Шукаю роботу

Оголошення про пошук роботи та персоналу (назву теми починати з відповідного слова)
Nataliia
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 09 вересня 2013, 11:49

Шукаю роботу

Повідомлення Nataliia »

Терміново потрібна робота на вересень-жовтень, прибирання, догляд за дитиною...Розгляну всі пропозиції. Наявність педагогічної освіти, знання англійської, німецької,російської та української мов. Дорогі форумчани, відгукніться! Наперед спасибі.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю роботу

Повідомлення Svitlana »

А де саме? Хоча би регіон назви
Аватар користувача
Yosyp

Re: Шукаю роботу

Повідомлення Yosyp »

Здравствуйте!
Я ищу работу независимо от региона, на данный момент Au-Pair, какие для меня могут быть варианты?
Немецкий на уровне B2, русским владею в совершенстве, украинским более менее.
Допоможіть мені будь ласка!!!
Nataliia14
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 29 березня 2014, 01:29

Re: Шукаю роботу

Повідомлення Nataliia14 »

Вітаю усіх,шановні форумчани! Вирішила зареєструватися тут,бо з досить недавнього часу( з кінця січня 2014) проживаю тепер у Швейцарії,у Берні. Якщо у когось є відомості про можливість знайти роботу , то відгукніться,буду вдячна. Шукаю роботу: прибирання, догляд за дитиною...або щось інше на кшталт. Розгляну всі пропозиції. Наявність педагогічної освіти, знання англійської,,російської та української мов,почала вивчати німецьку. Дорогі форумчани, відгукніться! Наперед спасибі.
Аватар користувача
Шукаю Прибиральницю

Re: Шукаю роботу

Повідомлення Шукаю Прибиральницю »

Доброго дня!

ШУКАЮ ПРИБИРАЛЬНИЦЮ.

Якщо Ви зацікавлені, або маєте зацікавлених знайомих, - відправте, будь ласка, своє резюме, чи листа з інформацію про себе на Kristina.rogylskaya@gmail.com

Дякую!
Відповісти

Повернутись до “Робота ОГОЛОШЕННЯ”