Питання для чоловіків

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
ira
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 33
З нами з: 17 березня 2007, 17:34
Звідки: Ukraina/Aargau

Повідомлення ira »

У мене теж склалася така думка,шо Олексійович якийсь дратівливий чоловік.....Оленко,а я тобі заздрю. Якби екс мого чоловіка кудись поїхала, то я б молилася,хрестилася і запалила б свічку і попросила б чоловіка не зменшувати гроші тільки б пропала б з очей.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

ira писав:Оленко,а я тобі заздрю. Якби екс мого чоловіка кудись поїхала, то я б молилася,хрестилася і запалила б свічку і попросила б чоловіка не зменшувати гроші тільки б пропала б з очей.
Та не заздрь, Іра!
Ця жінка вчора виїхала до Канади, як влаштується, то і мене запросить.
Може мені там сподобається? :lol:
Чому я підняла це питання на форумі? Мене цікавила логіка чоловіків, як правило вона з жіночою не співпадає.
От ти ж написала: не зменшувати гроші я це знала, що всі жінки так напишуть, бо і я жінка і я б так написала. А в чол. є особлива логіка, яка не завжди мені зрозуміла.
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Oceanic писав:
Olenka писав: Шановний "Oceanic" БигМак для мене вже давно не не їжа.
Шановна "Olenka", про БигМак як їжу в даному випадку не йдеться. Йдеться про БигМак, як продукт, котрий є однаковим у більшості країн світу, а ціна на нього в кожній країні визначається платоспроможністю більшості споживачів певної країни.
Olenka писав: А з розмірами державних регулюваннь і виплат я ознайомлена :twisted:
Данке філь маль.....
Ви задали питання, я дав свою відповідь.
Бітте...

:wink:
Все ж цікаво скільки той біг-мак там коштує.

Якраз 3 тижні назад мала в гостях подругу з Канади (Торонто). Ціни тут видалися їй таки високими. Хоча з квадратними очима вона не ходила особливо.
Я гадаю питання апріорі не дуже коректне. Та жінка собі вже сама все прорахувала, коли країну для емігрування вибирала. Може якраз на те вона і сподівалася - жити на ті аліменти. Бо тут може вона ледве-ледве дитину на них годує, а там сподівалася просто трішки легше зажити. Багато ж пенсіонерів теж так роблять на місцеві пенсії в інших країнах живуть. А чоловік, виходить, не хоче, щоб його дитина жила краще.
Я ж знаю одного лікаря в Україні, котрий розійшовся зі своєю дружиною, що з дітьми емігрувала в Канаду. Так він їм з України неофіційні "аліменти" виплачував, бо на ті свої канадські доходи жити їм було дуже важко. Просто платив великі, за українськими мірками, гроші, щоб його дітям жилося краще.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ira писав:У мене теж склалася така думка,шо Олексійович якийсь дратівливий чоловік.....Оленко,а я тобі заздрю. Якби екс мого чоловіка кудись поїхала, то я б молилася,хрестилася і запалила б свічку і попросила б чоловіка не зменшувати гроші тільки б пропала б з очей.
:lachtot: Давай вже почнемо свічки ставити, щоб вона кудись поїхала. Добре ж вона тобі в печінках вже сидить. (що там вирішили з її роботою і доглядом за дітьми?)
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

дивні ви якісь - то пишeте, то стираєте! що це таке: моє слово, захотів дав, захотів забрав? де відстоювання якоїсь власної позиції?

хто не знає про індекс Біг Мака від шанованої газети "Economist", рекомендую почитати тут:

http://de.wikipedia.org/wiki/Big-Mac-Index (німецькою)
http://en.wikipedia.org/wiki/Big_Mac_Index (англійською)
http://fr.wikipedia.org/wiki/Indice_Big_Mac (французькою)

як на мене, дуже слушна пропозиція від _vital_'я...
Україно, вперед!
Відповісти

Повернутись до “За життя”