-ласка, які перші кроки потрібно зробити? Була б дуже вдячна якщо маєте якусь інформацію нарахунок пошуку роботи.

Svitlana
Айдгенос
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana » 09 червня 2019, 16:38

У вас є два варіанти.
1. Знайти роботу і потім житло недалеко коло роботи (на перших порах - гостели, готелі чи короткочасний найм).
2. Знайти житло, подати документи на дозвіл на проживання за місцем прописки і потім шукати роботу.

В першому випадку у вас будуть одноразові витрати на тимчасове проживання, на короткі поїздки при пошуку роботи, а в другому - можливо, постійні додаткові видатки на дорогу на роботу, яка не обов'язково знайдеться там, де буде доступне житло, а також витрати на винайм житла на перший час під час безробіття. Мені видається перший варіант - розважливішим.
Тут можна прочитати все про Апостиль (легалізацію), а також про переклад. Плюс багато іншої довідкової інформації. viewtopic.php?f=6&t=189#p15206

Shalena
Дозвіл L

Повідомлення Shalena » 11 червня 2019, 11:30

Я б теж по першому варіанту діяла.
Знайти роботу, буває, дуже довготривалий процес.
Шукаю україномовних друзів в Швейцарії:)
facebook.com/sha1ena

Відповісти