У пошуках роботи асистента, адміна, координатора і тд. в центральній Швейцарії

Оголошення про пошук роботи та персоналу (назву теми починати з відповідного слова)
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

У пошуках роботи асистента, адміна, координатора і тд. в центральній Швейцарії

Повідомлення Vicky_vicky »

:brovy: привіт,

Я тут зайнялася пошуком роботи , але поки результатів немає, спробую і тут поспамити трохи =)

Так от, шукаю щось накштал асистент, адміна, координотара і тд. в центральній Швейцарії.

Досвід у сфері маркетингу( SMM, SEM), сейлс та трохи менеджмента (загалом 5 років змішаного досвіду) . Мови - анг, ісп, рос, і укр, німецька на рівні соромно заставляти людей так довго чекати, поки я складу те складнопідрядне речення, розуміння - 70%,читання 75%.Освіта - геолог (розвідка та розрахунок нафто-газових покладів).

Якщо комусь у команду потрібен відповідальний та мультитаск працівник - пишіть, буду дуже вдячна.

P. S. Сайти для пошуку всі знаю, блайнд аплікейшин відсилаю, пишу тут, так як це ще один ресурс.

Фріланс та соціально ізольовані роботи не підходять, так як мені потрібно терміново оточити себе людьми для спілкування, щоб не впасти в депресію.

Дякую :seeya:
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: У пошуках роботи асистента, адміна, координатора і тд. в центральній Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

Можеш спробувати ще нетворкінг через основи швейцарського суспільства - ферайни. Знайди собі якийсь ферайн до душі і походи до них. Тут є таке поняття "вітамін Б", що значить, що беруть на роботу своїх. Можна і без цього, звичайно, влаштуватися, але через знайомих простіше все ж.
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: У пошуках роботи асистента, адміна, координатора і тд. в центральній Швейцарії

Повідомлення Виктория »

Дійсно. Якщо ви не фізик, хімік, IT фахівець або ж фармацевт, то "зв'язки і контакти" вам будуть потрібні для влаштування на роботу. Я про офісну роботу, при чому будь-яку. Продавцем або касиром можна влаштуватися і з укр. дипломом, не маючи досвіду роботи в Швейцарії.
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: У пошуках роботи асистента, адміна, координатора і тд. в центральній Швейцарії

Повідомлення Vicky_vicky »

Ох це панібратство по-швейцарськи :gigle:

Я взагалі геолог, але нажаль ніякого досвіду роботи сфері немаю, тому на мій привеликий жаль я не вузькопрофільний спеціаліст. А взагалі у випадку, якщо не знайду роботи у офісі, піду куди візьмуть, я не вибаглива, головне щоб був колектив =)
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Відповісти

Повернутись до “Робота ОГОЛОШЕННЯ”