Постійне місце зустрічі українців в Цюриху

Неформальні зустрічі, спортивні події, відпочинок на природі
Аватар користувача
Gasol
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 07 березня 2012, 10:23
Звідки: Рогатин-Lagos(PT)

Постійне місце зустрічі українців в Цюриху

Повідомлення Gasol »

Немає у вас у Цюріху якогось куточка,де частенько хтось заходить з наших українців?? Здибаю в місті людей російськомовних-то так,якби в них щось забирав.Втікають як шаленні.А от з українців-поки нікого.працюють певно :think:
Церкву знайшов,вхід збоку також)) то 25 буду точно на службі бо то знаю і люблю.А от до того часу може з кимось би чаю чи пивка випив...

Всім привіт
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Постійне місце зустрічі українців в Цюриху

Повідомлення Svitlana »

У нас немає навіть постійного місця для зустрічей після Служби раз на місяць. А ви кажете там, щоб постійно були українці. Може, кількості ще не набралося, а, може, дійсно, безробітних нема, щоб був лишній час і бажання потусуватися десь за межами дому. Ну та й за кавою по 5-10 франків довго в кафе сидіти не будеш. Можу запропонувати вам призначити десь таке місце (і час) - тоді може з часом щось таке подібне і вийде.
Shurik1985
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 12 жовтня 2011, 14:03
Звідки: Geneva - Kalush (Ivano-Frankivsk region)

Re: Постійне місце зустрічі українців в Цюриху

Повідомлення Shurik1985 »

о, у Цюриху хлопці є)
Приїздіть до нас в Женеву,
а то мене одного тут явно замало на тих красунь, які збираються в басейні по неділях... :lol:
Аватар користувача
Gasol
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 07 березня 2012, 10:23
Звідки: Рогатин-Lagos(PT)

Re: Постійне місце зустрічі українців в Цюриху

Повідомлення Gasol »

:lol3: в мене красуня зі Збора.(Калуський район) Не жаліюся :grin:
за запрошення дякую.. :seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Постійне місце зустрічі українців в Цюриху

Повідомлення Svitlana »

Щось вас ніби не було на Службі (і після Служби)....
Приходіть 7-го квітня.

Кажу ж - пишіть час та місце (кнайпу якусь чи що) та подивимося, може зійдеться народ. Тільки майте на увазі, що посеред робочого дня працюючих не буде.
Аватар користувача
Gasol
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 07 березня 2012, 10:23
Звідки: Рогатин-Lagos(PT)

Re: Постійне місце зустрічі українців в Цюриху

Повідомлення Gasol »

Ви праві,Світлано.Я попав до церкви того ранку вже тоді,коли молодий священник збирав все після служби і я в тій ситуації не осмілився навіть заговорити з ним.Так сталося,що чомусь я подумав про іншу церкву,на тій ж вулиці але набагато вище вашої!Поки я з євангелістами отими договорився,поки бігав шукав нет для телефону,поки оприділився по ЖПС то служба закінчилася((. Для молодого і перспективного чоловіка,музиканта,хорового диригента(тим більше) це стало провалом і водночас сигналом вертати назад в Португалію.Довгий час я прокручував в своїй голові чому і як то так сталося.Але то таке.На понеділок в мене був білет і ось така моя історія...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Постійне місце зустрічі українців в Цюриху

Повідомлення Svitlana »

Треба було заговорити. Він дуже радо спілкується з громадою і доправив би вас до інших. Бо зараз ми після кожної Служби збираємося у залі при церкві. Тому мій пост з минулого року зараз вже не є актуальним. Один раз на місяць після служби можна гарантовано поспілкуватися з українцями.
Відповісти

Повернутись до “Святкування, посиденьки, дозвілля разом”