Які швейцарські мужчини

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
Lenchik
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 11 лютого 2007, 15:20

Які швейцарські мужчини

Повідомлення Lenchik »

я іще не проживаю в швейцарії. Почала листування з одним мужчиною зі Швейцарії. Усе іще дуже неясно.
У мене є питання до жінок: як ви можете описати швейцарського мужчину? взагалі, що ви підмітили особливого, типового
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

У мене найперше враження було: дуже галантні, виховані, чемні і.... викликали часто підозру про їх орієнтацію. :lol: Не смійтеся, але я думала - чи то я "не в ту" компанію потрапила, чи то просто оманливе враження. Потім виявилося - неправильне враження і всі там були правильної орієнтації. :)
Охайно вдягнуті, хороші зачіски, добротне взуття, доглянуті - отаке враження від оточуючих.
Що ще можна сказати? Спокійні досить таки (на відміну від тих же італійців).
Lenchik
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 11 лютого 2007, 15:20

Повідомлення Lenchik »

А наскільки вони замкнуті чи наоборот общительные? Просто мой как бы друг не очень много о себе рассказывает. Ну то есть, конечно, рассказывает, но все такое несущественное: книжки, фильмы, музыка, лыжи... Это тоже конечно важно, но если человек серьезно настроен, то по-моему и кое-что побольше должен бы рассказать.
Например о родителях, братьях-сестрах молчит. Имена да возраст - дофигасе инфо! Чем занимается - тоже самое. Я уже смотрела в инете. Там вываливается инфа, типа швейцарцы замкнутые. Но извините меня что-то не очень могу себе представить. Типа замкнутые и от жен своих или как? А как же они встречаются и как тогда переходят всю эту полосу чужой-знакомый-друг (подружка)-супруг(супруга)?



PS Не обижайтесь, украинский у меня очень слабый. Но я видела, что на разных языках здесь пишут. Буду признательна за любое мнение по этому поводу
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Re: Які швейцарські мужчини

Повідомлення ewa »

Lenchik писав:я іще не проживаю в швейцарії. Почала листування з одним мужчиною зі Швейцарії. Усе іще дуже неясно.
У мене є питання до жінок: як ви можете описати швейцарського мужчину? взагалі, що ви підмітили особливого, типового
А з якого регіону Ваш Мен (італ. нім. чи франц)???
Що написав в обяві? ( якщо написав знайомство для дружби) То ясне діло про батьків не буде писати, і скільки грошей в ньго на карточці :roll: :lol:
П.С. Ви ж теж замкнута :lol: , нам про себе нічогісінько ні- ні :roll:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Російська - не проблема. Але було б зручно, якби ви хоча б розуміли українську.
Ви знаєте, тут таке питання неоднозначне. Так само як і в Україні є люди з різними характерами, так само і тут. Може ваш інтроверт в загальному + деяка замкненість як швейцарця. Може він щось від вас приховує, може, як Ева сказала, несерйозний, може ви просто надто поспішаєте з переходом на нову стадію близькості. Ти (можна на ти?) ж сама написала, що ви щойно почали листуватись. А він може вважає що ви повинні одне одного спочатку добре взнати. До чого тут батьки дійсно?
Ну про роботу... :roll: міг би і розказати. Якщо не секретний агент. Але, як почне вам співати про секретних агентів :? - не тратьте, кумо, часу... Бо таких історій є багато. Як правило - це одружені чоловіки, що шукають віртуальних пригод.
Та багато у даному випадку "може". Якби ви більше розповіли нам про ваш випадок - можна було б і щось порадити. Наприклад скільки часу ви листуєтеся. Чи вже здзвонювалися? Що він вам пише?
І, дійсно, з якого регіону. Бо якщо італієць-швейцарець, то швидше буде емоційним. а якщо з німецької частини - то більш врівноваженим і замкненість до певної міри не є чимось особливим.
Пишіть і ми вам спробуємо допомогти
Lenchik
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 11 лютого 2007, 15:20

Повідомлення Lenchik »

:D Света, с пониманием проблем нет никаких. Просто писать - очень много времени нужно и очень хорошая концентрация, так как перевожу по слову.
Ева, извините, не думала, что мой вопрос о характере мужчин имеет какое-то отношение к моим личным данным. Да и вообще непонятно, что я должна была о себе рассказывать.
Могу добавить, что общаемся мы с конца августа. То есть времени уже достаточно, чтобы уже успеть получше друг-друга узнать. На сайте он указал нужное, потому как иначе я бы ему не ответила. Дружит у меня и в Киеве есть с кем.
Да он мне звонил пару раз. Но очень так мало мы общались. Я, понимаю, что дорого по международке звонить, особо не настаивала.
И спасибо за сообщения в личку. Я как раз после них решила лишить его виртуального удовлетворения со мно1й и поискать кого-нить посерьезней и поактивней. Хотя, да - посмотрю еще как он меня к себе приглашать будеть, если будет, как и обещал.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ленчик, я можу сказати, що на Україну дзвонити - не так вже і дорого виходить. Дешевше, ніж по Україні дзвонити у робочий час.
То або він не дуже вже і прагне до спілкування, або скупий страшенно.

Так виглядає, що у вас набагато більше було "пунктиків", якщо ви так швидко вирішили з ним порвати після такого тривалого листування. Бо, може бути і таке, що людина непогана, просто розкачується довго. Але, якщо подивитися глобально, то якщо вже зараз у вас не все гладко, то потім - тим більше не буде
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Lenchik писав::D
Могу добавить, что общаемся мы с конца августа. То есть времени уже достаточно, чтобы уже успеть получше друг-друга узнать.
Да он мне звонил пару раз. Но очень так мало мы общались. Я, понимаю, что дорого по международке звонить, особо не настаивала.
Згодна з Світланою, що міжнародні дзвінки вже і не такі дорогі.Особливо для європейців.

Ви спілкуєтьсь з кінця серпня і ще ні разу не зустрічались, так я зрозуміла? Мені б це було занадто довго, адже гарні листи можна писати довго, а побачити людини на яву - зовсім інші враження можуть бути від неї.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я також абсолютно згідна. Скільки знаю пар, що познайомилися по інтернету, то абсолютно реальним терміном є зустріч після 2-3-4 місяців листування. Відпустку на декілька днів теж можна організувати.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я теж познайомилась з моїм чоловіком в інтернеті. Почали листуватися на початку серпня 2004. В кінці серпня 2004 перший раз зустрілись. Потім літали один до одного кожен місяць. Телефонували кожен день мінімум годину, писали СМски, спілкувалися в інтернеті з webcam. А на Різдво 2004 вирішили одружитися. І в травні 2005 одружилися!
Якщо мені б хто сказав, що я так швидко прийму рішення одружитися, ніколи б не повірила. Може все і швидко було, але ми не жалкуєм. Коли познайомилися, було таке почуття наче ми один одного вже 100 років знаємо. :lol:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:knuddel: :bussi: :umarmen: :2thumbs:
Оце найголовніше - знайти свою половинку і головне відчути, що то саме вона.
Я також знаю пару, що познайомилися в інтернеті. Досить швидко він приїхав на Україну. А коли вона поїхала до нього - за 3 місяці одружилися. І так разом вже 5 років. ....і коли він поїхав у відрядження після десь 3 років сімейного життя, то вона ревла, "бо скучала". :lol: :lol: :lol: Тепер вже ніби не реве. :wink:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Рохкажу же одну історію. Моя знайома листувалась з португальцем. Він запросив її в гості. Вона поїхала до нього, речей багато не брала, ну як в відпустку, пару купальників і пару літніх костюмів. Коли побачились, дуже сподобались один одному, через 3 дні він запропонував їй одружитися. Вона там так і залишилася. Одружилися і живуть вже півтори роки разом. Спочатку були проблеми з документами, так як перший час вона там була не легально без візи. Але зараз уже все уладилось і вона вже роботу знайшла, працює вчителькою англійської мови як і в Україні працювала.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:jg: Оце точно екстрім!! Лише не розумію чому вона не захотіла вернутися і отримати візу легально? Не могли один без одного і дня прожити? :lol:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Кохання :wahreliebe: :streichel: :knuddel: :bussi: :umarmen:

Вона ще і в Україні після цього не була, вже 1,5 років. Тільки збирається може цим літом.
Lenchik
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 11 лютого 2007, 15:20

Повідомлення Lenchik »

Ой спасибо, девочки!! Как можно о человеке судить по себе, да? Вот вы говорите, что и звонить на Украину не дорого и переписка так долго не длится при нормальном стечении обстоятельств.
Вот надо просто знать обычаи и быт их, чтобы решить - нормальные у нас отношения или нет. А то сидишь в непонятке и втыкаешь - я дура совковская или он немного нитаво. Хотя по нашим понятиям - жених как бы и золотой. Ой, да ладна. С тем долгоиграющим я уже как бы и решила для себя. Продолжаем переписку как и раньше - 3 письма в неделю. Просто любопытно на сколько его еще хватит. Свои письма я уже раза в три сократила. А чего писать романы? Лучше в блог какой сочинять буду - больше пользы.
Но вот есть у меня еще другой вопрос. По поводу денег. Кто за кого платит и что нормально, а что нет. В ресторане у них принято каждый за себя платить, не важно свидание или нет. Это я знаю. А вот как потом? Где заканчивается ето сам за себя?
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Lenchik писав::D
Ева, извините, не думала, что мой вопрос о характере мужчин имеет какое-то отношение к моим личным данным. Да и вообще непонятно, что я должна была о себе рассказывать.
Могу добавить, что общаемся мы с конца августа. То есть времени уже достаточно, чтобы уже успеть получше друг-друга узнать. На сайте он указал нужное, потому как иначе я бы ему не ответила. Дружит у меня и в Киеве есть с кем.
.
Особисть мені ваші данні не потрібні :wink:
А спитала я(з якого регіону ВІН) для того, щоб більш правильну відповідь дати на ваше запитаннячко.
Бо мені ось до цього часу один СМС пише (може це той самий?)
А я відписую, а що я маю робить :ka:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Ленчик, про гроші. А чого ти повинна під їх підстраюватись? Ну платять у них кожен сам за себе в ресторані, то і хай платять. У нас в Україні інші звичаї і наші звичаї вони теж повинні поважати. В Україні принято, що чоловік платить за жінку в ресторані. Я зустрічалась з декілька іноземними чоловіками і всі завжди рвалися першими за все заплатити в ресторані. У мене завжди з собою були гроші про всяк випадок, якщо не заплатить, щоб мені було чим заплатити. Але так ніколи і не знадобились. Перший раз мені було дивно, що іноземець за мене платить в ресторані, також начиталась, що у них кожен сам за себе платить. Потім спитала його, кажу, у вас же принято кожен платить сам за себе. А він відповідає: "Я в книжках і в інтернеті читав, що в Україні і в Росії прийнято, що чоловік за жінку платить. От так і роблю!" :shock: це ж він повинен старатися завоювати твоє серце, так от хай щось і робить для цього!

Дівчата, не повірите, я навіть у свого чоловіка знайшла книжку в якій ідеться про те, як завоювати серце російської жінки. :oops: Тільки получилось, що завоював серце української жінки. Але ж ви знаєте, що всі хто з совка, всі "русскі" для європейців.

Хто хоче на книжку подивитись, то ось тут http://www.amazon.de/Grenzen-Ph%C3%A4no ... F8&s=books Приємно, що про нас книжки пишуть :kg: І коли вже напишуть книжку, як завоювати серце української жінки на німецькій мові? :irre:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Браво, Танюшка!!! Я 100% за!!! Чого це ми повинні підстроюватися, дійсно?
А взагалі, я б сказала, що і тут не платять кожен сам за себе. З мого досвіду. Друзі (просто друзі) платять сам за себе, або розкидають рахунок порівну на всіх. Або один платить, а інший - наступного разу. Але тут все чесно. Про хлопця і дівчину - хлопець платить за дівчину. Якщо стосунки на ранній стадії - то запрошують на "drink" (на каву по-нашому). Не збідніє кавалер на того євро чи долара. А якщо дівчина сподобалася дуже, і дуже хочеться її завоювати - тоді запрошується в ресторан і все одно платить чоловік.
Загальне ж правило - хто запрошує, той і платить. То, певно, порадити можна лише не напрошуватися в ресторан самій. Та і взагалі - подивитися спочатку куди тобі кавалер запропонує. А коли питає - що порадиш сама (де поїсти), то досить нормальним буде запитання "Яку суму ти розраховуєш потратити?" Отак і питати. І відповідно, вести у Два Гуся чи Царське Село.

А ще я тут до слова згадала таку фішку. Деякі особливо звихнуті кавалери (коли йому 50, не п"є і не куре і не...) люблять тести такі собі проводити. Посеред дня (година 11 чи 12, чи і післяобіда) заводить дівчину в бар і пропонує щось випити. Питає її першою - що будеш? Ну, наші буває, кажуть - мартіні. А що? Бар, обстановочка відповідна. А він замовляє чай тоді і починає розказувати, що "правду кажуть, що у вас багато п"ють і з самого ранку". А мартіні - номер один для наших дівиць. А потім вже мені казали - ні, не підходить мені, бо п"є з самого ранку. Хоча дівчина - як і всі. Ну просто не знає його тараканів. Або пропонує піти шоппінг і дивиться як і що вона буде купувати. Сам платить, але згідно з його теорією - вона має відбиватися від подарунків руками і ногами, або вибирати найдешевше. Але з іншого боку - що не робиться, то на краще. Ото зійтися з таким ідіотом! до речі, такі і в інших речах були непорядними. У розрахунках за квартиру і телефон, і послугами гіда також.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Lenchik писав: Но вот есть у меня еще другой вопрос. По поводу денег. Кто за кого платит и что нормально, а что нет. В ресторане у них принято каждый за себя платить, не важно свидание или нет. Это я знаю. А вот как потом? Где заканчивается ето сам за себя?
Не хотіла відповідати, бо думка на це в мене таки особиста існує.
:wink:
На ваше питання, я вам своє: А звідки ви знаєте що прийнято???
Хто написав такі правила єтикету? Швейцарки чи наші??
І чого-б я з таким кавалером сиділа у ресторані?? А тим більше їхала в іншу країну :ka:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Любка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 06 березня 2007, 16:50
Звідки: Ukr.

Повідомлення Любка »

Ось і мене цікавить те ж саме???
Пишу, пишу, а діла ( запрошення в гості) нема :ka:
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Любка писав:Ось і мене цікавить те ж саме???
Пишу, пишу, а діла ( запрошення в гості) нема :ka:
Ну якщо ти згодна їхати за свої гроші, то - це моя думка - запрошення буде. Але ймовірніше він чекає його від тебе!!!
Аватар користувача
Любка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 06 березня 2007, 16:50
Звідки: Ukr.

Повідомлення Любка »

О, я й не думала його запрошувати, я в "гостинке" живу :cry:
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Любка писав:О, я й не думала його запрошувати, я в "гостинке" живу :cry:
Ну тоді збирай гроші! Вибач, а "гостинка" - це що?
Аватар користувача
Любка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 06 березня 2007, 16:50
Звідки: Ukr.

Повідомлення Любка »

Гостинка - це дуже мала 1 кімнатна.
І син у мене ще є. Оце такий комфорт швейцарцеві показать???
Злякається ж :shock: :(
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Любка писав:Гостинка - це дуже мала 1 кімнатна.
І син у мене ще є. Оце такий комфорт швейцарцеві показать???
Злякається ж :shock: :(
Якщо він нормальний, то не злякається! Приїжджають і в гірші умови, повір мені, і споглядають наші "удобства во дворе", ще й користуються ними і нічого. Щоб не дуже злякався, підготуй його, та й на перших порах краще щоб він в готелі проживав. А за сина знає?
Відповісти

Повернутись до “За життя”