Накипіло на душі

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Накипіло на душі

Повідомлення ewa »

По швейц. ТВ показували фрагмент: Як святкують рос. жінки в Швейц. день Святого ВАлентина.
Мій чол. мабуть продивився раніше новини, а вже ввечері, як іде повтор
запросив мене і вже не ТВ дивився, а на мою реакцію.
Я фактично і не дуже роздивилась, бо фрагмент був до 3 хв. Але зрозуміла, що дама з Росії була на підпитку, і танцювала в ресторані сама
:?: , тобто без чоловіка, без нікого.
За столом в неї пробували взяти інтервью.
Німецькою мовою, я так зрозуміла дама володіє не дуже, тому інтервью продовжили показом ювелірних прикрас, які були на дамі.
Я до чого це розказую, що після таких "дам" і мені довго приходиться доказувати, що я хоч і жила при СССР,( але я не такая. я ............)
Оце після ДНЯ Св. Валентина тільки сьогодні мого чоловіка попустило....
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

І не кажи, слухай. Можна людей переконувати - ну не п"ють "русскі" (мене ж туди також приписують), не п"ють, так як про них всі думають. А жінки - тим більше лише винцем забавляються та й то лише "посмакувати".
А потім натрапляєш на в дим п"яних з самісінького ранку "русских" десь на відпочинку і вислуховуєш: "А ти ж казала! То що? Ввечері vodka!"
І головне - ніби ж і дійсно не п"ють наші так аж з самісінького ранку!! А за кордоном на таке вічно нариваєшся - ніби прокляте ЦРУ провокаторів якихось позасилало. :roll:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Мій чоловік знає шо я не пью.
Але як вплинула на нього ця інфа на ТВ :cold2:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Ви навіть не уявляєте, як тут в Німеччині росіяни пью. І телевізора дивитись не треба. У мене ж в домі, де я знімаю квартиру, в підвалі женуть горілку.
А ось випадково знайшла в інеті таке оголошення

http://rekruter.de/stellenmarkt.8.Lasso ... Psychologe(Dipl.-Psychologe%20/%20-Psychologin%20(Uni))&chiffre=10000-1008412759-S&stellenangebote

Коротко, шукають психолога зі знаннями російської мови в німецьку лікарню, де лікуються емігранти з колишнього СССР від алкоголізму і наркоманії.

А ще тут у нас крім російських магазинів, є ще російські дискотеки. Але я там ще ніколи не була, так як чула багато негативних відгуків. Там молодь, вихідці з російських сімей, пью і постійно якісь бійки влаштовують і потім звісно приїзжає поліція. Ці дискотеки і рекламу відповідну роблять, наприклад "На вході ви отримаєте безкоштовно чарку горілки, потім кожна третя чарка безкоштовно".

Але російська сусідка розповідала мені , що є й нормальні російські дискотеки, до яких більш дорослі ходять, там музика з 80 років і наче народ сильно не напивається.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав: дискотеки, до яких більш дорослі ходять, там музика з 80 років і наче народ сильно не напивається.
:tgrin: :tgrin:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ewa писав:
tanyushka писав: дискотеки, до яких більш дорослі ходять, там музика з 80 років і наче народ сильно не напивається.
:tgrin: :tgrin:
Ти мала на увазі, не сильно напивається, порівнюючи з російською молоддю?

Насправді, дуже і дуже сумно, що люди настільки п"ють. :cry: Це може означати, що гіпотеза про зв"язок неблагополучного життя (нестатки, розвал Союзу, а з ним і відчуття стабільності) та випивки - тут розлітається на дрібні шматочки. .... хоча з іншого боку може лише доводити, що благополучна країна не робить життя благополучним.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Ну і не тільки пють, а ще й крадуть. Як я переїхала в Німеччину, у нас в домі знімав квартиру один безробітній росіян-переселенець. Отримував соціальну допомогу від держави, але жив на "широку ногу". В гаражі всім хвастався своєю машиною Мерседес, яка вона в його дорога і з прибамбасами: і відео, і бар, і крісла крутяться у всі сторони. А потім його забрала поліція і сидить він зараз за гратами. :banned: Як потім вияснилось, у них тут була банда росіян і вони крали по магазинах речі, а потім продавали на ebay або на базарах, де б/у речі продають. Ну і ще один росіян-переселенець у нас в школі 3 рази компютори і іншу техніку крав. Така стаття була в газеті, що просто сором :oops:

Звичайно ж більшість росіян-переселінців порядні люди, працюють, платять податки. Але нажаль з таких поодиноких випадків місцеві роблять висновки, що це всі такі вихідці з СССР, тільки можуть красти і пити.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

tanyushka писав:Ну і не тільки пють, а ще й крадуть. Як я переїхала в Німеччину, у нас в домі знімав квартиру один безробітній росіян-переселенець. Отримував соціальну допомогу від держави, але жив на "широку ногу". В гаражі всім хвастався своєю машиною Мерседес, яка вона в його дорога і з прибамбасами: і відео, і бар, і крісла крутяться у всі сторони. А потім його забрала поліція і сидить він зараз за гратами. :banned: Як потім вияснилось, у них тут була банда росіян і вони крали по магазинах речі, а потім продавали на ebay або на базарах, де б/у речі продають. Ну і ще один росіян-переселенець у нас в школі 3 рази компютори і іншу техніку крав. Така стаття була в газеті, що просто сором :oops:

Звичайно ж більшість росіян-переселінців порядні люди, працюють, платять податки. Але нажаль з таких поодиноких випадків місцеві роблять висновки, що це всі такі вихідці з СССР, тільки можуть красти і пити.
:erschreckt: Мати рідна, який жах!!! Як потім довести, що не всі такі? Звичайно, лишається лише валити все на русских і казати - ми не такі. У даному випадку - дійсно ми не такі. Але, боронь боже, можуть десь і наші бути такі.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Панове! Давайте розглянемо проблему з іншого боку. Виходить тоді так, що ми повинні про всіх німців думати, що вони фашисти. :lol:
Востаннє редагувалось 09 липня 2007, 16:27 користувачем natalotschka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

natalotschka писав:Панове! Давайте розгланемо проблему з іншого боку. Виходить тоді так, що ми повинні про всіх німців думати, що вони фашисти. :lol:
От цікаво, чи колись, відразу після війни, так думали про німців чи ні?
Мене, особисто, голландці завжди діставали питаннями: чому ви не ненавидите німців? Вони ж вам стільки лиха принесли війною.

Як правило відповідаю - є інші об"єкти уваги, що на відміну від 5ти років лиха, нам 150 років проблем назбирали.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

У мене в школі є заняття риторики. Вчитель сьогодні задав домашне завдання написати виступ по темі "Криміналітет серед іноземців і емігрантів в Німеччині". :shock: Надавав матеріалу, різні статі, але там в основному йдеться про кримінлітет в Німеччині серез турків, югославів. Чи по статистиці росіяни займають останне місце по криміналітету в Німеччині, чи вчитель спеціально вибрав статті не про росіян, бо знає звідки я.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

tanyushka писав:У мене в школі є заняття риторики. Вчитель сьогодні задав домашне завдання написати виступ по темі "Криміналітет серед іноземців і емігрантів в Німеччині". :shock: Надавав матеріалу, різні статі, але там в основному йдеться про кримінлітет в Німеччині серез турків, югославів. Чи по статистиці росіяни займають останне місце по криміналітету в Німеччині, чи вчитель спеціально вибрав статті не про росіян, бо знає звідки я.
А ти не хочеш на парі це питання задати? Елегантно так, ось я знаю, читала, а у вас таких матеріалів жодного. Це тому, що випадок у нашому місті - виняток, чи просто ви, гадаєте, що я теж одна з них?
Ну і відразу так оговоритися - хочу, мовляв, уточнити, що я з України і є представницею іншої нації.
Бо вже вибір самої теми мав би тобі бути неприємний - ти і іноземка, і імігрантка...
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Що я з України казала, а вони відповідають, що все що після Австрії і Німеччини це минулий СССР, відповідно для них всі росіяни.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А я на таке відповідала - а ви всі взагалі -французи, італійці... (відповідно до того, хто на чолі ЄС).

А голландцям - окремо казала - німці!! (любов у них - як у нас з Росією).
А чого це? Та, кажу - мова з германських, все одно ж ви разом в Європі, за Німеччиною вас і не видно. Яка це була образа для них! Проте з Москвою мене не асоціювали повторно.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Svitlana писав: А голландцям - окремо казала - німці!! (любов у них - як у нас з Росією).
А чого це? Та, кажу - мова з германських, все одно ж ви разом в Європі, за Німеччиною вас і не видно. Яка це була образа для них! Проте з Москвою мене не асоціювали повторно.

:rate10: :2thumbs: :2thumbs:
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

Studenten-Oscar Marc Brummunds "Land gewinnen" im Rennen
Regisseur mit Ziel Hollywood
Zweimal gewannen Studenten der Hamburg Media School bereits den Studenten-Oscar. Nun ist wieder ein Absolvent nominiert.

Von Armgard Seegers

Hamburg -

Die Hamburg Media School (HMS) wird offenbar zum offiziellen Sprungbrett für international erfolgreiche Filmkarrieren. Regisseur Marc Brummund, Absolvent der HMS, ist mit seinem Abschlussfilm "Land gewinnen", für den Studenten-Oscar 2007 nominiert. In der Kategorie "Bester ausländischer Hochschulfilm" konkurrierte der Film mit 49 Mitbewerbern aus 33 Ländern. Der Studenten-Oscar gehört zu den wichtigsten Auszeichnungen der Filmbranche. Bereits zweimal haben ihn schon Absolventen der HMS gewonnen: 2003 Florian Baxmeyer für "Die rote Jacke" und 2005 Ulrike Grote mit ihrem Film "Ausreißer". Erstaunlich ist auch, dass unter den fünf diesjährigen Finalisten drei aus Deutschland kommen. Ein vierter Film entstand unter Anleitung eines deutschen Filmemachers. Insgesamt also ein hervorragendes Zeugnis für die Ausbildung an deutschen Filmhochschulen.

Marc Brummund, der in Ottensen lebt, erzählt in seinem 20-minütigen Familiendrama die Geschichte eines jungen, gut ausgebildeten ukrainischen Paares, das aus Angst vor der Aufdeckung seines illegalen Lebens in Deutschland für Hungerlöhne arbeitet und den Sohn nicht zur Schule schicken will. Der Film ist sehr ergreifend, auch dank des Darstellers Radik Golovkov, der den Vater spielt. Regisseur Brummund, der schon eine Ausbildung als Dokumentarfilmer machte und mehr als 60 Werbefilme gedreht hat, sagt: "An der Media School lernt man das dramatische Erzählen. Nach dem Prinzip: Ein Held, ein Ziel, ein Hindernis." Das ist sicher ein Schlüssel zum Erfolg der Ausbildung. Der Gründer des Filmstudiums, Hark Bohm, und auch seine Nachfolgerin Katharina Trebitsch haben immer sehr viel Wert auf das populäre Erzählen gelegt.

Brummund, der in der Ukraine "die russische Seele kennengelernt" hat, hörte beim Drehen seiner Werbespots in Osteuropa viele Geschichten von Menschen, die in Deutschland ihr Glück suchen wollen. "Das und eine Reportage im ,Spiegel' über illegale Einwanderer gaben ihm die Idee zu seinem Film", sagt Produzentin Yildiz Öczan. Auch sie ist, wie alle aus dem Team, Studentin der Hamburger Filmhochschule.

"Land gewinnen" ist das Psychogramm eines Familienvaters. Einst war er Arzt, jetzt schlägt er sich für 2,50 Euro die Stunde durch. Der Sohn darf nicht mit anderen spielen und auch nicht in die Schule. Die Eltern haben Angst, ausgewiesen zu werden. Die Mutter überlegt, ob alles besser würde, wenn sie den alkoholisierten Vermieter heiratet.

Brummund, der auch schon den Studio Hamburg Nachwuchspreis erhielt, arbeitet an einer Spielfilmversion. Genug Angebote hat er bereits. Wenn am 9. Juni die Studenten-Oscars in Hollywood verliehen werden, könnten es noch mehr werden.

erschienen am 9. Mai 2007

джерело http://www.abendblatt.de/daten/2007/05/09/737359.html
Аватар користувача
Олексійович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 01 липня 2007, 06:30

За життя

Повідомлення Олексійович »

:twisted:
Кугар
Відповісти

Повернутись до “За життя”