Няня та помічниця в господарствi

Оголошення про пошук роботи та персоналу (назву теми починати з відповідного слова)
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Няня та помічниця в господарствi

Повідомлення Виктория »

У сім'ю з двома дітьми в місті Цюрих потрібна няня та помічниця в господарствi. Офіційне влаштування на роботу, з усіма страховками і виплатами. Ніяких чорних пiдроботок!!! Няньці необхідно мати - дозвіл на роботу та проживання в Швейцарії, досвід роботи з дітьми, рекомендації з попередніх місць роботи, і добре серце природно :-)
Всі деталі - в особистому листуванні!
Аватар користувача
Яна Цапук

Re: Няня та помічниця в господарствi

Повідомлення Яна Цапук »

Доброго дня!
Мене звати Яна, мені 24 роки. Я працю у школі та обожнюю дітей. Шукаю роботу няні.
Охоче пройду співбесіду.
мій скайп: yanatsapuk
tel: +380507158779
Аватар користувача
Свитлана P

Re: Няня та помічниця в господарствi

Повідомлення Свитлана P »

Доброго дня
Мене звати Свитлана 40 рокив,в мене паспорт ЕС,можу легально працювати.
По специальности я физиотерапевт,закинчила курси фитотерапии,я прихильник здорового харчування
Зацикавлена роботою няни.
Люблю дитей,без проблем знахожу порозуминня,маю добре серце природно,виховала своих двое :52:
У мене 5 рокив досвід роботи з дітьми, рекомендації з попередніх місць роботи.Працювала нянею в Польши Варшава
Охоче пройду співбесіду.
Прошу писати на; svitlana100@mail.ru
abo na svits@wp.pl
Аватар користувача
Kristina
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 18 листопада 2015, 19:41

Re: Няня та помічниця в господарствi

Повідомлення Kristina »

Мене звати Христина 23 роки. Одружена. Живу в кантоні Люцерн, Еменбруке. Маю вищу педагогічну освіту за профілем-вчитель початкових класів, вчитель інформатики. Розмовляю українською, російською та німецька А2.
Легко знаходжу порозуміння з дітьми та батьками. Буду рада домогти у вихованні діток.
Моя пошта eresh-krisni@mail.ru
Відповісти

Повернутись до “Робота ОГОЛОШЕННЯ”