Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
Nata0704
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 24 березня 2015, 14:06

Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Nata0704 »

Привіт із України.
Познайомилася із своїм швейцарцем на сайті знайомств. Ви запитаєте чому я там опинилася. Розкажу коротко.
Мені 25 років, розлучена, маю сина трьох років. Чоловічої уваги мені не бракує на Україні, але завдяки "допомозі" колишнього чоловіка та знайомих в моїй голові завжди лунає фраза "кому ти потрібна з дитиною?". Від знайомої дізналася, що та познайомилася на одному сайті з французом і зараз стала щасливою дружиною. Я вчинила так само.
Тепер про швейцарця (Махурті). Доречі він за національністю палестинець, живе в Швейцарії 16 років. Чомусь відповіла саме йому. Захотів одразу спілкуватися по скайпу, трохи боялася, бо давно не розмовляла на англійській мові. І є вікова різниця: мені 25, йому 40. Та коли балакаю з Махурті, цього навіть не відчуваю (знайомі майже місяць). Теревенимо по 2-3 години на день (переважно в ночі), надсилаємо одне одному смс. Кілька днів в мене не працював інтернет, то Махурті обірвав телефон, запитував, де я поділася (приємно).
Отак теревенили ми десь два тижні. Я щось запитала, а Махурті відповів і додав: "Я тебе люблю". Я ніби не почула, злакалася (хіба можна так швидко закохатися в людину?). Потім до мене дійшло, що це почуття взаємне. Зараз щодня говорю йому на арабській ана ахебак (я тебе люблю), він також щось бельмоче на українській. Приємно відчувати себе бажаною.
Запитав мене, чи можу я приїхати в Швейцарію, я сказала, що не можу залишити сина. А Махурті каже приїжджай із сином! Я якось відхрестилася. Вирішили зустрітися в Києві. Спершу пропонував зняти мені і йому номер в тому самому готелі, але я відмовилася. В Києві живе моя двоюрідна сестра, тому мені є, де зупинитися. Зараз каже, що винайме для нас квартиру і дасть гроші на приїзд у Київ, бо дуже хоче мене побачити. Я ж розумію до чого діло йде. Але не хочу, щоб Махурті подумав, що я легковажна жінка. Кажу, що буду ночувати у сестри. А Махурті заявив, що познайомиться з моєю сестрою, щоб та знала, що він нормальний. Аж самій смішно. Поки плануємо дату приїзду.
Що казати? Втріскалася по самі вуха.
Головне! Боюся осуду батьків!!! Старший чоловік та ще й іноземець, та ще й мусульманин. Доречі, змінити віру мене ніхто не змушує, та я й сама не хочу.
Порадьте мені, як до вашого вибору поставилися рідні, як адаптувалися діти в іншій країні, якою була перша зустріч.
Я, звичайно, поки заміж не збираюся та Махурті уже хоче мене познайомити зі своєю сестрою (вона мешкає в США) та запитав чи поїду в побачити Палестину.
В Швейцарії усі чоловіки такі? Трохи лякає його рішучість, разом з тим подобається конкретика.
Дякую, що дочитали. Запитуйте, відповім, якщо про щось забула написати.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Svitlana »

Привіт Нато!
Порадити тут важко - роби так чи так.
Єдине, що мусиш забути - що ніхто з дитиною не візьме. Візьмуть, аж залюбки. Взагалі не в дітях справа. Особливо за кордоном то навіть не пунктик. Пунктиком може ще бути - чи спільних дітей хоче жінка.
Отож з тощо, що в твоєму пості вказано, виходить в мене таке:

Почнемо з того, що він не швейцарець. Є, правда, іноземці за характером типові бюнцлі, а є швейцарці - типові пристрасні араби чи італійці.
В тебе пристрасний хлопець - не швейцарець. Ці скоріше спокійні, тримаються досить довго на віддалі, прагматичні.
Так от - питання скільки ви знайомі часу всього? Тобто час інтенсивної переписки. Про любов рано трохи заговорили, звичайно. Сама кажеш, що тобі трохи ніби дивно було, але ти підхопила цю гру (приємно ж! і хлопець це явно знає). Спробуй до зустрічі свою голову трохи вихолодити. То просто добрі слова, котрих ти давно вже не чула, мабуть.

Те, що він відразу "грошима розкидається" - без потреби фактично готель знімає - не швейцарська справа (навіть якщо готелі і дешеві зараз).
Питання тут в мене - чим він займається: де саме працює зараз (що конкретно робить) і де саме. Тоді і зрозумілішим буде більше як цей його вчинок можна потрактувати.

За сина він твого мало думає в даному випадку, будемо відвертими. Ти ж певно думаєш - як сина познайомити, як він сприйме твого партнера, як твій майбутній до сина твого ставитися буде. А якщо стосунки все ж підуть не так, як очікувалося - як то малому буде різних "кандидатів в татусі" сприймати. Зазвичай я раджу мамочкам спершу особисто з дядьками знайомитися, хоча б перші пару побачень, а тоді вже вирішувати - знайомити їх чи ні (відповідно, чи продовжувати стосунки), оберігаючи таким чином і психіку дитини (мало що приїхати може) і свій авторитет перед дитиною (в майбутньому).

Ну поки що давай зупинимося і повільно будемо розбиратися.
Тут головне питання чи підійдете ви один одному. Тому крім того, де він працює, яку має освіту, ще було би добре знати яка в тебе освіта та чим ти займаєшся. Оскільки знаєш англійську, а я знаю обставини в Україні з мовами - можу собі уявити, що вищу освіту маєш.
Nata0704
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 24 березня 2015, 14:06

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Nata0704 »

Я за освітою фінансист (магістратура) і бухгалтер (середня-спеціальна освіта). Працюю бухгалтером у місті Вінниця. Маю власну двохкімнатну квартиру в гарному районі, не бідна. Так, переживаю, що Махурті аж занадто швидкий, хочу поки поспілкуватися.
Про кавалера можу сказати наступне. Живе в місті Берн, працює на молокозаводі (ким не знаю, але сьогодні запитаю), також сказав, що займається ремонтом машин. Зараз перебуває у якійсь приватні лікарні, лікує шлунок (аж цілий місяць, це нормально?).
Заробляє чи то 4, чи то 5 тис. євро в місяць.
Знаю, що закінчив мовну школу, з оточуючими спілкується на німецькій, я не розумію ні слова.
Питайте. Може забула щось розказати.
Ще питав мене чи планую я народити ще одну дитину.
Nata0704
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 24 березня 2015, 14:06

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Nata0704 »

Ще згадала одну деталь. Я запитувала Махурті, чому він раніше не знайшов підходящу жінку. Відповів, що у нього була гарна жінка, але вона хотіла жити зі своїми дітьми (на той час в неї було двоє діток) в Німечинні (сама родом з відти). А Махурті треба було чекати ще два роки, щоб отримати громадянство Швейцарії.
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Ija »

привіт наталю,
а цілком згідна з Свіланою. Раджу прислухатися до її слів. не поспшайте, не варто. Те що ви написали про вашоо друга, швидше насторожує .Чоловіки з Палестини дуже емоційні, запальні, швидкі на гарні слова та обіцянки. але можуть забути те `що обіцянки треба виконувати.
і ше : анґл. мова не показником культурноґо чи освітнйоґо рівня вашоґо знайомоґо, і названа зарплата вказує швидше на те що він не надто вже й кваліфікований робітник на фабриці. якшо ж відняти від неї аліменти на 2 діток, то вам у майбутньому доведеться жорстко економити. рівень життя не буде вищим за той який ви маєте зараз в Україні.
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Ija »

і ще: як мед.працівник скажу вам : тут усі лікарні приватні, державних немає. є деякі, які частково фінансуються з бюджету кантону. цілий місяць шлунок тут ніхто в лікарні не буде лікувати. навіть після важкої операції відправляють на 4-5 день додому. важкохворих тримають десь до 2 тижнів наприклад з раком або з важкими опіками.
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
Nata0704
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 24 березня 2015, 14:06

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Nata0704 »

Дівчата. Дякую за слушні поради.
Думаю, що доведеться звершити даний експеримент поки ще головою думаю (перевірила, голова на місці).
Ще раз дякую.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Svitlana »

Я з Ією згідна в усьому. Щодо лікарень: вчора на курсах один колега розказував, що був у клініці місяць (то не лікарня була, то спеціалізована клініка). Він лікував алкоголізм+"згорання на роботі".

Конкретно оцей експеримент певно не вартий особливих надій, хоча ми не хочемо вас від вашого щастя відмовити. Подивитися і познайомитися можна. Але хай їде до вас у місто і живе там у готелі - дешевше вийде йому і безпечніше для вас. І обов'язково наскликайте добрих подруг на оглядини і спостерігайте їх реакцію. Звичайно, подруг, що добра вам бажають. Оцінювати треба як і наших точно так само. Єдине ми вам тут з рівнем і статусом підкажемо як розібратися.

Можна і он-лайн з добрим чоловіком зустрітися в наші часи - купа живих прикладів. Просто треба селекцію жорсткіше проводити. І не слухайте, що дитина комусь стане завадою. То повна нісенітниця (як і те, що "кожен за себе платить в ресторані").
Nata0704
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 24 березня 2015, 14:06

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Nata0704 »

Доброго дня.
Запитала "мого" араба в лоб, чому він так довго в лікарні.
Відповів, що в даний час він знаходиться в двох лікарнях (чому в двох? не розумію) для догляду і комфорту людей, яким лікування не допомогло в дома (якщо я правильно зрозуміла).
Оригінал відповіді "I'm in two hospitals for the care and comfort to people to this particular one does not help them at home"
Таке може бути? Він ніби лікується від "згорання на роботі"
Завчасно дякую за відповідь. Ви мені дуже поможете.
І підкажіть, яким має бути нормальний рівень заробітної плати в Швейцарії, щоб можна було дитину утримувати і самому жити не на сухарях. Дякую!!!
Nata0704
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 24 березня 2015, 14:06

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Nata0704 »

Світлано, щодо селекції я з Вами повністю згодна. Я вже один раз зробила невдалий вибір, тепер треба добре дивитися. Як то кажуть "очі бачили, що брали".
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Виктория »

Ната, слушайте только ваше сердце относительно иностранных мужей! Счастья и удачи вам и вашему ребенку :seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Svitlana »

Ну значить на burn-out більше подібно, ніж на шлунок. Чому тоді про шлунок розказував? В двох клініках - не чула про таке. Ця довга - то якийсь реабілітаційний центр, санаторій, клініка для "згорання", щось таке. А інша, де не допомагає.... Не знаю... Може Ія щось про таке знає. Давайте з часом це будемо розплутувати, щоб якихось таких висновків не робити. На реабілітацію після/під час онкології ще направляють. Може таке щось, не доведи господи? Може й інші хвороби є. Але так довго в лікарні тут просто не буває.

Цікавіше було б дізнатися про його останнє місце роботи - що саме він там робив. До "згорання на роботі" більше пасує менеджерська або вчительська робота. Мій колега з курсів, власне, менеджером середньої ланки і був. Ще про одного бухгалтера-аудитора знаю. Але при зарплаті в 4-5 тисяч то навряд чи може бути менеджер. Ну от просто не знаю. 6000 більш реалістично наближена зарплата до будь-якої кваліфікованої роботи.

На скільки можна тут прожити. На 4-5 тисяч можна прожити. Для дитини речі "з рук" брати, а не нові купувати, іграшки в людотеці брати, продукти по акціях, самому в джинсах та флісах. Так живуть люди. І в Україні є, хто так живе і був би щасливий жити так само у Швейцарії. Питання в тому - на що саме ви розраховуєте? Як уявляєте собі ваш щоденний побут, ваші вихідні і відпустки? Відповідно, можна тоді розрахувати скільки потрібно.

Але давайте основні витрати порахуємо:
- оренда квартири - в межах 2000-3000
- медична страхівка на сім'ю з трьох буде десь 600 фр (може бути і 800 і 400 залежно від місця проживання і страхової)
- продукти - 600-800-1000
- проїзд на роботу чоловікові - залежно від місця і маршруту - 200-300-500 на місяць
- обід на роботі: або з дому, або по 15-30 на день: 100-600 на місяць
- дитині - від віку залежить. Держава вам дасть 200 фр.на дитину, але зверху ще треба певно 300-500 витрат додати
- вам ще якісь кишенькові витрати потрібні: 100-200 фр. перукар, стільки ж манікюр-педикюр, чай-кава, мінімальний проїзд по околиці... я би десь на 500 рахувала
- на одяг для всіх на місяць давайте по-мінімуму порахуємо 300 фр., по-скромному.
- автомобіль десь 200-300 на місяць обійдеться; не маєте автомобіля, час від часу все одно доведеться перевіз меблів чи щось таке оплачувати
- відкласти на відпустку також (Україна, Палестина - все дорого) 200-500
- на вихідних кудись поїхати - 100-400 франків на всіх (ви ж явно на початках країну захочете побачити, Маттагорн - тільки транспорт до/від вам в 200+ фр обійдеться)
- 10% від доходу треба відкладати на податки тобто мін 500-1000 фр.
- плюс аліменти в даному випадку (досить немалі, можу собі уявити).

Оці всі суми, які я понаписувала - дуже загальні і таки на мінімальному рівні, можу собі уявити, що почнуться суперечки. Я пробувала уявити собі різні ситуації і різні регіони, узагальнити досвід всіх можливих знайомих тут. Але питання - як не перебиватися на сухарях, тоді як сухарі швейцарські і українські, певно, різними будуть, але і сприйняття їх - також різне там і тут.

Одним словом, йому однозначно десь в районі 8000-10000 тисяч треба мати на всіх (не включаючи аліментів). Ну або 2 зарплати по 5000, наприклад, витрати зростуть, якщо ти підеш працювати значно. Але ти не зможеш відразу тут влаштуватися. Змогла би - певно не шукала б жениха отак на віддалі, ти ж розумна жінка.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Svitlana »

Виктория писав:Ната, слушайте только ваше сердце относительно иностранных мужей! Счастья и удачи вам и вашему ребенку :seeya:
Ой, серце часом так напідказує, що потім цілим світом рятувати треба. Власне, що одна жива історія однієї українки тут у Швейцарії та однієї українки в США змушують мене писати довгі і дуже довгі пости нашим жінкам.

В американському випадку - дівчина не подумала, що варто таки пройти 7 кіл пекла отримання офіційної американської візи, а не їхати з мексиканською нелегально до Америки. В результаті вона опинилася у в'язниці фактично, де всі вікна і двері наглухо закривалися, телефон/інтернет відключався на час відсутності "чоловіка". Дитина фактично пропала без вісти після того, як сповістила комусь в розмові про таку дивну практику в Америці. Мати через найдальші контакти з усіма, хто його хоч якось віддалено знав, пробувала визволити дочку. Не знаю чи визволила. З тим чоловіком я розмовляла раз - він справляв досить адекватне і добре враження, окрім деяких дуже несуттєвих дрібниць, але хто на таке увагу звертає. Але я досі під враженням, що на місці тої дівчини могла бути моя подруга, котра тоді вибрала іншого.

У швейцарському випадку було щось подібне. Жінка з дочкою приїхала, хату покидати не мала права без нього, навіть на дитячий майданчик, продукти по-мінімуму, він сам закупляв, м'яса не бачили ніколи (не тому, що вегетаріанці), бив, контакти з будь-ким заборонялися, дзвінки до родичів дозовані і контрольовані, російську мову знав, а тому говорити не могла відкрито, поодинокі зустрічі дозволялися лише при ньому. А контакт з однією подругою мусів бути, бо вони разом знайомилися з женихами. Просто вона відразу за місяць знайомства поїхала, а подруга - за рік (після гостин туди і сюди). Ото подруга її і рятувала. Чоловік там був небезпечний, втечу довго планувала (реалій і як і куди можна у Шв. не знала ж, бо відразу в хаті замкнули, а подруга також думки читати не вміла, і з фільтрованого спілкування лише робила висновки "дивна та й годі"), потім переховувалася довго, зараз вдруге одружилася і вповні насолоджується життям. Але впевненна, що вдруге би вона better worry than sorry.

Але, знову ж таки, то не загальна практика, то - страшні винятки. Просто навіть ті поодинокі випадки варті уваги, особливо, коли щось трохи дивно йде. Чоловіків досить, щоб не випробовувати свою долю.
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Виктория »

Света, просто ЖАХ :sceptical: Мені в цьому ось що не подобається. Його лікарня та ще дві. З цього приводу, є сумніви!
Nata0704
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 24 березня 2015, 14:06

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Nata0704 »

Привіт, дівчата.
Дякую, що так стали в мій захист і допомагаєте мені.
Скажу Вам чесно, що не хотіла припиняти спілкування із швейцарцем-палестинцем, але натрапила на сайт наших землячок, котрі проживають в мусульманських країнах чи вийшли заміж за мусульманина.
Вони сказали НЕГАЙНО ПРИПИНИТИ СПІЛКУВАННЯ. Я ситуацію описала, у відповідь почула, що мені мало не казки розповідають.
Тільки що видалила усі контакти Махурті, заблокувала його в скайпі.
Тут мені дівчата писали, що можна й нормального чоловіка знайти. Та я боюся знову потрапити в подібну ситуацію. Мабуть, проблема в моїй голові.

Отож, якщо у Вас там є нормальний, забезпечений швейцарець (розраховую на християнина), який розмовляє англійською, пишіть мені. На сайті знайомств більше реєструватися не буду, лячно.

Усього Вам найкращого. Дякую за допомогу.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Svitlana »

Нато, сайт знайомств тут ні до чого. Дуже багато саме там зараз і шукають. Так що справа не в тому. Я б сказала, що проблема у відсутності вибору. Чим більший вибір - тим простіше, когось нормального знайти. У вас певно не було особливого вибору. Перший написав - і поїхало...

Бачте, як мудро зробили, що попитали людей трохи. Так і далі робіть щодо кожного кандидата. З часом і самі навчитеся відрізняти зерно від полови.
Удачі одним словом, не здавайтеся!
Nata0704
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 24 березня 2015, 14:06

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Nata0704 »

Добре. Дайте кілька порад. Які фото краще розмістити: професійні чи любительські? Може треба зробити професійні фото на природі. Як краще? Поділіться досвідом онлайн знайомств (може є якійсь нюанси). Дякую.
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Ija »

Наталя , ну які ж вам поради дати? не маю я такоґо досвіду. думаю варто б зробити ґарні професійні фото які б виґлядали так що це їх не професіонал зробив, а з так ніби звичайний вдалий знімок. і ше не виставляйте ні ґолі ноґи в короткій спідниці, ні декольте, не в халаті та і не в купальнику. Вміло і трошки підфарбуйтеся- Натурстиль. ви ж шукаєте чловіка а не клієнта. шоб чоловіки мали уяву , як їх обранниця зранку, коли прокинеться, виґлядатиме .
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Svitlana »

Ми з Ією на 100% однієї думки. Оце все, що вона сказала - саме так і робіть. Знимки мають виглядати, як з повсякденного життя: готуєте щось на кухні, з сином граєтеся, ну можна і десь "на весіллі у подруги"... Розповідайте історію своїми фото - хто ви і що... Любите вишивати, прибираєте в квартирі, майструєте щось (бо більше нема кому)... Ну щось таке людське, живе, типу фейсбучного "для друзів".

Я колись мала нагоду поспостерігати як пару іноземців по сайту знайомств лазили. Дуже хотіли українку мати. Я ж мала їм розказати, котра з дівчат "нормальна" (тобто, щоб не обманювала і не виманювала грошей). А я по фото їм мала оцінити отак здалеку. Шукали хлопці дружину, щоб господинею була, гарною була, веселою - все як в нас. З такої позиції вони й оцінюють. Якщо дуже гарна, модельної зовнішності зі студійними фото - точно "заробляє". Ну я пробувала їм пояснити, що "студію" можуть і вдома з фіранок і настольних ламп зробити пару коліжанок з естетичним смаком так, що було "як в "Космополітені", але реально такі фото відлякують (нормальних відлякують, а неадекват, відірваний від реальності, якраз певно і приваблюють).

Я би ще додала - фото більше з вашого повсякденного життя, але не з відпусток з горами і пальмами на задньому плані. Ну якщо живете в горах - інша справа.
Ну так от собі думаю. Прогортайте профілі чоловіків і подивіться який підбір фото вам подобається. Прогляньте фото всіх жінок, які зможете - що в очі кидається? Прогляньте фото на таких сайтах на зарубіжних сайтах, де лише іноземці та іноземки - що вони там виставляють. Зараз по телику реклама йде сайту parship.ch - там певно всі місцеві і будуть.
Nata0704
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 24 березня 2015, 14:06

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Nata0704 »

Дякую за поради. Щодо оголення, то Ви маєте рацію на всі 100%. Надивилася на таких чоловіків, та й жіночих фото досить, це одразу відлякує.
Аватар користувача
Juli

Re: Онлайн стосунки із швейцарцем. Порадьте щось

Повідомлення Juli »

Я зі своїм чоловік познайомилася на сайті meetic.ch, це було 6 років тому, на цьому ж сайті ще 2 моі подруги знайшли собі чоловіків, одна у Франціі, друга в Швейцаріі, про фото дівчата Вам вже написали.
Відповісти

Повернутись до “За життя”