Вичерпна хронологія брехні COVID-19 в Китаї

Медичне страхування і все, що стосується системи охорони здоровʼя.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Вичерпна хронологія брехні COVID-19 в Китаї

Повідомлення Svitlana »

Вичерпна хронологія брехні COVID-19 в Китаї
JIM GERAGHTY 23 березня 2020 р. 9:13
https://www.nationalreview.com/the-morn ... ting-lies/

У сьогоднішньому меню: поденний і помісячний огляд приховування коронавірусу в Китаї та непоправна шкода, яку він завдав по всьому світу.

Хронологія часової бомби вірусного ураження

Історія пандемії коронавірусу все ще пишеться. Але на цьому ранньому етапі, ми вже можемо побачити різні моменти, коли інші рішення могли б зменшити розмір спалаху, який ми зараз переживаємо. Ви, напевно, чули новини в стилі: "Влада Китаю заперечувала, що вірус може передаватися від людини до людини". Але що ви точно не чули, це як голосно, чітко і неодноразово уряд Китаю наполягав, що передача від людини до людини неможлива, ще досить довгий час після того, як лікарі в Ухані дійшли до висновку, що передача від людини до людини таки відбувається - і як Всесвітня організація охорони здоров’я погодилася з цим висновком, незважаючи на підозри експертів з охорони здоров’я з різних країн.

Очевидно, що відповідь уряду США на цю загрозу виявилася недостатньо солідною та була прийнята аж ніяк не швидко. Більшість європейських урядів також не були готові. Загалом мало який уряд у світі був або є готовим до небезпеки таких маштабів. Ми можемо лише гадати, чи точна та своєчасна інформація з Китаю змінила б спосіб підготовки уряду США, американського народу та світової спільноти до небезпеки зараження, що насувалася.

Певний момент наприкінці 2019 року:
коронавірус стрибає з якогось виду тварин до людини. Найкращим припущенням на даний момент є те, що це сталося на китайському "мокрому ринку".

6 грудня: За даними дослідження в The Lancet, датою виникнення першого симптому у першого виявленого пацієнта була «1 грудня 2019 року. ...Через 5 днів після початку хвороби першого пацієнта його дружина, 53-річна жінка, про яку відомо, що вона не була на ринку, також захворіла на пневмонію та була госпіталізована в ізоляції». Іншими словами, вже на другому тижні грудня лікарі Ухана виявляли випадки, які свідчили про поширення вірусу від людини до людини.

21 грудня: Лікарі Ухана починають помічати "скупчення випадків пневмонії невідомого походження".

25 грудня: китайські медичні працівники двох лікарень в Ухані підозрюються у зараженні вірусною пневмонією та перебувають на карантині. Це додаткові вагомі докази передачі людини від людини.

Десь "під кінець грудня": лікарні Ухана помічають "збільшення в геометричній прогресії" кількості випадків, які не мали відношення до оптового ринку рибних продуктів Хуанан, повідомляє New England Journal of Medicine.

30 грудня: доктор Лі Венліанг надіслав повідомлення групі інших лікарів, в яких попередив їх про можливий спалах хвороби, що нагадував важкий гострий респіраторний синдром (SARS, severe acute respiratory syndrome), закликаючи їх вжити захисних заходів, щоб не заразитися.

31 грудня: Муніципальна комісія з охорони здоров’я Вухан заявляє: "Досі слідство не виявило жодної доведеної передачі від людини до людини та жодного зараження медичного персоналу". Це суперечить поглядам лікарів, які працюють з пацієнтами в Ухані, двоє з яких уже під підозрою у зараженні вірусом.

Через три тижні після того, як лікарі вперше почали реєструвати випадки захворювання, Китай повідомляє Всесвітню організацію охорони здоров’я.

Дао Ліна, експерт із охорони здоров'я та колишній держслужбовець Шанхайського центру контролю та профілактики захворювань, каже South China Morning Post: "Я думаю, що ми [зараз] цілком здатні вбити його у початковій фазі, враховуючи систему боротьби з хворобами в Китаї, а також дієздатність системи швидкої допомоги та рівень нашої клінічної медицини. "

1 січня:
Бюро державної безпеки Ухан вручило повістку доктору Лі Веньяну, звинувативши його у "поширенні чуток". Через два дні в поліцейському відділенні доктор Лі підписав заяву, визнаючи свій "проступок" і пообіцявши не вчиняти подальших "протиправних дій". Ще сім людей заарештовані за подібними звинуваченнями і їхня доля невідома.

Також того дня, «після того, як декілька партій результатів послідовності геномів були повернені до лікарень та подані до органів охорони здоров’я, працівник однієї компанії з геноміки отримав телефонний дзвінок від посадової особи при провінційній комісії з охорони здоров’я Хубея, наказавши компанії припинити перевірку зразків з Вухана, пов'язаного з новою хворобою, і знищити всі існуючі зразки ».

За даними дослідження New York Times даних з мобільних телефонів Китаю, 175 тис. людей виїжджають з Ухана того дня. За даними глобальної дослідницької фірми OAG, 21 країна здійснює прямі рейси до Уханя. У першому кварталі 2019 року, порівняймо, 13 267 повітряних пасажирів подорожували з міста Ухань, що в Китаї, до пунктів призначення в США, що становить близько 4 422 на місяць. Уряд США не забороняв іноземним громадянам, які подорожували до Китаю, в'їхати до країни ще місяць.

2 січня: Одне дослідження пацієнтів у Вухані може пов'язати лише 27 з 41 заражених пацієнтів з ринком морепродуктів Хуанан, що свідчить про передачу від людини до людини. У звіті, написаному пізніше цього місяця, робиться висновок, що "досі отримані дані свідчать про передачу віруса 2019-nCoV від людини до людини. Ми стурбовані тим, що 2019-nCoV міг набути здатності до ефективної передачі людиною ».

Також цього дня Інститут вірусології Ухана завершив розшифрування генома вірусу. Китайський уряд не оголошує про цей прорив ще тиждень.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Вичерпна хронологія брехні COVID-19 в Китаї

Повідомлення Svitlana »

3 січня: Уряд Китаю продовжує зусилля щодо придушення всієї інформації про вірус: «Національна комісія з охорони здоров’я Китаю, найвищий державний орган охорони здоров’я, наказує установам не публікувати інформацію, пов'язану з невідомою хворобою, і наказує лабораторіям передати усі зразки, які вони мали, визначеним дослідницьким установам або знищити їх. "

Приблизно через місяць після перших випадків в Ухані повідомлено уряд Сполучених Штатів. Роберт Редфілд, директор Центрів з контролю та профілактики захворювань, отримує попередні звіти про новий коронавірус від китайських колег, за словами секретаря охорони здоров’я та соціальних служб Алекса Азара. Азар, який допомагав реагувати HHS на попередні спалахи SARS та сибірської виразки, наказав своєму начальнику штабу переконатися, що Рада національної безпеки проінформована.

Також цього дня муніципальна комісія з охорони здоров’я Ухана оприлюднила ще одну заяву, повторюючи: "На сьогодні попередні розслідування не показали чітких доказів передачі від людини людині та інфікування медичного персоналу."

4 січня: У той час як влада Китаю продовжувала наполягати на тому, що вірус не може поширюватися між людьми, лікарі за межами країни не були настільки переконані в цьому. Керівник Центру інфекції Гонконгського університету Хо Пак-ленг попередив, що «місто повинно запровадити найсуворішу систему моніторингу для загадкової нової вірусної пневмонії, яка заразила десятки людей на материку, оскільки
вкрай можливо що хвороба передається від людини до людини ».

5 січня: Муніципальна комісія з охорони здоров’я Ухань оприлюднила нову заяву з оновленою кількістю випадків, але повторила: "Попередні розслідування не показали явних доказів передачі від людини людині та інфікування медичного персоналу."

6 січня: "Нью-Йорк Таймс" публікує свій перший звіт про вірус, заявляючи, що "в центральному місті Ухань 59 людей перехворіли на пневмонію". Цей перший звіт включав наступні коментарі:
"Ван Лінфа, експерт з питань виникнення інфекційних захворювань медичної школи Дюка-НУС у Сінгапурі, заявив, що він стурбований, що вченим у Китаї не дозволяють говорити з ним про спалах. Доктор Ван сказав, однак, що він вважає, що вірус, ймовірно, не поширився від людини до людини, оскільки медичні працівники не заразилися хворобою. "Ми не повинні переходити в режим паніки", - сказав він.

Не докоряйте Ван Лінфу; він робив цю оцінку на основі неточної інформації, яку китайський уряд повідомляв світові.

Також того дня CDC "видав спостереження подорожей першого рівня - найнижчий з трьох його рівнів" для спалаху в Китаї. Він сказав, що причина та спосіб передачі ще не відомі, і радив мандрівникам в Ухань уникати живих чи мертвих тварин, тваринних ринків та контактувати з хворими людьми. "

Також того дня CDC запропонував направити команду до Китаю для надання допомоги у розслідуванні. Китайський уряд відмовився, але команда ВООЗ, до складу якої входили двоє американців, прибуває 16 лютого.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Вичерпна хронологія брехні COVID-19 в Китаї

Повідомлення Svitlana »

8 січня: Медичні органи Китаю заявляють, що виявили вірус. Ці органи влади стверджують, а західні ЗМІ повторюють: "Немає жодних доказів того, що новий вірус легко поширюється між людьми, що зробило б його особливо небезпечним, і він не пов'язаний з летальністю".

В офіційній заяві Всесвітньої організації охорони здоров’я зазначається: "Попередня ідентифікація нового вірусу за короткий проміжок часу є помітним досягненням і демонструє розширений потенціал Китаю в боротьбі з новими спалахами. . . ВООЗ не рекомендує конкретних заходів для мандрівників. ВООЗ не рекомендує застосовувати будь-які обмеження подорожей чи торгівлі щодо Китаю, виходячи з наявної на даний момент інформації. "

10 січня: Після лікування хворого коронавірусом Ухана, не знаючи про це, доктор Лі Веньян почав кашляти і у нього розвинулася лихоманка. Його госпіталізували 12 січня. Наступними днями стан Лі погіршився настільки сильно, що його прийняли до реанімації та надали кисневу підтримку.

"Нью-Йорк Таймс" цитує заяву Комісії з охорони здоров'я міста Ухань, що "немає доказів того, що вірус може поширюватися серед людей". Китайські лікарі продовжували знаходити передачу серед членів сім’ї, що суперечить офіційним заявам міської комісії з охорони здоров’я.

11 січня: Міська комісія з охорони здоров’я Ухань оприлюднила оновлення, заявляючи: "Жодних нових випадків не було виявлено з 3 січня 2020 року. В даний час не виявлено жодних випадків інфікування медичного персоналу, а також чітких доказів передачі від людини людині не знайдено ". Пізніше в цей день вони видають лист із запитаннями і підтверджують, що "більшість незрозумілих випадків вірусної пневмонії в Ухані цього разу мають історію походження з ринку морепродуктів Південного Китаю. Чітких доказів передачі від людини до людини не знайдено ».

Також цього дня політичні лідери провінції Хубей, до складу якої входить Ухань, розпочали свою регіональну нараду. Про коронавірус не згадували протягом чотирьох днів зустрічей.

13 січня: Влада Таїланду виявила вірус у 61-річної китайки, яка відвідувала з Ухана, це перший випадок за межами Китаю. "Міністерство охорони здоров'я Таїланду заявило, що жінка не відвідувала ринок морепродуктів в Ухані, а 5 січня у неї почалася лихоманка. Однак, за словами лікаря, жінка відвідала інший, менший ринок в Ухані, на якому також продавались живі та щойно забиті тварини ».
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Вичерпна хронологія брехні COVID-19 в Китаї

Повідомлення Svitlana »

14 січня: Міська влада міста Ухань оприлюднила ще одну заяву, де заявила: "Серед тісних контактів не виявлено жодних випадків". Лікарі Ухана знають, що це було неправдою вже з початку грудня, від першої жертви та його дружини, які не відвідували ринок.

Всесвітня організація охорони здоров’я перегукується з оцінкою Китаю: "Попередні розслідування, проведені китайськими властями, не знайшли чітких доказів передачі людиною нового коронавірусу (2019-нCoV) виявленого в Уханю, Китай."

Це через п’ять-шість тижнів після перших доказів передачі від людини до людини в Уханю.

15 січня: Японія повідомила про свій перший випадок коронавірусу. Міністерство охорони здоров'я Японії заявило, що пацієнт не відвідував ринків морепродуктів в Китаї, додавши, що "можливо, пацієнт мав тісний контакт з невідомим пацієнтом із запаленням легенів, перебуваючи в Китаї".

Муніципальна комісія з охорони здоров’я Уханю починає змінювати свої заяви, декларуючи: "Існуючі результати опитування показують, що чітких доказів від людини до людини не знайдено, хоча можливість обмеженої передачі від людини до людини не може бути виключена, ризик тривалої передачі від людини до людини низький ». Нагадаємо, лікарні Ухана дійшли до висновку, що передача від людини до людини відбувалася на три тижні раніше. Заява на наступний день відкликається на користь можливої передачі людини, кажучи лише: "Серед близьких контактів жодних пов’язаних випадків не знайдено".

17 січня: CDC та Департамент митної та прикордонної охорони Департаменту внутрішньої безпеки оголошують, що мандрівники з Вуханю до Сполучених Штатів на в'їзді пройдуть обстеження на симптоми, пов’язані з 2019-nCoV в трьох аеропортах США, які приймають більшість мандрівників з Уханя, Китай: це Аеропорти Сан-Франциско, Нью-Йорк (JFK) та Лос-Анджелес.

Щоденне оновлення міської комісії з охорони здоров’я Ухань заявляє: "Всього відстежено 763 тісних контактів, 665 медичних спостережень скасовано, і 98 людей все ще отримують медичні спостереження. Серед тісних контактів жодних пов’язаних випадків не знайдено ».

18 січня: Секретар HHS Азар провів своє перше обговорення вірусу з президентом Трампом. Неназвані "вищі посадові особи адміністрації" сказали "Washington Post", що "президент втрутився у розмову, щоб запитати про вейпінг і про те, коли ароматизована вейпінг продукція повернеться на ринок".

Незважаючи на те, що лікарі Уханю знають, що вірус заразний, міська влада дозволяє 40 000 сімей збиратися та ділитися їжею, приготовленою в домашніх умовах, на святкуванні Нового року за місячнем календарем.

19 січня: Національна комісія з охорони здоров’я Китаю оголошує вірус таким "який можна попередити та контролювати". Всесвітня організація охорони здоров’я оновлює свою заяву, заявляючи: "Відомо недостатньо, щоб зробити остаточні висновки про те, як вірус передається, клінічні особливості хвороби, ступінь її поширення чи джерело, яке залишається невідомим".

20 січня: Муніципальна комісія з охорони здоров’я Ухань востаннє заявляє у своєму щоденному бюлетені: "жодних випадків серед тісних контактів не виявлено".

Того дня голова національної комісії з питань охорони здоров’я Китаю, що розслідував спалах, підтвердив, що два випадки зараження в китайській провінції Гуандун були спричинені передачею від людини до людини, а медичний персонал інфікований.

Також у цей день газета «Вуханські вечірні новини», найбільша газета міста, згадує вірус на головній сторінці, вперше з 5 січня.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Вичерпна хронологія брехні COVID-19 в Китаї

Повідомлення Svitlana »

21 січня: CDC оголосив про перший американський випадок коронавірусу в окрузі Snohomish, штат Вашингтон, у громадянина США, який повернувся з Китаю шість днів перед тим.

До цього моменту мільйони людей поїхали з Уханя, розповсюдивши вірус по всьому Китаю та по інших країнах.

22 січня: Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєс продовжував хвалити Китай за його заходи з придушення спалаху епідемії. «Мене дуже вразила деталізація та глибина презентації Китаю. Я також вдячний за співпрацю міністру охорони здоров’я Китаю, з яким я спілкувався безпосередньо протягом останніх днів і тижнів. Його керівництво та втручання президента Сі та Прем'єра Лі були безцінними, як і всі заходи, яких вони вживали, щоб відповісти на спалах ".

У попередні дні делегація ВООЗ проводила виїзний візит до Уханю. Вони дійшли висновку, що «розгортання нового тестування на національному рівні говорить про те, що передача від людини до людини таки відбувається в Уханю». Делегація повідомляє: "наші колеги дійшли згоди, що пильна увага має надаватися гігієні рук та дихання, безпеці харчових продуктів та уникненню масових зборів, де це можливо".

На засіданні Комітету з питань надзвичайних ситуацій ВООЗ члени колегії висловлюють "розбіжні погляди щодо того, чи є ця подія надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров'я міжнародного маштабу чи ні. У той час порада полягала в тому, що подія не є PHEIC (Procedures concerning public health emergencies of international concern, Процедури щодо надзвичайних станів у сфері охорони здоров'я міжнародного маштабу).

Президент Трамп в інтерв'ю CNBC на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Швейцарія, заявив: "Ми це повністю контролюємо. Це одна людина з Китаю. У нас це під контролем. Все буде добре. "
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Вичерпна хронологія брехні COVID-19 в Китаї

Повідомлення Svitlana »

23 січня: Влада Китаю оголошує перші кроки щодо карантину в Уханю. До цього моменту мільйони вже відвідали місто та покинули його під час святкування Нового року за місячним календарем. Сингапур та В'єтнам повідомляють про свої перші випадки, і станом на тоді, значна кількість громадян Китаю виїжджали за кордон як безсимптомні несвідомі перевізники.

24 січня: В'єтнам повідомляє про передачу віруса від людини до людини, а Японія, Південна Корея та США повідомляють про свої другі випадки. Другий випадок - у Чикаго. Протягом двох днів повідомляється про нові випадки у Лос-Анджелесі, окрузі Оранж та Арізоні. Зараз вірус знаходиться в декількох місцях у Сполучених Штатах, і шанси запобігти спалаху зменшуються до нуля.

1 лютого доктор Лі Веньян отримав позитивний результат на коронавірус. Він помер через шість днів.

Остання заключна примітка: 4 лютого мер Флоренції Даріо Нарделла закликав жителів обійняти китайців, щоб заохотити їх у боротьбі з новим коронавірусом. Тим часом, член асоціації Unione Giovani Italo Cinesi, китайського товариства Італії, спрямованого на сприяння дружбі між людьми двох країн, закликав до поваги хворих новим коронавірусом на демонстрації: «Я не вірус. Я людина. Усунення забобонів ».

ДОДАТОК: Ми скоро повернемося до звичайної політики. Тим часом зауважте, що Берні Сандерс у неділю ввечері провів віртуальну кампанію "з Вермонта", протидіючи поточному законопроекту в Сенаті про рятування від коронавірусу. Він пропустив ключове процедурне голосування за цей законопроект ».
Відповісти

Повернутись до “Медицина і страхування”