Пошук роботи в лісовову господарстві

Оголошення про пошук роботи та персоналу (назву теми починати з відповідного слова)
Dimon.sdd
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 21 серпня 2015, 16:06

Пошук роботи в лісовову господарстві

Повідомлення Dimon.sdd »

Доброго вечора всім, підскажіть будьласка чи реально знайти роботу в лісовому господарстві в (тобто в лісі по догляду за ним і правильне ведення господарства) я на Україні закінчив лісотехнічний технікум і університет по спеціальності, працював на Україні по спеціальності досить багато і на нормальних посадах, маю документи про підвищення кваліфікації в Київі, якщо перекласти дипломи і ці всі документи і подати запит в агенції по пошуку робіт в Швейцарії чи реально знайти роботу в цьому секторі може вже хтось стикався з цим а може вже хтось і працює. Буду вдячний за відповідь людям які вже стикалися з цим моментом або хтось що володіє інформацією про це.Бо наскильки я зрозумів в Швейцарію без паспорта ЄС або виклику швийцарця що він потребує тебе попасти на роботу не реально. Виїзд в мене в Швейцарію вільний тому що маю в ЄС дозвіл на проживання. Буду вдячний всім за відповідь.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Пошук роботи в лісовову господарстві

Повідомлення Svitlana »

Лісів багато, роботи має бути достатньо.
Пошук видає досить багато вакансій. http://stellenmarkt.agrajo.com/Jobs/Forst-und-Jagdwesen
https://www.jobagent.ch/job-suchen.html - в пошук введіть слово "forst". ...ну або іншою мовою (італ, фр, яку знаєте)

Чи вам перекладати дипломи - краще пройтися спочатку по вакансіях, зателефонувати до деяких чи написати їм і запитати чи їм дипломи і сертифікати підвищення кваліфікації потрібні з підтвердженням у Швейцарії чи достатньо просто перекладених. На мою особисту думку має бути достатньо все це просто перекласти. Ця робота не вимагає державної ліцензії чи щось такого.
Dimon.sdd
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 21 серпня 2015, 16:06

Re: Пошук роботи в лісовову господарстві

Повідомлення Dimon.sdd »

Дуже дякую Вам за пораду :good:
Відповісти

Повернутись до “Робота ОГОЛОШЕННЯ”