Друзі-швейцарці

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Друзі-швейцарці

Повідомлення Svitlana »

Чи є у вас друзі-швейцарці і як у вас з ними складаються стосунки?
Як би ви охарактеризували? Чула - швейцарці замкнуті, але, в принципі, на собі я такого не відчула. Навпаки - дуже приємні люди. Друзів ще не маю, що досить логічно. Але друзі коханого - також не здаються замкнутими
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Re: Друзі-швейцарці

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Чи є у вас друзі-швейцарці і як у вас з ними складаються стосунки?
Як би ви охарактеризували? Чула - швейцарці замкнуті, але, в принципі, на собі я такого не відчула. Навпаки - дуже приємні люди. Друзів ще не маю, що досить логічно. Але друзі коханого - також не здаються замкнутими
Друзі чоловіка це одне.
А от спілкування з Швейцарками буває по різному.
Спілкуюсь, посміхаюсь але держусь як кажуть тільки на витянуту руку.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А що вони не такі? чи в них інше ставлення до життя? чи до вас? чи в чому проблема? Були якісь проколи з ними?
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:А що вони не такі? чи в них інше ставлення до життя? чи до вас? чи в чому проблема? Були якісь проколи з ними?
Проколів не було.
Але я насторожено до них відношусь.
Хоча один, випадо:
коли нас реєстрували, то одна в загсі каже: ви добре володіете німецькою. На другий день друга каже ні не добре( я не знала 1 слово - опікун). Прийшлось шукати перекладача для всієї церемонії.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Цікава історія... я от думаю і нам треба буде вияснити про перекладача, а то ще відправлять з порога... :roll:
або мову вивчити, як варіант... :)
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Я тобі дам телефон переклача як треба буде.
Дуже мила жіночка, і не дорого бере.
Я в неї і дипломи свої перекладала.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А обов"язково німецьку потрібно знати? Чи може англійська теж прокатить?

До слова, похвалюся. Зробила сьогодні у школі тест - 50% правильно було. Сказали відразу на 2 рівень можна йти.
Але я ще хочу в Альфа школу піти подивитися. Тут (Бенедикт) мені не дуже сподобалося. Ніби нічого так, але навчання на касетах. А касет тих скрипучих я не люблю страшне. Могли б і на сучаснішу техніку перейти.
А крім того - Альфа відразу коло вокзалу знаходиться, набагато зручніше добиратися мені.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Це залежить від Загсу куди ви подали документи. Чи є там Англійськомовні люди? Спитайте чи погодяться? Одну українку так розписували, але в іншому районі, не а Цюріху.

Я не тестувалась, не знаю який у мене рівень.
Подзвони може підем разом???
Мені теж зручніше з кимось з наших на курси ходить.
Я з касетами теж не хочу, в мене вони дома є, вже надоїли.
Хочу живого навчання-спілкування
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Ще забула:
Свідків треба 2 і обовязково з швейц. паспортами
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:shock: Ти це серйозно????
А мій ось каже, що був на весіллі в Люцерн, і там мали свідків з Німеччини та Гон-Конга. Щойно сказала йому - він бідака аж злякався. Будемо виясняти
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав::shock: Ти це серйозно????
А мій ось каже, що був на весіллі в Люцерн, і там мали свідків з Німеччини та Гон-Конга. Щойно сказала йому - він бідака аж злякався. Будемо виясняти
Не хотіла вас лякати, може це тільки в нашому Селі такий закон? :ka:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Все, одно, краще запитати. Спасибі, що не даєш розслабитися! :up:
А то ж можна і пролетіти
Aira41
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 02 червня 2013, 21:46

Re: Друзі-швейцарці

Повідомлення Aira41 »

Швеіцарці - друзі. :smile:
Цікава тема. Швейцарців можна не полюбляти, не розуміти їхньоґо менталітету, мови. Але : Якосі мене аж покоробило- моя подружка назвала їх зневажливо
« швіцерами», та так ніби вони були б найостаннішими. А я сіла і подумала собі - я цій країні і цьому народу баґато чим завдячую. моїм новим життям , новими друзями, моєю новою сімєю, роботою. І найважчі хвилини моґо життя чомусь були коло мене таки швеіцарці, не українці, не росіяни. Більшість моїх небаґаточисленних україно-російськомовних знайомих більше цікавило те, який суспілний статус має мій чоловік, скільки він заробляє, де ми живемо- в власному будинку чи в найманій квартирі, і де я можу собі лахи купити- в бутіку чи на розпродажах.
:ps3: Цікаво було б почути думку інших форумчан.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Друзі-швейцарці

Повідомлення natalotschka »

Швейцарців-друзів не маю, дуже вони всі поверхні. Посміхаються так ввічливо, але держать тебе на достатній відстані. На рахунок "швіцерів" не бачу нічого поганого, вони ж так самі себе звуть. Та згодна з тобою, Aira41, якщо живеш в цій країні, то будь ласкавий поважати її жителів і їхні звичаї.
Дивно, в мене тут друзі-українці, і ніхто з них не дивиться на статус. Може тобі просто трапилися не ті?
Aira41
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 02 червня 2013, 21:46

Re: Друзі-швейцарці

Повідомлення Aira41 »

привіт НАталочко,
поверхневі- та ні , не така в мене думка про них складаєтіся. так вони дуже стримані, як і в виявлянні своїх емоцій та почуттів, так і в своїх вчинках. Так вони дуже довґо придивляються до тебе, перед тим як до себе підпустити. Але це не поверхневість:навпаки навіть- вони в більшості своїй дуже ґрунтовні, аж до занудства інколи. мені подобаєтіся що тут до вищої школи ідуть справді ті, хто має трохи більше в ґолові ніж інші. з україни я маю університетський диплом , але не приґадую таких розумних і старанних студентів, як я тут зустрічала в звичайній Хф. не даремно кажуть же в нас : від сесії до сесії живуть студенти весело. якосі дотяґнемо до диплому. а зараз взаґалі розвелося так баґато інститутів та нових універів- де вчиться хто попало-як і викладає хто попало, аби батьки платили. Часто талановиті діти не мають доступу до вищої освіти в Україні, добре як вдасться за кордон поїхати- та й для цьоґо потрібні ґроші. баґато молоді з дипломами, яким мідна копійка ціна. мені подобаєтіся і те шо тут в Швеіцарії навіть звичайні люди , не академіки за освітою, беруть участь в фераінах, любительських оркестрах, хорах, шо баґато доступних для нормальних людей концертів класичної , та і не тільки класичної музики. Що люди тут займаютіся спортом, фітнесом і ходять до бібліотек і театру. Мені подобаєтіся те, шо мами на дитячих майданчиках займаються дітками , а не просто кричать з лавочки : куди ти поліз в пісок, виліз, я кому сказала. Все назване вище, я не вважаю за ознаки поверхневості людей. але то моя особиста думка. Звачайно є і деґрадовані і недалекі особистості, яким все до фені- але здаєтіся мені , менше як в Україні.
Я не можу і не хочу сказати , Швеіцарці мені рідніші як українці. Ні . я була і буду все моє життя українкою- скілки я б тут чи де інде не прожила. Але я не можу не константуавати деякиx фактів.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Друзі-швейцарці

Повідомлення Svitlana »

В мене також немає друзів-швейцарців. Друзів в нашому розумінні.
І я раніше лише позитивно про швейцарців могла говорити. Зараз набула й іншого досвіду, хоча в усьому є свої позитивні і негативні стороні. Раніше я бачила лише позитивні, зараз побачила (відчула, пережила) і негативні сторони тих самих якостей. Ніколи вам правди в очі не скажуть і так само й їм не можна правди говорити. Все закодовано і зашифровано - як їхні рекомендації з роботи. :lol3: Іноді хочеться відпочити від цієї дипломатії.
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Друзі-швейцарці

Повідомлення Виктория »

А с украинцами не так??? :grin: Нашим можно все говорить и можно всем доверять? У меня иной опыт с местными. Они как раз мои лучшие друзья. Есть одна лучшая подруга из Львова, а так только швейцарки. Проблем - нет, зависти - нет! Что-то отнять, сплетничать, облить грязью, втереться в доверие, а потом подставить - тоже нет. В этом плане вообще могу расслабиться. Очень верные друзья и всегда готовы прийти на помощь. Вместе готовим, вместе отдыхаем, вместе с детьми. Только никогда не опаздывайте к швейцарцам на встречу :seeya:
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Друзі-швейцарці

Повідомлення Ija »

:sceptical: ну це ви мабуть не дуже часто зі швейцарками стикалися. або ваші інтереси не перехрещувалися. бо там де ви комусь дорогу перейдете, вас просто холодно і спокійно розчавлять, навіть і не спамятаєтесь. :dizzy: :sad2:
:ps3: такщо надійніше до своїх тулитись ( з моґо 8-річноґо досвіду життя в Швейцарії), за принципом: свій як не пожаліє, то хоч скривиться.
звичайно є і серед швейцарців приємні, чуйні, хороші люди, але трапляються вони не частіше і не рідше як і в Україні. :wink:
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Друзі-швейцарці

Повідомлення Виктория »

Иля, это как не встречалась часто с швейцарцами ???? :saint:
В Швейцарии с ними вместе получала третье высшее, с ними же работала, с ними же по соседству живу, они же родственники и они же супер друзья. При чем от полицай, юристов до продавцов и все нормальные люди. Ну конечно я их не предавала, не подставляла и не отбивала мужей и тому подобное, и если вы к ним без каких-либо корыстных целей, то они готовы вам всегда помочь.
Единственное, что я заметила, они не любят когда ауслэндэры пытаются ставить себя выше, чем они. То есть, не рассказывайте им о своем образовании, если имеете дело с простым человеком, не делайте вид, что вы красивее, умнее, эрудированнее и тому подобное.... Да как впрочем и в Украине :smile: Тогда они иглы ежа покажут, а так я вам реально говорю, все с ними тип топ. Люди, как люди. Даже довольно душевные и отзывчивые дамы есть и, кстати, очень сочувствуют нам в связи с войной.
Відповісти

Повернутись до “За життя”