Звернення до усіх (про Олексійовича)

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.

Вилучення Олексійовича з форуму

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

0
Немає голосів
3
33%
2
22%
3
33%
1
11%
 
Всього голосів: 9
 

Аватар користувача
Олексійович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 01 липня 2007, 06:30

Звернення до усіх (про Олексійовича)

Повідомлення Олексійович »

:twisted:
Востаннє редагувалось 21 липня 2007, 06:21 користувачем Олексійович, всього редагувалось 1 раз.
Кугар
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Звернення до усіх

Повідомлення _vital_ »

Олексійович писав:Шановна Громада!
Я декілька разів звертався до Адміну форуму Світлани з проханням вилучити мене із списку членів форуму. " ...а віз і нині там..." як говорить стара мудрість.
Тому я прошу вас, шановні форумчани, підтримати мене і звернутися разом до Адміну ( невже не почує усіх) з проханням виконати свій обов"язок: і задовольнити моє прохання.
І тоді ви знову будете у свому тихому житті з салом і горілкою від яких текуть слюни.
Причини дуже очевидні. По всьому видно, що мої пости в темі " Кулінарія", де я помістив декілька рецептів, в темі " де купити творог" та в темі " питання до чоловіків" де я чесно відповів на цікаве питання автора теми, визивають дратування та негодування деяких членів форуму. Цікаве те, що ці критики не написали нічого по суті тем, особливо про творог та кулінаріі ( жодного рецепту) тощо. Багато своїх атакуючих постів з переліком моїх особистих якостей ( до речі, прошу відмітити, що (я нікого ні разу не судив) написані як би в спину, зпідтішка, по-підлячому. Як це по-українськи: обсудити когось, обтерти, кістки перемолоти. Як це схоже на український уряд: знайти соринку у когось а в себе поліна не замітити.
От і модератор Танюшка сама не знає якого берега пристати, то за Дубровку критикує, то вона Олексійовичу з Оленкою рекомендує в приваті питати питання усякі. А де ж саме по темі щось, Танюшко? Я ж не боюся що ти мене відключиш-того й добиваюсь! :D
З Олегом та Віталі мені здається ми порузумілися, принамні мені так здалося. А от з чоловіком без імені ( sorry, bud, that''s how u call yourself) Oceanic ми вряд чи порузуміємося. Критикує він мене у вихвалянні, якщо не помиляюсь. Перше вихваляння він узрів у мому салаті з Франціі! От так то! Як би він був з Індонезіі або з Естоніі, як так само його помістив би. Є в мене фото з різних країн, бо поза Дубровкою я бував і не в тур группі, а сам, живу в різних країнах ( в 26 бував вже, хоббі в мене таке, всі гроші на це трачу). В чомусь приходитсься відказувати,але подоружувати я люблю.
Ще тут було щось про дратливість, здається. Мені завжди такі люди були " до вподоби", які тихо сидять і спостерігають за подіями, коли діло доходить до "хто виграє", вставляють своїх п"ять копійок: ой так, ви знаєте він такий нервовий, і взагалі придурок! Ха, знову ж по-українськи! Не вірю я, є й порядні люди в Україні, є вони й тут. На жаль меншість. Але як говориться: краще мати лютого ворога, чим будь-якого друга ( це афганська приказка, в 1985 я не все життя запам"ятав).
Ну на цьому я закінчую свій роман.
Ще раз, прошу Адмін вилучити мене з форуму. Вибачатися мені не перед ким і ні за що!
Форумчанам і форуму бажаю перестати бути " бувшими українцями", від сала нічого доброго не буде. Також бажаю спілкуватися по темам, допомогати одне одному, перестати розвозити плітки одне про одного, більше поваги ( дуже не хватає). Перестаньте бути тими хохлами про яких анекдоти складають. Ви ж живете у цівілізованій Європі, невже немає чому вчитися?
Всім удачі!
Шановний Олексійовичу,

По-перше - прошу не ображатися. Також дуже сподіваюся, цього разу ти не будеш казати що в мене немає Бога, або що в мене немає імені. Вирішив відповісти тут, бо бачу, що ти ще не пішов остаточно. А в спину не хотілося.

По-друге. Піти - це найпростіше. Набагато важче - залишитися. І якщо ти так все і скрізь будеш сприймати на свою адресу, то тобі жоден форум не підійде. Кожен має право на свою думку, тим більше на вільному форумі. І якщо хочеш, щоб тебе поважали - поважай інших також. Вибач, в жодному твоєму пості-відповіді не було ні поваги, ні інтелігентності: то тобі не так відповіли про картинки (чи ти не так прочитав), то я покритукував трохи за неприємний для сприйняття шрифт - ти почав кричати, що ти у вільній країні. То тобі не подобається чийсь нік, бо не зрозуміло справжнє ім"я - і ти ДОЗВОЛЯЄШ СОБІ принизвливі коментарі. Але це ПРАВО людини зватися тут так, як вона хоче! Далі не буду. Про мене ми вже, здається, обговорили - звичайно, маєш право думати або казати, що хочеш.

По-третє. Здається, в тебе мало досвіду на форумах. Тому що на будь-якому з них є неписані (або писані) правила. Одне з них будь-де - дії адміністрації не обговорюються у форумі. Якщо є питання до адміністрації - пиши особистою поштою. Так само лише адміністрація має право обмежувати доступ користувачів до форуму. А поки на форумі немає модератора Олексійович чи _vital_ - ми з тобою прості користувачі. Маємо право висловлювати думки один про одного, але не про те, куди хтось має або не має право доступу. До речі - цей форум - найдружелюбніший з усіх, що я бачив особисто. Може, тому що він такий маленький, та тут тільки свої? :) І як факт: ще жодного разу тут ніхто не з"ясовував стосунки.

І по-четверте - останнє. Навіщо тобі йти, і навіщо тебе виключати? Тобі тут некомфортно, бо ти почув критику на свою адресу? Дуже добре, що ти був у стількох країнах. Але це не означає, що твоя цінність тут вища, ніж будь-кого іншого, хто був лише у одній або двох або 10. Моя особиста думка - лишайся! Але поважай інших також. А то виходить, що всі погані, один ти - хороший. А порядних людей і тут теж більшість. Що б ти не казав і не думав.

Вибачай, якщо чимсь тебе образив. Сподіваюся, що цього разу ти-таки не образишся. А Адмін, як і будь-яка людина, має право на відпустку. Тим більше, що вона створила і підтримує цей форум з власної ініціативи, і не має з ньго жодного взиску. Думаю, можна потерпіти день чи два, доки вона повернеться.

З повагою,
Віталій

P.S. Класні фотки! :) До речі, я щойно створив нову тему, де твої фотки будуть дуже доречні. Так і називається - цікаві фотки. Хочеш - заходь.
Востаннє редагувалось 20 липня 2007, 13:15 користувачем _vital_, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Re: Звернення до усіх

Повідомлення Olenka »

До речі, що це за котики такі? Вверх ногами лежать, чи що?
Востаннє редагувалось 25 серпня 2007, 21:29 користувачем Olenka, всього редагувалось 1 раз.
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Олексійович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 01 липня 2007, 06:30

Повідомлення Олексійович »

До речі, що це за котики такі? Вверх ногами лежать, чи що?
Це північно-американські видри. Вони забавні. В данному випадку-мама з донькою. Кумедні дуже. Люблять плавати на спині. Знімалось в акваріумі Ванкувера весною.
Кугар
Аватар користувача
Олексійович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 01 липня 2007, 06:30

Повідомлення Олексійович »

Від одного українця в Києві я чула, що Канада- це Рай для українців.
Оленка, Канада - рай для усіх! Дуже мирна і дружелюбна! Ласкаво запрошуємо! :D
Кугар
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Олексійович писав: Оленка, Канада - рай для усіх! Дуже мирна і дружелюбна! Ласкаво запрошуємо! :D
Дякую за запрошення!!
Я чула що там дві мови, англійська і французська. В якому регіоні якою розмовляють?
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Re: Звернення до усіх

Повідомлення Oceanic »

Олексійович писав:Шановна Громада!
Я декілька разів звертався до Адміну форуму Світлани з проханням вилучити мене із списку членів форуму. " ...а віз і нині там..." як говорить стара мудрість.
Тому я прошу вас, шановні форумчани, підтримати мене і звернутися разом до Адміну ( невже не почує усіх) з проханням виконати свій обов"язок: і задовольнити моє прохання.
І тоді ви знову будете у свому тихому житті з салом і горілкою від яких текуть слюни.
Причини дуже очевидні. По всьому видно, що мої пости в темі " Кулінарія", де я помістив декілька рецептів, в темі " де купити творог" та в темі " питання до чоловіків" де я чесно відповів на цікаве питання автора теми, визивають дратування та негодування деяких членів форуму. Цікаве те, що ці критики не написали нічого по суті тем, особливо про творог та кулінаріі ( жодного рецепту) тощо. Багато своїх атакуючих постів з переліком моїх особистих якостей ( до речі, прошу відмітити, що (я нікого ні разу не судив) написані як би в спину, зпідтішка, по-підлячому. Як це по-українськи: обсудити когось, обтерти, кістки перемолоти. Як це схоже на український уряд: знайти соринку у когось а в себе поліна не замітити.
От і модератор Танюшка сама не знає якого берега пристати, то за Дубровку критикує, то вона Олексійовичу з Оленкою рекомендує в приваті питати питання усякі. А де ж саме по темі щось, Танюшко? Я ж не боюся що ти мене відключиш-того й добиваюсь! :D
З Олегом та Віталі мені здається ми порузумілися, принамні мені так здалося. А от з чоловіком без імені ( sorry, bud, that''s how u call yourself) Oceanic ми вряд чи порузуміємося. Критикує він мене у вихвалянні, якщо не помиляюсь. Перше вихваляння він узрів у мому салаті з Франціі! От так то! Як би він був з Індонезіі або з Естоніі, як так само його помістив би. Є в мене фото з різних країн, бо поза Дубровкою я бував і не в тур группі, а сам, живу в різних країнах ( в 26 бував вже, хоббі в мене таке, всі гроші на це трачу). В чомусь приходитсься відказувати,але подоружувати я люблю.
Ще тут було щось про дратливість, здається. Мені завжди такі люди були " до вподоби", які тихо сидять і спостерігають за подіями, коли діло доходить до "хто виграє", вставляють своїх п"ять копійок: ой так, ви знаєте він такий нервовий, і взагалі придурок! Ха, знову ж по-українськи! Не вірю я, є й порядні люди в Україні, є вони й тут. На жаль меншість. Але як говориться: краще мати лютого ворога, чим будь-якого друга ( це афганська приказка, в 1985 я не все життя запам"ятав).
Ну на цьому я закінчую свій роман.
Ще раз, прошу Адмін вилучити мене з форуму. Вибачатися мені не перед ким і ні за що!
Форумчанам і форуму бажаю перестати бути " бувшими українцями", від сала нічого доброго не буде. Також бажаю спілкуватися по темам, допомогати одне одному, перестати розвозити плітки одне про одного, більше поваги ( дуже не хватає). Перестаньте бути тими хохлами про яких анекдоти складають. Ви ж живете у цівілізованій Європі, невже немає чому вчитися?
Всім удачі!
Не чіпай гімно - смердіти не буде "( це в'єтнамська приказка, в 1970 я на все життя запам"ятав)."

:(
Аватар користувача
Олексійович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 01 липня 2007, 06:30

Повідомлення Олексійович »

Оканік, я не хочу вподобатися до тебе і падати до рівня тої мови, якою ти розмовляєш.
Відповім словами мудрійших:

Ты ищешь причину зла. Она только в тебе.
Ж. Ж. Руссо

Английский бизнесмен получил письмо от коллеги. Письмо гласило: " Дорогой сэр, поскольку моя секретарша - дама, я не могу продиктовать ей то, что о вас думаю. Более того, поскольку я джентельмен, я не имею права даже думать о вас так. Но так как вы ни то, ни другое, я надеюсь, вы поймёте меня правильно".


Ну и немного лирики от себя лично ( я так понимаю, that u speak a language).

Then U'll get it. It doesn't matter how much u fuck a faggot, he will remain as faggot anyway.
Востаннє редагувалось 21 липня 2007, 05:17 користувачем Олексійович, всього редагувалось 1 раз.
Кугар
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

Олексійович писав:Оканік, я не буду вподоботися до тебе і падати до рівня тої мови, якою ти розмовляєш.
Відповім словами мудрійших:

Ты ищешь причину зла. Она только в тебе.
Ж. Ж. Руссо

Английский бизнесмен получил письмо от коллеги. Письмо гласило: " Дорогой сэр, поскольку моя секретарша - дама, я не могу продиктовать ей то, что о вас думаю. Более того, поскольку я джентельмен, я не имею права даже думать о вас так. Но так как вы ни то, ни другое, я надеюсь, вы поймёте меня правильно".


Ну и немного лирики от себя лично ( я так понимаю, that u speak a language).

Then U'll get it. It doesn't matter how much u fuck a faggot, he will remain as faggot anyway.
I also speak the language.

Have fun, faggot...

Біс нахер.

:wink:
Аватар користувача
Олексійович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 01 липня 2007, 06:30

Повідомлення Олексійович »

Приват есть для выяснений, мокрожопая.
Тебя даже Борей Моисеевым назвать нельзя. Покруче будешь. :D
It doesn't matter how much u fuck a faggot, he will remain as faggot anyway.
Востаннє редагувалось 21 липня 2007, 06:25 користувачем Олексійович, всього редагувалось 4 разів.
Кугар
Аватар користувача
Олексійович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 01 липня 2007, 06:30

Повідомлення Олексійович »

Біс нахер.
Это ты своему папе скажи, который такого урода зачал.
Кугар
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

Олексійович писав:U speak the language as well, morron! And I didn't call you " faggot", it was only a "saying" . But you recognized you as " fucking fag" yourself, morron.
Don't give me that shit, motherfucker. You go and fuck your fag's ass. Who are open your cunt to?
If you got ready to deeper penetration, I'll give you some cum to your bloody mouth.

Меня наверняка отключат после того что я тебе сказал. Но я хоть оторвался, девочка!
Приват есть для выяснений, правильная ты моя.
Олексійович писав: Цитата:
Біс нахер.

Это ты своему папе скажи, который такого урода зачал.
Мда, от що буває, коли призабудеш "В'єтнамську приказку".... :lol:
Сам зачепив, а воно завоняло... Соррі... Далі не чіпатиму.

:wink:
Аватар користувача
Олексійович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 01 липня 2007, 06:30

Повідомлення Олексійович »

It doesn't matter how much u fuck a faggot, he will remain as faggot anyway.
Кугар
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Oceanic писав: Біс нахер.
:wink:
"Bis nachher" (Біс наххер - с двова "х", до речі) німецькою мовою означає те ж саме, що українською - "бувай" (буквально - "до потім", "пізніше")!

А зовсім не те, що хтось подумав. Правду кажуть - кожен думає в міру... Ну далі знаєте.

Хто не вірить - словники не проблема. До речі, "moron" пишеться з одним "r".

Олексійович, я голосував проти того, щоб тебе виключати. Навіть з урахуванням провокації з боку Oceanic, твоя поведінка - абсолютно неадекватна і неприпустима. Де ж інтелігентність та порядність поділася? Шкода, що не можу переголосувати. Ти не думай, що один ти володієш "the language". Сюди не дурнів відбирали, як не крути.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Re: Звернення до усіх

Повідомлення Olenka »

:shock: :shock: :shock:
Востаннє редагувалось 25 серпня 2007, 21:30 користувачем Olenka, всього редагувалось 1 раз.
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Олексійович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 01 липня 2007, 06:30

Повідомлення Олексійович »

" Іт сканцівалі-чхаурлелі тотка та хем!" Візьми словник,переведи.
А звідси я умоляю мене виключити. Не можуть поки що - сьогодні відповідь прислали.
Ну ж прийдеться ще більше нагрузити.
Сюди не дурнів відбирали, як не крути.
Хто відбирав? Хто?
Як ти не дурень, то який же тоді дурень?
Я не спілкувався українською 12 років.
Знайшов цей форум, вирішив поспілкуватися. От результат. В сім"ї, як кажуть не без урода.
Я надіюсь, що сьогодні приїздить Світлана і відключить мене.
Тепер цей форум відбив мені бажання спілкуватися з українцями ще на довгий час.
Бідна Європи що туди їде.
Кугар
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Олексійович писав:
Сюди не дурнів відбирали, як не крути.
Хто відбирав? Хто?
Як ти не дурень, то який же тоді дурень?
Може ти помітив, що я тебе не обзивав. Ну, то на твоєму сумлінні.

Тих, хто тут працює, відбирають за конкурсом з кількох десятків претендентів з різних країн. Якщо людина сюди пробилася з України - то певно вже не дурень. Це щоб у тебе не зашкалювало.

Я тобі вже казав - сюди не емігрують за бажанням. Навіть за великим бажанням.

Дай собі спочатку раду, а потім шукай винних. Все, досить.
Востаннє редагувалось 21 липня 2007, 15:18 користувачем _vital_, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Я не знаю хто куди кого відбирав. "Корочка" університета мене не цікавить, вона виховання не дає.
Oceanic в одному з постів мене теж зачепив:
Ну, а на практиці можливо варто було б "ставні на вікнах" хоча б трошки привідкрити?
Я перевела це на вірші, але ж осадок залишився
:cry:
П.С. Пропоную в кого багато поганої єнегії. Пробувати десь її нейтралізувати.
1. Розділ у Форумі "Зняття негативу"
2. Писатии вірші, як пробую я.
3. Рубати дрова, як робив це А.Челентано у фільмі.
4. Купатись в озері - теж допомагає.
Може хтось нове добавить
:?:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Olenka писав:Я не знаю хто куди кого відбирав. "Корочка" університета мене не цікавить, вона виховання не дає.
Oceanic в одному з постів мене теж зачепив:
Ну, а на практиці можливо варто було б "ставні на вікнах" хоча б трошки привідкрити?
Я перевела це на вірші, але ж осадок залишився
:cry:
П.С. Пропоную в кого багато поганої єнегії. Пробувати десь її нейтралізувати.
1. Розділ у Форумі "Зняття негативу"
2. Писатии вірші, як пробую я.
3. Рубати дрова, як робив це А.Челентано у фільмі.
4. Купатись в озері - теж допомагає.
Може хтось нове добавить
:?:
Дякую, Оленко. Я ні за кого не розписуюсь. Було питання - я відповів. Знаю, що таких людей тут багато. Назвати їх дурнями - це вже перебільшення. Просто непогано було б тим, хто кричить про те, як себе треба поводити, подивитися і на себе. Якщо я когось образив - вибачайте. Так, освіта і виховання - абсолютно різні речі. Тут я теж згодний.

У цій темі обговорювати вже явно нічого. Всього найкращого.

P.S. Про ставні я читав. Мене це теж неприємно вразило.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Я ж сказала про Осеаніса
І чого ви всі сердитесь, я не розумію :ka: :ka: :ka:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Olenka писав:Я ж сказала про Осеаніса
І чого ви всі сердитесь, я не розумію :ka: :ka: :ka:
Я хочу знову на "ти"! :) Правда! І я на вас (можна - на тебе?) зовсім не серджуся. Просто настрій зіпсовано, але то вже інша справа.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

_vital_ писав: Я хочу знову на "ти"! :) Правда! І я на вас (можна - на тебе?) зовсім не серджуся. Просто настрій зіпсовано, але то вже інша справа.
Та не проблема, давай на ти.
Для підняття настрою читай або (приміни на практиці )
пункт №3 :lol: :lol: :lol:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

Olenka писав: Oceanic в одному з постів мене теж зачепив
Не мав на меті образити. Перепрошую!

Mireille Mathieu "Pardonne-moi Ce Caprice D'enfant" (Mp3, 3.49MB)

або

Boney NEM "Pardonne-moi Ce Caprice D'enfant" (Mp3, 4.94MB)

:wink:
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Та ради Бога. Я вже не сержусь.
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

О!!!! Нарешті, здається, я дочиталася до вже відомого усім конфлікту. :lol: Ребята, давайте жить дружно!

Я, правда, так і не зрозуміла - витирати дані Олексійовича чи ні? Ніби-то останнє, що я отримала від нього особисто - це було "залишити". Але то було ще 9-го липня. А 21-го я відправила нове повідомлення, котре так і залишилося без відповіді. Лише тут чітка вимога витерти.
За результатами голосування виходить, що ніхто не хоче, щоб Олексійович йшов. Або ніхто не хоче, щоб його видаляли насильно. То роблю висновок, що таки не потрібно відкривати адміністраторську консоль для такої неприємної процедури, як видалення.
Я особисто теж проти будь-якого видалення. Заходити на форум не обов"язок і абонплати у нас тут теж немає. Тому бути учасником ні не важко, ні не дорого. Реклами ми теж не розсилаємо. Навіть з повідомленнями від форуму.
А як адміністратор, я не хочу видаляти дані ще і тому, що тоді коло вже написаних Олексійовичем постів буде стояти "гість". А це не так гарно як "Олексійович". :-)
Відповісти

Повернутись до “За життя”