Скількома мовами ви володієте?

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.

Скількома "швейцарськими" мовами Ви володієте? How many languages can you speak?

Ви можете обрати до 6 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Viktoria Talanko
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 15 серпня 2016, 16:12
Контактна інформація:

Скількома мовами ви володієте?

Повідомлення Viktoria Talanko »

Я з дитинства захоплююся вивченням іноземних мов. Цікаво скільки серед нас також люблять їх вчити. Чи може роблять це лише із необхідності? У школі я вчила німецьку. Далі вивчила англійську та французьку мови, пішло на це років 2 на англ. і років 3 на фр. Звісно це не бізнес рівень, але для життя вистачає)). Потім я вивчила італійську. Не повірите, але вивчила з телевізора, коли дивилася італійську ювелірну передачу. І корисно і приємно)). Зараз заради інтересу вивчаю шведську через інтернет. Є такі безкоштовні курси Дуолінго. Там є укр-англ програма, решту мов слід вчити з англійської на іншу мову.
Моєе тут є ще такі ж любителі-лінгвісти? Адже Швецарія до цього спонукає, як-не-як))
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Скількома мовами ви володієте?

Повідомлення Svitlana »

З яким рівнем голосувати? Тобто що значить володіти? Могти щось замовити або запитати дорогу, полічити гроші, тощо - це вже володіння мовою? А якщо мови не вчити, але виявляється, що непогано розумієш і можеш порозумітися? Це також рахується?
Я трохи мала справу з наймом персоналу. І практично всі вказують декілька мов. Але виявляється, що багато хто вказує мову навіть на рівні - "був у відпустці, знаю як привітатися". У мене з такими було би до 10 певно :-)))
Viktoria Talanko
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 15 серпня 2016, 16:12
Контактна інформація:

Re: Скількома мовами ви володієте?

Повідомлення Viktoria Talanko »

Рівень володіння, напевне, визначити важко)). Але все ж якщо можеш більш-менш вільно вести розмову і розуміти, то це вже рівень володіння просунутіший за початковий. Іноді мовний диплом теж не дає гарантії, що людина володіє мовою.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Скількома мовами ви володієте?

Повідомлення Svitlana »

:52: В мене таке ж розуміння. Проголосувала. Цікаво, що багато хто знає більше мов, ніж потрібно, так би мовити. Гадаю це наш народ з Іспанії або Португалії, може Греції. Виходить, що переважна більшість знають англійську - клас!
Відповісти

Повернутись до “За життя”