Будь ласка, допоможіть знайти роботу!

Оголошення про пошук роботи та персоналу (назву теми починати з відповідного слова)
sveta_d
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 31 серпня 2015, 16:52

Будь ласка, допоможіть знайти роботу!

Повідомлення sveta_d »

Привіт, я українка з єс паспортом. Мені 29 років. Хочу працювати в Швейцарії, дуже хотілося б влаштуватися в Монтре. У мене вища освіта, я економіст. У мене 9 років роботи по спеціальності, а саме: я працюю в контрольно-ревізійному управлінні області, де і проживаю на даний момент. Також маю 3 роки стажу роботи по професії перукар-стиліс, диплом також є, добре пораюся по господарству. Водійські права є. Знаю розмовну англійську мову. Я знаю, що починати буде важко, але я готова до важкої праці і щоб почати все з нуля. Будь ласка, запропонуйте або підскажіть, де знайти роботу, я не боюся роботи, розгляну всі варіанти.Буду дуже вдячна.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Будь ласка, допоможіть знайти роботу!

Повідомлення Svitlana »

Якщо хочете в Монтрьо - вчіть французьку. Освіту маєте - роботу тут зможете знайти, але без мов - ніяк. Вчіть добре французьку (для вільного спілкування щодня і для роботи) і підтягніть англійську для роботи (усно і письмово). Одним словом - осилите мови - у вас будуть дуже добрі шанси.
Дивіться вакансії на сайтах, пишіть їм, приїжджайте на співбесіди.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Будь ласка, допоможіть знайти роботу!

Повідомлення Svitlana »

Хіба ще додам - забудьте за роботу стиліста. Націлюйтеся лише на економічні професії. Чим вище візьмете - тим більші шанси на успіх. Роботодавець вам зможе зробити дозвіл на роботу лише, якщо у вас не буде конкуренції серед місцевих і у Європі. Велика кількість вакансій показує, що люди тут в черзі за роботою не стоять, тому шанс є.
sveta_d
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 31 серпня 2015, 16:52

Re: Будь ласка, допоможіть знайти роботу!

Повідомлення sveta_d »

Доброго дня,дякую, що відписуєте мені, я планувала починати з простішої роботи (господарство, будь-що), і вже паралельно вчити мову, щоб влаштуватися на хорошу роботу.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Будь ласка, допоможіть знайти роботу!

Повідомлення Svitlana »

Якщо ви отримаєте дозвіл на проживання і роботу, наприклад, через одруження, тоді можете починати з будь-якої роботи. Якщо ж хочете отримати дозвіл на проживання через роботу, то ви зможете це зробити лише як висококваліфікований спеціаліст, котрого запросить фірма. Прочитайте тему "Як виїхати до Швейцарії".

Лише тепер звернула увагу на паспорт ЄС - ну то ви просто можете приїжджати і працювати. Але щоб тут не проїдати гроші - спочатку пробуйте шукати роботу через інтернет і приїжджати лише на співбесіди. Вам це дешевше вийде з будь-якого куточка Європи. Співбесіди призначайте всі на один тиждень.
sveta_d
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 31 серпня 2015, 16:52

Re: Будь ласка, допоможіть знайти роботу!

Повідомлення sveta_d »

дякую) так, я громадянка Європи
Відповісти

Повернутись до “Робота ОГОЛОШЕННЯ”