Потрібна няня

Оголошення про пошук роботи та персоналу (назву теми починати з відповідного слова)
Ukraina_ponad_use
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 17 листопада 2015, 12:05

Потрібна няня

Повідомлення Ukraina_ponad_use »

З лютого місяця в сім'ю з двома дітьми потрібна няня. Умови: без проживання, мова - українська або російська, графік - гнучкий.

Шановні матусі, також розглянемо варіант взаємної допомоги з дітьми :seeya: Наприклад, один день я дивлюся ваших дітей, в інший день - ви наших. Можемо зустрітися і познайомитись та обговорити всі деталі.

Район Altstetten Zürich.
Будь ласка пишіть ТІЛЬКИ в приватні повідомлення!

З повагою
Аватар користувача
Aнна Курач

Re: Потрібна няня

Повідомлення Aнна Курач »

Доброго дня.Мені 40 років. українка. Цікавить Ваша пропозиція. Є досвід роботи з дітьми. Практикую різні методики розумового і фізичного розвитку дитини. Спокійна і добра. Люблю дітей і вони відаповідають тим же. Неконфліктна. Можу прмагати по господарству. Буду вдячна за відповідь. Мій email anna.kurach@mail.ru
Аватар користувача
Hallo

Re: Потрібна няня

Повідомлення Hallo »

Добрий вечір, мене звати Інна. Я живу недалеко від Цугу. В мене дівчинка, 7 років. Ходить в перший клас. Позиція няні мене не цікавить, але обмін дітьми чи взаємна допомога на шкільних канікулах, навіть дуже. Напишіть, будь ласка, Ваші контакти, тоді можна буде познайомитися.
З повагою, Інна
Аватар користувача
Ukr

Re: Потрібна няня

Повідомлення Ukr »

Добрий вечір, мене звати Інна. Я живу недалеко від Цугу. В мене дівчинка, 7 років. Ходить в перший клас. Позиція няні мене не цікавить, але обмін дітьми чи взаємна допомога на шкільних канікулах, навіть дуже. Напишіть, будь ласка, Ваші контакти, тоді можна буде познайомитися.
З повагою, Інна
Ukraina_ponad_use
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 17 листопада 2015, 12:05

Re: Потрібна няня

Повідомлення Ukraina_ponad_use »

Інна, добрий день
Цуг - це далеко від нас. Я шукаю саме регулярний взаємний бебісіттінг, як роблять швейцарські жінки.
lelina
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 22 грудня 2015, 10:42

Re: Потрібна няня

Повідомлення lelina »

Добрий день, Інна.
Мене звати Олена. Я живу не далеко від Цуга. У мене є донька 9 років. Ваша пропозиція мене зацікавила. Буду рада знайомству.
Аватар користувача
Inna B.

Знайомство

Повідомлення Inna B. »

Добрий вечір, Ієліна, будемо раді знайомству! Напишіть, будь ласка, Ваші контактні дані, можна домовитися відносно зустрічі з дітьми.
З привітом, Інна
Аватар користувача
Ukr

Знайомство

Повідомлення Ukr »

Добрий вечір, Олена, будемо раді знайомству! Напишіть, будь ласка, Ваші контактні дані, можна домовитися відносно зустрічі з дітьми.
З привітом, Інна
Ukraina_ponad_use
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 17 листопада 2015, 12:05

Re: Потрібна няня

Повідомлення Ukraina_ponad_use »

Анна, дякую, але вже не актуально.
Відповісти

Повернутись до “Робота ОГОЛОШЕННЯ”