Що вам сниться у Швейцарії?

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
ira
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 33
З нами з: 17 березня 2007, 17:34
Звідки: Ukraina/Aargau

Повідомлення ira »

Дуже мені цікаво, А що вам сниться тут у Швейцарії??? Я вже майже 2 роки,а сниться тільки Україна,я маю на увазі батьків,рідне містечко,родичів,друзів..... і дуже-дуже рідко щось таке що тут би відбувалося.Не знаю, чи можна це назвати ностальгією? Вийшла я заміж за кохану людину,у нас є дитинка,то сумувати уже нема багато часу. Звичано часто думаю за батьків,які там залишилися самі і на серці інколи не дуже легко. Але що воно таке,ти проживаєш тут кожний день і тут твоє життя,а сниться тобі Україна. Поділіться,згадайте,можливо не одна я така.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Ото -ж, я Ірко і кажу, це душа наша українська така.
Мені теж, снится тільки Україна, і думаю що це нормально.Я правда тут трохи менше ніж ти.
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ira писав:Дуже мені цікаво, А що вам сниться тут у Швейцарії??? Я вже майже 2 роки,а сниться тільки Україна,я маю на увазі батьків,рідне містечко,родичів,друзів..... і дуже-дуже рідко щось таке що тут би відбувалося.Не знаю, чи можна це назвати ностальгією? Вийшла я заміж за кохану людину,у нас є дитинка,то сумувати уже нема багато часу. Звичано часто думаю за батьків,які там залишилися самі і на серці інколи не дуже легко. Але що воно таке,ти проживаєш тут кожний день і тут твоє життя,а сниться тобі Україна. Поділіться,згадайте,можливо не одна я така.
Коли я поїхала з України, то мені найчастіше снилася ванна. :lol: Справді. Жила я до того в країні, де люди стандартно використовують душі. Ванни - це вже були забаганки для вибадливих і дивакуватих. Я навіть чула таке, що мовляв "ото заняття - у власній грязюці вилежуватися".
То мені часто снилося, що я хлюпочуся у ванній. Коли б мене раніше запитали - чого мені може не вистачати, то ванна у мене точно була б на одному з останніх місць, якщо б взагалі у список потрапила б. Моя українська подруга таки поставила собі ванну врешті-решт. :D
Ну а решта - ніби всього по троху снилося. Друзі, родичі мені ще і зараз інколи насняться. Але не можу то пов"язати з ностальгією. У мене ностальгія більше наяву проявлялася, аніж у снах (крім випадку з ванною :wink: ).
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

От що мені сниться, пов'язане з Україною - це базари продуктові. Напевно мені цього бракує. Звичайно тут теж є базари, але вони все ж не такі. Хіба можна забути ряди жіночок з домашнім сиром чи бабульок з зелениною, звязаною пучечками. І до того ж наші базари - кожен день: іди коли хочеш. :roll:
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

сянка писав:От що мені сниться, пов'язане з Україною - це базари продуктові. Напевно мені цього бракує. Звичайно тут теж є базари, але вони все ж не такі. Хіба можна забути ряди жіночок з домашнім сиром чи бабульок з зелениною, звязаною пучечками. І до того ж наші базари - кожен день: іди коли хочеш. :roll:
:lachtot: :lachtot: :lachtot:
Ох, Сянка зачепила за живе :lol:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

сянка писав:От що мені сниться, пов'язане з Україною - це базари продуктові. Напевно мені цього бракує. Звичайно тут теж є базари, але вони все ж не такі. Хіба можна забути ряди жіночок з домашнім сиром чи бабульок з зелениною, звязаною пучечками. І до того ж наші базари - кожен день: іди коли хочеш. :roll:
На наших продуктових базарах з бабульками можна бути 100% впевненим, що все біо. Навіть якщо водою молоко розведуть - то теж біо (тільки вже мільх-дрінк буде) :lol:
Відповісти

Повернутись до “За життя”