Чи подобається вам в Швейцарії?

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Чи подобається вам в Швейцарії?

Повідомлення natalotschka »

Ну давайте вже ділитися враженнями! Як вам тут в Швейцарії?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я просто закохана у цю країну. Дуже подобається. Шоколад - супер. Гори з купою снігу - в годині-двох їзди, пальми - так само. Коротше природа - восьме чудо світу. І головне, що можна побродити офф-роуд. Немає огорож та табличок "за стежку не заходити".
Вибір продуктів у супермаркеті великий.
Ага - мова мені їхня подобається, яку всі діалектом називають. Чимось мені скандинавську вимову нагадує. (Але кажуть, що мушу вчити німецьку :motz: )
Ще мені клімат дуже подобається. Після голландського (щось таке як сьогодні на вулиці) - це просто курорт.
Сир мені нааааабагато більше подобається, ніж голландський.
Ставлення до мене як до іноземки подобається тут.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Я просто закохана у цю країну. Дуже подобається. Шоколад - супер. Гори з купою снігу - в годині-двох їзди, пальми - так само. Коротше природа - восьме чудо світу. І головне, що можна побродити офф-роуд. Немає огорож та табличок "за стежку не заходити".
Вибір продуктів у супермаркеті великий.
Ага - мова мені їхня подобається, яку всі діалектом називають. Чимось мені скандинавську вимову нагадує. (Але кажуть, що мушу вчити німецьку :motz: )
Ще мені клімат дуже подобається. Після голландського (щось таке як сьогодні на вулиці) - це просто курорт.
Сир мені нааааабагато більше подобається, ніж голландський.
Ставлення до мене як до іноземки подобається тут.
Мені теж ДУУУУУже подобається .
Перші місяці від сиру, шоколаду і різної смакоти.(терамісу, тістечок і т. п)
так поправилась :shock:
Мова(Цюріхдоетч) мені почала подобатись, щось нагадує закарпатський діалект
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А ти давно вже тут? Бо мене ще туристом можна вважати. :-)
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:А ти давно вже тут? Бо мене ще туристом можна вважати. :-)
Я вже не туристтттттт
Перші дні мій чоловік розказував куди кастрюлі, ложки і т.п.
Я мовчки слухала.
А недавно він положив качалку для розкачування тіста не на місце.
Я йому кажу: " Качалку на місце!!!!"
Він так сумно- сумно подивився на мене :roll:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Супер!

Мій вже також питає - а де скарт-кабель? А я йому кажу - там і там пошукай. Шукав 2 дні, навіть до підвалу ходив. Потім каже - нема в нас. Я пішла у кімнату і за 2 секунди дістаю того кабеля.
Але це в нього талант нічого не знаходити.
Правда він пам"ятає, що було в нього на столі і де саме, до того як я поприбирала півроку тому. Так і питає - а де чисті конверти, які у мене в правому кутку на купі лежали? :schockiert:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Мені подобається, що тут є велосипедні доріжки. І водії машин рахуються з велосипедистами, їздять по правилам.

Я перший рік в Німеччині часто їздили на велосипеді, просто погуляти біля озера чи ще щось. А зараз з машиною вже розленилась. :oops:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав:Мені подобається, що тут є велосипедні доріжки. І водії машин рахуються з велосипедистами, їздять по правилам.

Я перший рік в Німеччині часто їздили на велосипеді, просто погуляти біля озера чи ще щось. А зараз з машиною вже розленилась. :oops:

Я теж на вело трохи їзжу( як хоче схуднути) і мені подобається, що в Цюріху багато де можна його припаркувати. Навіть біля церкви.

А ще мені подобається, як швейцарки висаджують квіти біля своїх будинків.
Я вчора теж тюльпани посадила. :wink:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

І мій теж тюльпан посадив!!! Щодня придивляється, чи ще не росте.
Це ми купили в Голландії у баночці (як з кока-коли). Землі там немає, а якась штучна суміш. Неможливо зрозуміти що - щось пресоване і злегка блискуче. Лише підливати потрібно. Він вже почав фотографії робити, то як завантажимо з камери - я покажу.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

А я ще й насіння чорнобривців від мами привезла.
Не знаю чи зараз висіять, чи зачекати :?:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

до нас якось приїхала українка з шотландії, котра там прожила лише 5 років. ми вирішили їй показати острів Sylt. так як він невеликий, взяли ровери, для неї теж одного, сіли в поїзд, приїхали, по конях, а вона заявляє, що не вміє на ровері. ми були в шоці :shock: а вона потім розповіла, що в британії ні роверів, ні доріжок
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Снігурка писав:до нас якось приїхала українка з шотландії, котра там прожила лише 5 років. ми вирішили їй показати острів Sylt. так як він невеликий, взяли ровери, для неї теж одного, сіли в поїзд, приїхали, по конях, а вона заявляє, що не вміє на ровері. ми були в шоці :shock: а вона потім розповіла, що в британії ні роверів, ні доріжок
А чого шок? Я теж не вмію :oops: (тобто не так добре, щоб на велику брати участь у дорожньому русі). Хоча до того жила в Голландії. Шоком було б якби той, хто народився і/або виріс в Голландії наприклад не вмів. Ото був би шок. Там у кожного по 2-3 велосипеди (на вихід (наючи точно, що не вкрадуть), до бару (найстаріший і найдешевший) - це як мінімум).
Зображення
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Оце так вело ангебот........ :lol: :roll:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:lol: :lol: :lol:
Це взагалі-то парковка. Але факт, що багато хто саме так і сприймає таку картинку з життя. Причому думають, що gratis :lol:
І під кінець півріччя подвір"я поліцейських дільниць також стає подібним до таких парковок. Після півроку, якщо господарі не з"являться, безхозні велики продаються з аукціонів.
Так і міняють хазяїв велики "для барів". Вкрали, пішов і купив інший з рук. Ніхто, як правило, не шукає.
vital
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 27 січня 2008, 18:34

Повідомлення vital »

віталік вітаю усіх людей які люблять українську мову та україну .я разом із дружиною тещею та друзями живу у італії на кордоні зі щвецарією їжджу сюди по бензин шоколад та ін.трошки про нас у місті варезе маємо український ринок купуємо живчик оселедець гречку журнали газети та ін.багато їздять на авто з укр. ном. знаками преважна більшість людей як і я ж з м. чернівці .хотілося б дізнатися як живуть наші люди у швеіцарії як працють живуть спілкуються .нам усім за кордоном птрібно більше спікуватися передавати різну інформацію не заздрити допомагати один одному ітоді ми отримаємо щвеіцарю унас вдома. :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

привіт! а українці італії мають свій сайт і форум для спілкування?
Alpen
Дозвіл L
Повідомлень: 96
З нами з: 06 листопада 2007, 19:28
Звідки: Под Пальмами

Повідомлення Alpen »

a ot v ticino ... ukrainziv nema - navit cavu nema z kum vuputu...))) :wink:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Отакої! Он минулого тижня наші люди перехід через Альпи здійснювали. Показав би їм безпечну дорогу - було би з ким. :wink:
Аватар користувача
Spartan
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 21
З нами з: 02 лютого 2008, 15:18
Звідки: TE

Повідомлення Spartan »

Tak Швецарія чудова країна був тут майже тиждень і мені все сподобалось- як люди так і природа. Минулого літа був у Флориді так це порівняно з Швейцарією ніщо. Хотілося б деякий час пожити там.
А я так зрозумів більшість форумчан це українки ,які вийшли заміж за іноземців...Напевне в іншому випадку важко дістати швейцарську візу :?:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Хибне враження про українок як більшість. У мене враження, що більшість тут на роботі. Просто в них, певно, часу менше на форуми. Хоча..... з активних учасників форуму більшість таки працюють. :roll:
Аватар користувача
KOlenka
Дозвіл L
Повідомлень: 79
З нами з: 08 жовтня 2007, 16:00
Звідки: Thalwil-Lviv

Повідомлення KOlenka »

Takoz pogodzyjys z Svitlanojy, scho y vas xubne vrazennja pro ykrajinskux zinok jaki zuvyt v Schweicariji chu zakordonom zagalom.

Sydu chu zakordon mozna prujixatu po kontrakty na roboty, chu navchannja chu exchange napruklad, a ne lusche "legschum schlaxom" - odryzennjam za inozemca.
"... Я в серці маю те, що не вмирає"

- Леся Українка
Alpen
Дозвіл L
Повідомлень: 96
З нами з: 06 листопада 2007, 19:28
Звідки: Под Пальмами

Повідомлення Alpen »

Svitlana писав:Отакої! Он минулого тижня наші люди перехід через Альпи здійснювали. Показав би їм безпечну дорогу - було би з ким. :wink:
ja g za chesnu gru...xocha chob znav cho nogi vidmoroziat...
tut metriv 100 ugi zabili xlopsja na carnavali - lokarno scorbit...)) 22 roki...
Аватар користувача
Spartan
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 21
З нами з: 02 лютого 2008, 15:18
Звідки: TE

Повідомлення Spartan »

KOlenka писав:Takoz pogodzyjys z Svitlanojy, scho y vas xubne vrazennja pro ykrajinskux zinok jaki zuvyt v Schweicariji chu zakordonom zagalom.

Sydu chu zakordon mozna prujixatu po kontrakty na roboty, chu navchannja chu exchange napruklad, a ne lusche "legschum schlaxom" - odryzennjam za inozemca.
Я не те мав на увазі...просто я замітив,що тут багато жінок,які пишуть про своїх чоловіків. А крім того українки дуже вродливі і попит на них завжди є. Я сам неодноразово був закордоном і бачив ,як дивляться іноземці на наших дівчат, особливо в Штатах. Так що тут нічого дивного!!
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Повідомлення Stephan »

Spartan
А крім того українки дуже вродливі і попит на них завжди є. Я сам неодноразово був закордоном і бачив ,як дивляться іноземці на наших дівчат, особливо в Штатах. Так що тут нічого дивного!!
Я -риготав!
Ви дійно вірите в те, що Ви написали?
НЕМА ніякого попиту!!!!!!
Стосунки між чоловікамі і жінками - це вічна тема. Попит як з того, так з іншого боку існує ЗАВЖДИ.
Американці, швейцарці у своїх крїнах -не іноземці!
Якось буде!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Цікаво, що за кордоном хлопець бачив, як дивляться на наших дівчат. Ну.... я вважаю, що через раз можу визначити по фейсу землячок. Але так категорично ніколи б не заявляла.
Але ось цікаво, що пан не помітив як дивляться "іноземці" на тайок, філіпінок та інших азіаток. :wink:
Відповісти

Повернутись до “За життя”