Які швейцарські мужчини

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Наталка правду каже, не такі вони вже і лякливі, як нам здається. А, буває, взагалі сприймають це як екзотику.

Любка, я теж в гостинці колись жила. :prost: веселі часи були! :lol:
До речі, існує серед іноземних туристів навіть такий собі типу напрям чи що? "подивитися як люди живуть". Мене дуже часто просили повести кудись, куди "нормальні" люди ходять. Бо вони ж не дурні і розуміють, що по барах-ресторанах-нічних клубах далеко не кожен може собі дозволити. То моїм хітом був Гідропарк. :lol: Хоча, з перестороги, не годувала їх шашликами і шаурмою. Пиво з пляшки і креветки - "по-нормальному" і знаю, що не отравляться.
А ще возила іноземців у "справжні" села і показувала "справжні" колгоспи. Одного разу навіть голова колгоспу подумав, що то шпигуни чи що? і заборонив знімати (хоча його і так ніхто не питав - просто прибіг з переляку).
А старші люди дуже часто самі починали розповідати - ой, це ж так як і в нас колись було. Я ще пам"ятаю (це про удобства на дворі).

Так, я вже трохи від теми від"їхала. А хотіла ще сказати - якщо перший раз приїжджає, то краще його дійсно не вдома селити,... і не в готелі (лишні люди і перепони), а на квартирі (ті, що іноземцям здають, а не ті, що на вокзалі пропонують). Якщо у вас все буде "фонтан", то й ви на тій квартирі скільки захочете часу проведете. Якщо ж фонтан не відкриється - у нього своя територія буде, а у вас своя. Ніхто нікому нічого не винен, побачилися - розбіглися, і у нього буде ще час походити по шлюбних агенціях, а у вас - відбутися малими втратами часу і душевних сил, не втягуючи в цю історію рідних, сусідів, знайомих.
Аватар користувача
Любка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 06 березня 2007, 16:50
Звідки: Ukr.

Повідомлення Любка »

Svitlana писав: А хотіла ще сказати - якщо перший раз приїжджає, то краще його дійсно не вдома селити,...
, а у вас - відбутися малими втратами часу і душевних сил, не втягуючи в цю історію рідних, сусідів, знайомих.
О це точто, так мабуть і зроблю.
Яле ж треба чекати його ( Урлаб)
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Нашим жінкам якось потрібно вкласти в голови, що іноземці - це ті самі чоловіки, тільки розмовляють іншою мовою. тому і судити потрібно виходячи з старих добрих традицій. Якщо щось не по носі - аріведерчі, Рома! Буде наступний трамвай.
Ще було б корисно знати, що лише в колишньому совку жіноче населення переважає чоловіче. В інших країнах як правило навпаки. Тому не потрібно боятися, що "трамваї" іноземні закінчаться. :winkgrin2:
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Бриська писав: Тому не потрібно боятися, що "трамваї" іноземні закінчаться. :winkgrin2:
Твоя правда, трамваїв повно :lol:
Мерседесів малувато......
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

на рахунок батьків. у мене враження, що більшість німаків, та певно й щвейцарів :lol: не дуже вважають на їх думку, а живуть своїм життям, коли ж доходить до чогось, просто ставлять їх перед фактом. то в нас сильно зважають на думку батьків. на цю тему маю жутку статтю, але в друкованому вигляді. відсканую, поставлю. цкава ваша думка з цього приводу
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Давай статтю в студію!
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

братів по розуму мучать ті ж питання

http://www.maidan.nl/viewtopic.php?t=894
Olenka79
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 21 серпня 2007, 10:43
Контактна інформація:

Повідомлення Olenka79 »

Доброго дня дівчата!!!!
Розкажу вам свою історію, а ви вже скажите мені свою думку.
Познайомилась (випадково) я з швейцарцем, поїхали вечеряти з хлопцем моєї подруги і зустріли його в ресторані. Виявилось , що це дуже хороші знайомі, ну ми і провели остаток дня, вечора разом, я маю на увазі наші компанії. Після того цей швейцарец мені проходу не дає, закохався по самі вуха, але знову ж таки, я не знаю чи це насправді так. Запрошує мене в Швейцарію, хоча ні на чому не наполягає, тобто припускає і той момент, що коли мені щось не сподобається чи він сам не сподобається... ну то що поробиш :roll:
Але мене багато моментів лякає:
1. Я його не кохаю, а поважаю, бо дійсно йому треба віддати шану;
2. Йому 50, а мені 28 років;
3. В нього маленький син - 8 років, в мене немає, доречі не сказала, він був два рази одружений і друга дружина була теж українкою, вона померла від раку..... :cry: . Ми й познайомились завдяки їй, він з сином приїхали на її могилу.
4.Я зовсім не знаю життя в Швейцарії;
5. Я не знаю італійської мови, ні англійської , ні французької...

Я заплуталась.... Може вам теж такі випадки попадались.... І знову ж таки його вік!!!! :mod:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Гм.... теж хороший випадок. :roll:

Я б на твоєму місці з"їздила в гості. Як до товариша. Як би ти до подруги поїхала у гості. Особисто я б так зробила (себе знаючи, а тебе - ні). Але головне, щоб ти не відчувала себе чимось зобов"язаною. Якщо це неминуче, то, може, краще і не треба. Або відклади ту поїздку на пізніше - час покаже. Бо, очевидно, що обрубувати усі стосунки так просто ти не хочеш. Значить, не все так однозначно і з твого боку.

Отож, я (Я!) б не переривала дружніх відносин. Хто знає, може він ще зуміє завоювати твоє серце. :wink: Але при тому відкрито б йому сказала, що не маєш ніяких почуттів, тебе турбує різниця у віці і що ти страшенно рада була б підтримувати дружні стосунки, але пообіцяти нічого не можеш. Так буде чесно, так тобі не потрібно брати на себе відповідальність за його почуття і за своє майбутнє.
Якщо ви не станете друзями, між якими немає табу-тем, то як потім ви зможете створити сім"ю без "табу"? І як ти потім себе почувати будеш тут, коли будуть теми, котрі не можна обговорити з найближчою людиною. Або людина неадекватно реагуватиме на гострі теми, такі як ваша різниця у віці. Краще вже наперед знати що він про це думає.
Поговори з ним про того ж сина... Він напевно вже думав про це.
А коли він тобі освідчуватиметься у зовсім непідхожий для тебе час, то можеш скористатися рецептом з одного дуже популярного у свій час серіалу "Друзі" - скажи "Дякую, за те, що ти мене кохаєш". :D Це дуже гарна, як на мене, нейтральна форма щось сказати у відповідь на такі одкровення. Як спробуєш - розкажи, яку реакцію вона викликає у житті. :P
А про інтеграцію не турбуйся. Мови вчаться елементарно, а решту прикладеться, якщо поряд буде дійсно близька людина, що стане опорою і тепрляче буде тобі пояснювати що і до чого. Крім того, українка у нього вже була, і явно років хоча б з 10 молодша за нього. То він тобі з реалій може розказати як то все було.
Olenka79
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 21 серпня 2007, 10:43
Контактна інформація:

Повідомлення Olenka79 »

Дякую за гарні поради. Інколи так і думаєш але так хочеться це почути збоку, щоб переконатись у своїй правоті.
цікаво а які закони в Швейцаріїї? про шлюб, про життя іноземців, які обмеження існують, можливо і з цими питаннями мені допоможете.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Обмеження? Напевно я не зрозуміла. Обмежень ніби немає. Якщо ти про паспорт, то тут його довше чекають, ніж в ЄС.
Якщо не про паспорт - то проясни трохи запитання.

А про шлюб? Ну... Як і в інших країнах ніби. Можна з контрактом одружуватися, можна без (коли без, то тоді все навпіл - і борги теж). Можна лише одну дружину. :D

До іноземців тут непогано ставляться. Принаймні, поки що нічого негативного сказати не можу - один позитив. Але чула від інших про "приклеєні" посмішки, про нещирість у розмові.... Але як на мене посмішки - не приклеєні, вони просто ввічливі. Ми з таким явищем просто не росли. Для мене приклеєні (формально ввічливі) краще, ніж ніяких. Щирість? Ну між своїми швейцарці досить щирі. А з чужими чого їм душу вивертати? Теж нічого поганого не бачу.

Хтось би ще підкинув якісь свої міркування тут, бо моя думка - це лише моя думка.
Відповісти

Повернутись до “За життя”