Ще раз про чоловіків....

Сімейні стосунки, дружба, швейцарці зі своїми тарганами, емігрантська доля. Драми і комедії.
Kalyna
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 10 вересня 2008, 14:20

Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Kalyna »

Дівчата, скажіть, чи справді українські та швейцарські чоловіки так дуже відрізняються? Чи то моє таке щастя? :upside:
Я зустрічаюся з чоловіком зі Швейцарії. Інколи здається, що то справді моя половина - такі ми схожі і скільки у нас спільного. :dreamer: Та є одне але.... Коли йдеться про гроші або щось таке - мені щоразу хочеться забути про все хороше і попрощатися.... :enough:
Я розумію, що Україна і Швейцарія - дві країни з дуже різним менталітетом. Але чи справді така прірва? :dizzy:
Він хоче, щоб ми одружилися. І для того, щоб бути зі мною, наче готовий на все (ну чи майже на все :smile: ). А я не знаю, що робити.... Ну не можу я нормально сприймати символічні подарунки на День народження, каблучки, хоч і з діамантом, але з найменшим, коли кожен платить за себе і масу всього іншого....
При цьому у всіх інших речах - повна ідилія....
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Svitlana »

Калина, якщо у чоловіка з жінкою стосунки (не ділові і не чисто дружні), то чоловік завжди платить за жінку у всіх країнах, з представниками яких мені довелося про це говорити. Однозначно і безповоротно. Якщо у чоловіка нема грошей на діаманти, то краще б добротні речі дарував, котрі все ж більше відповідають його соціальному рівню. Є такі кадри, що замість величезного букета троянд будуть дарувати величезні і красиві вазони. Але якщо людина адекватна, то вона про це сама дасть знати. Ну різні є люди - практичні і романтичні. І красивий вазон - також красивий подарунок - ніяк не зрівняється з трьома голими напівзів"ялими трояндами. Сподіваюся ви зрозуміли, що я хочу сказати.
Ще зверніть увагу чи ви самі не давали прозорих натяків на діаманти, що змусило б його виконати це прохання у власному форматі (найменший). Я б взагалі радила на початку навіть на пряме запитання "які подарунки тобі подобаються" не давати відповіді і подивитися, що він з власної ініціативи буде дарувати. Подарунки такого ж формату ви будете отримувати і в подальшому спільному житті. :brovy: Ну а це також дасть вам трошки уяву про якусь частинку вашого майбутнього і, як результат, допоможе визначитися чи ви з такою людиною готові розділити подальші свої роки.
Усього вам найкращого в будь-якому випадку. :52:
Аватар користувача
swisslady
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 26 лютого 2008, 18:43
Звідки: BE

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення swisslady »

В мене також чоловік із Швейцарії. Спочатку було щось подібне до Вашої ситуації, тому що тут всі економлять. На першому побаченні кожний платив сам за себе, а потім завжди він :dreamer: . Зараз ми сім`я і на мене чи мою сім`ю він не жаліє грошей. :count:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Svitlana »

Ага, :tak2: На першому побаченні - це, думаю, нормально. Хоча на першій зустрічі можна десь на каву піти, а за каву можна було би вже заплатити. Хіба що він з полком цілим собі зустрічей "на каву" попризначав... :lol3:
Kalyna
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 10 вересня 2008, 14:20

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Kalyna »

Ой, дівчата....
Щось я вкінець заплуталась! :dizzy:
Але дякую за відповіді... :52:
Kalyna
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 10 вересня 2008, 14:20

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Kalyna »

А чим займаються ваші чоловіки, якщо не секрет (в сенсі роботи)? :wink:
Чи справді там закінчувати ВУЗ є дааалеко не таким популярним, як у нас? :wise:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Svitlana »

Kalyna писав:А чим займаються ваші чоловіки, якщо не секрет (в сенсі роботи)? :wink:
Чи справді там закінчувати ВУЗ є дааалеко не таким популярним, як у нас? :wise:
Ну.... часткова правда в тому є. Але лише часткова. Якщо у нас закінчити вуз - престижно :oops: для всіх. Ну, наприклад, люди села і пічники не відмовилися б отак сходу отримати на руки диплом і піти протирати штани десь за зарплату.... То тут є група (значна група), котрі свідомо не хочуть йти навчатися у вузи. Звичайно, що батьки і оточення грають в цьому не останню роль. Вони також не прагнули чогось більшого. І коли ви у такому середовищі почнете казати, що хочете отримати місцеву освіту у вузі, не виключено, що на вас будуть дивитися як на ненормальну і щиро дивуватися нащо вам те здалося.
Хоча є і такі, що у відповідному віці не хотіли вчитися, а пізніше наздоганяють (чи принаймні хочуть це робити). А є й такі професії, котрих у вузі не вчать... Але відразу домовляйтеся щодо таких речей. А то якщо не для себе, то в майбутньому за дітей будуть сварки - родичі будуть казати, що слюсар - золота професія, а ви захочете дитину інженером зробити. Ви захочете дитину в музичну школу для багатшого загального розвитку, а родичі будуть йому купувати пістолетики і тупі відеоіграшки і вголос і дружно насміхатимуться над походами в театр чи оперу. Це зовсім інший світ буде, де все "добре" і "престижне" з вашого світу перетвориться на "нікудишнє" і "посміх", відповідно, можуть початися на цьому підгрунті різноманітні розлади - від сімейних до ваших особистих психологічних.
Аватар користувача
swisslady
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 26 лютого 2008, 18:43
Звідки: BE

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення swisslady »

мій чоловій працює конструктером, а вечорами навчається, щоб здобути бакалаврат по професії. взагалі, тут зарплата вища, якщо добра освіта, тому ми разом гриземо ґраніт науки. :brovy: :write: :einstein:
а чим ваш чоловік займається?
Kalyna
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 10 вересня 2008, 14:20

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Kalyna »

Взагалі-то я не одружена. :smile:
А чоловік, з яким зустрічаюсь, працює в будівельній компанії (щось типу нашого прораба...).
Whisper
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 05 січня 2009, 11:27
Звідки: TI, Lugano
Контактна інформація:

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Whisper »

Девушки, читаю Вас и как-то не по себе становится. Неужели лучшие друзья - это бриллианты? Я женат. Я дарю жене подарки, разумеется. Но бриллианты не дарю, так как я предпочитаю те же деньги вложить в ее же образование и досуг. Я враг народа? :(
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Svitlana »

Віспер, до чого тут діаманти. Жінкам природньо вибирати собі чоловіка, котрий міг би забезпечити сім"ю (вполювати мамонта і видовбати надійну печеру). Якщо чоловік не в стані (чи не хоче) заплатити за каву - то чи потрібен жінці (та її потомству) такий опора і защіта? Немає грошей на ресторан - поведи на каву, але оплати.
Я також надаю перевагу оплаті навчання, ніж діамантам - тут я з тобою солідарна. Але є жінки, котрим діаманти потрібні, а не навчання. Тут вже чоловік повинен дивитися - чи йому такий варіант підходить. У кожного ж "бачили очі", якщо їх вчасно роззули.
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Ще раз про чоловіків....

Повідомлення nataliya »

Ще раз хотіла б повернутися до теми швейцарських чоловіків. Цікаво, звичайно ж, що швейцарські чоловіки дарують на свята і які у них є привиди для подарунків. Ще цікаво, як вони відносяться до того, коли переїзжає жінка з України, яка до цього працювала, заробляла собі на життя, і як надалі складаються фінансові аспекти після переїзду.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Svitlana »

Якщо жінка працювала - тоді тяжко тій жінці буде спершу. Але все від стосунків у сім"ї залежить. Якщо обставини добрі, то трохи помучить "ломка" від надлишку вільного часу і відпустить. Якщо ж не дуже - певно дуже тяжка ностальгія наступить.

Мій чоловік дарує на всі стандартні свята подарунки. Жалітися не маю на що - усі мені подобаються поки що. Окрім того, він дарує мені квіти на 8-ме березня. Хоча я це свято постольку-поскольку сприймаю, але все одно приємно лишній раз квіти отримати.
Раніше квіти траплялися і просто так, зараз вже такого і не пам"ятаю... :dreamer: Правда, не можу сказати, що мене це надто турбує.
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Ще раз про чоловіків....

Повідомлення nataliya »

І я себе також питаю, а що буду робити коли переїду. Тут все-таки робота, більш-менш непогано оплачувана, а там сидіти на шиї у чоловіка, хто його знає чого чекати. Можливо і потрібно піти на якісь жертви, але коли є гарантії.

А щодо подарунків, то вони також були у "конфетно-цветочному" періоді, а зараз після 2 років все закінчилося. Я подумала, це у них нормально, перейшли на нову стадію відносин і ніяких тобі подарунків навіть на день народження.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Svitlana »

Ні, це не нормально і тут так само чоловіки вигрібають, якщо забудуть дату весілля чи день народження. Навіть якщо вони і не відзначаються гучно.
Але може дійсно вже все перейшло на буденний побут... поговоріть зі своїм коханим... це завжди краще, ніж мучитися в здогадах :dontknow:
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення natalotschka »

Так, до весілля чоловік жінку завойовує, тому й подарунки дарує... Ну а потім... Спримайте то нормально. Просто ми жінки дуже чутливі.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Darynka »

ой непросто все. дуже непросто. ми живемо з чоловіком поки що окремо я навчаюся в констанці. поки що переїхати в швейцарію не виходить бо складнувато буде їздити кожен день туди сюди. і дорого.
так ось мені дуже важко. я не отримую ніякої допомогу не від держави не від батьків. повністю оплачуу свої видатки сама працюючи. іноді навіть не вистачає на найнеобхідніше. а чоловік не поспішає допомагати мені матеріально. каже шо це мої проблеми. розумію що звісно обидва повинні дбати про фінансову сторону. сидітит на шиї в нього я е збираюся. я з усіх сил намагаюся заробити якомога більше грошей але навчання теж потребує певного часу. я і так на більшість витрат сама заробляю. заради цього відкинула все студентське життя та всіх друзів бо з понеділка по пятницю мотаюсь як навіжена що вчитися і грошей заробити та по вихідних їду до нього. Він каже я тебе не проив всих друзів кидати то твої проблеми.
звісно чоловік платить за їжу коли ми разом та іноді допомагає коли мені вже зовсім припече. але робить це з таким незадоволенням що просити зайвого разу я не хочу. і ще нещодавно сказав що згоден зїхатися зі мною тільки коли я знайду роботу в Швейцарії. Чим мене дуже образив. І не розуміє чого такого образливого він сказав.
може я цього не розумію та це нормально на сьогоднішній день? :dontknow: коротше дуже мені боляче шо якось так через гроші все псується але я думаю це ж нормально було б підтримувати партнера якщо він у скруті? чи в мене якісь застарілі уявлення_ :sad2:
contra spem spero
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Ще раз про чоловіків....

Повідомлення nataliya »

У вас нормальні уявлення щодо стосунків, все таки чоловік повинен бути чоловіком, якщо він вирішив одружитися, він повинен розуміти і про відповідальність, і про зайві фінансові витрати. Можливо, якщо він іноземець, то для них це є нормою, коли кожен з партнерів покриває свої витрати окремо. Попробуйте з ним поговорити на цю тему.
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Nadya »

Darynkо, у вас дійсно не проста ситуація.
Якщо у вашого чоловіка фінансова скрута і тому він не може вам допомагати, то це ще можна зрозуміти,
але якщо він просто не хоче вам допомагати, то це, як на мене, дуже дивно. :dizzy:
Життя - це не генеральна репетиція.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Darynka »

ой та я вже звикла. дякую шо 1жу мен1 купує. через р1к зак1нчу начання та цей жах ск1нчиться якщо знайду роботу в швейцар1. на що дуже спод1ваюся.
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Svitlana »

Даринко, можна на ти? :52:

Я вважаю, що це зовсім не є нормальним. І для швейцарця також. Тим більше, що ви вже одружені! А як з дітьми буде? Типу - підеш в декрет, якщо наскладаєш відповідну суму чи як? А як не дай боже, якась хвороба? Найбільше мене вбило - з"їдемося, коли знайдеш роботу в Швейцарії. Я би тут же і на розлучення подавала.
:bad2: До речІ, а чого ти до нього на вихідних, а не він до тебе? А ти би лишню годинку вдома поспала...
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Darynka »

привіт Світлано. так звісно можна на ти.
він до мене теж інодіприъжджає але частіше я до нього бо я маю гляйс 7 та після 7ї можу безкоштовно їздити.
я навіть не знаю просто звикла. якась логіка в тому є шо кожний на себе заробляє. і всеж таки іноді він мені допомагає.
наступні півроку практичний семестр то хоч гроші нормальны будуть платити на які жити можна. а потім буду де може іншу роботу знайду.
найгірше шо батьки теж мені перестали допомагати бо я ж тіпавже одружена. а засмучувати їх не хочеться.
в мене швейцарского мобільника нема можеш написати мені на мейл darina_lorelei :at: yahoo.de і домовимося. :smile:
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Svitlana »

Дякую тобі за е-мейл, хоча краще було це мені на приватне повідомлення кинути. Тому я тобі змінила значок @ на смайлик відповідний, щоб тебе не засипало спамом.
:wink:
Аватар користувача
Curly Olena
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 20 січня 2009, 23:02

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Curly Olena »

Привіт, дівчата! Зайшла от на форум, і не змогла втриматися від свого коменту на таку нашу "жіночу" тему.. :neat:

Як на мене, різниця між "нашими" та "іноземцями" таки є, по крайній мірі, кажу на прикладі власної родини. Скоріш за все, це все через те, що процес виховання тут в деяких окремих аспектах відбувається по-інакшому, привівається інше ставлення до речей, і в першу чергу, саме до грошей. :save: Мені також деякі моменти в цьому плані прямо серце різали, до тих пір, поки я із своїм чоловіком не почала довго і нудно докопуватися до суті проблем. І вийшло, що на деякі речі ми реагуємо апріорі по-різному... тобто "вихідні дані" сприяняття ситуації є різним: наприклад, я зясувала, що моє поняття щодо "походження" грошей більш "легке", аніж в уявленні мого чоловіка: я маю на увазі, що на мій коментар щодо фінансової кризи по типу: "та короче, якось буде.." чоловік довго і нудно мені розказував, що не можна діяти навпростець і треба бути підготовленим до проблем перед тим, як вони стануться, а не надіятися на випадок... а от коли я намагалася пояснити чоловіку як то важливо для мене завжди відчувати себе жінкою і отримувати з його боку увагу у різних формах: компліменти, квіти і т.д., то він мені сказав щось типу "так а навіщо? ми ж вже одружені"... :notatall:

Отже, різниця є у поглядах і сприйнятті ситуацій, і у нас, "різнонаціональних" пар, я думаю, ситуація скрадніша за пари однієї національності, оскільки ми повинні знаходити відповіді не лише на банальні, різні від природи, погляди чоловіка і жінки на ситуацію, але й завжди мати на увазі різницю культур.. Ви пригадайте на яких літературних творах ми виросли і які душевні властивості нам так довго вдолблювали вчителя у школі... Це, я впевнена, також все впливає дуже!
Але вихід з такої ситуації є - треба розмовляти і шукати компроміси. Не треба себе принижувати, як є щось, що дуже болить на серці, треба говорити - в іншому випадку як чоловік здогадається про це? :wink:
Але тільки тепер я розумію чому на весіллі молодятам так часто бажають терпіння і мудрості: виключно кохання у подружньому житті замало... :hug2:
Минулого не існує, майбутнього може не бути.. Живи зараз!!
Аватар користувача
Дідюк

Re: Ще раз про чоловіків....

Повідомлення Дідюк »

Даринко, я вважаю, що не правильно казати " Я вже звикла".........Ми самі ковалі свого щастя і якщо ми захочемо, то все буде добре і чоловіки біля нас будуть достойні і я вірю що ви це зробите.....:-))))

Я не розумію, як людина яка любить може сказати "Це твої проблеми", а не намагається якось допомогти і оцінити те що ви припустимо собі в дечому відмовляєте щоб приїхати до нього на вихідні........

Поговоріть з ним відкрито і запитайте себе в першу чергу, чи вам потрібні такі стосунки !!!?? )))
Відповісти

Повернутись до “За життя”