Дегустація вина, прогулянки та Treberwurstessen в Тванні

Неформальні зустрічі, спортивні події, відпочинок на природі
Elena Bichek
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 21 квітня 2014, 19:40

Дегустація вина, прогулянки та Treberwurstessen в Тванні

Повідомлення Elena Bichek »

Доброго дня,
мене звуть Олена і я хочу представити Вам копаннію Domain Murset. Це сімейна фірма, я і мій чоловік Мартін Мюрсет, з діда-прадіда винороб в 6-му поколінні, я сама родом з України. Ми виробляємо і продаємо вино. Знаходимося в мальовничому селі Тванн на березі озера Білль в кантоні Берн.
Крім виробництва вина, компанія проводить різні заходи: дегустації вина, зустрічі друзів, бізнес зустрічі, дні народження, які проходять в затишному винному залі "Truelkeller". Також захід може включати аперитив в саду на березі озера, прогулянку по історичній частині села, відвідування музею виноробства.
Працюємо за попереднім замовленням, приймаються групи від 8 до 50 осіб.

Нижче наводяться кілька пропозицій :

1. "Дегустація вина в "Truelkeller"
- дегустація вина власного виробництва з професійним розповіддю та поясненням особливостей смаку
- сирно - м'ясна нарізка, декорована сезонними фруктами і овочами, з хлібом домашньої випічки (від 100 гр. на персону)
- мінеральна вода включена; чай або кава оплачуються окремо
Проводиться у винному залі або на відкритому повітрі (якщо дозволяє погода), тривалість близько 1,5 години.
Вартість: група 8 - 30 осіб - 23 CHF / person, група 31 - 50 чоловік - 20CHF / person

2. Treberwurstessen в "Truelkeller"
- аперитив (один келих вина)
- потім ми пропонуємо покуштувати спеціальне меню, називається Treberwurstessen.
Це регіональні сосиски, які коптилися на отжатом винограді. Процес приготування можна побачити своїми очима. Подаються з картопляним салатом домашнього приготування і зеленим салатом, хлібом. Порції не обмежені, кожен їсть скільки хоче. Плюс ще 2 келихи вина. Мінеральна вода
- десерт
Тривалість близько 3,5 години
Вартість: 53 CHF / person
Чай, кава оплачуються окремо.

3. Прогулянка і Treberwurstessen
- все запрошуються на аперитив (2 келихи різного вина).
- прогулянка по історичній частині села і \ або винограднику з невеликим розповіддю і пробою вина
- потім ми пропонуємо покуштувати спеціальне меню, називається Treberwurstessen.
Це регіональні сосиски, які коптилися на отжатом винограді. Процес приготування можна побачити своїми очима. Подаються з картопляним салатом домашнього приготування і зеленим салатом, хлібом. Порції не обмежені, кожен їсть скільки хоче. У цю пропозицію входить дегустація 11 різних вин з професійним розповіддю про поясненням особливостей смаку. Мінеральна вода, чай, кава, шнапс включно.
- десерт
Тривалість близько 6 годин
Пропозиція дійсна для груп 20 - 50 осіб (вартість для меньшої кількості обмовляється окремо)
Вартість 69 CHF / person

Інші пропозиції можна дізнатися на сайті: http://www.tinus-treberwurst.ch
http://www.muerset-weine.ch

Ви зацікавилися? Телефонуйте або пишіть нам - e-mail: info@muerset-weine.ch
телефон 0798418286
З повагою Domaine Murset
Martin und Elena Murset
Moos 28
2513 Twann

Повернутись до “Святкування, посиденьки, дозвілля разом”