Святий Вечір 2012 разом!

Неформальні зустрічі, спортивні події, відпочинок на природі
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення o.Nazarij »

УВАГА! 6 січня 2012 (а це буде п*ятниця ввечері) ми відмічаємо в Цюріху український Святий Вечір з кутею, традиційними стравами і колядками. А наступного дня, тобто на саме Різдво, ми всі як цезорики молимося на українській Службі Божій в тій же крипті церкви Liebfrauenkirche на 12.00 Однак якщо народ (ну, і я з народом, звісно, теж) планує засидітися допізна і встати в полудне (ви себе ліпше знаєте), то прошу висловлювати відповідні побажання, щоб ми змогли заздалегідь підкоригувати час проведення нашого різдвяного богослужіння і пересунути його, скажімо, на 13.00. Разом з тим нагадую, що традиційна зустріч Українського Товариства Швайцарії відбудеться, як завжди, в Берні, якщо мені не зраджує пам*ять, 15 січня 2012, в тій же церкві Bruder-Klaus-Kirche, що й завжди. Детальнішу інформацію шукайте на сайті товариства: ukrainian-helvetica.ch
Відтак просимо мельдуватися заздалегідь усіх тих, які хотіли б спільно святкувати в Цюріху український Святий Вечір, щоб ми могли підшукати залу, розподілити, хто які страви готує і, можливо, комусь треба буде підшукати нічліг, щоб не перти домів, а тоді наступного дня знову до Цюріха. Можливо, зробимо й вертеп, всіх бажаючих приймати участь у вертепі теж просимо зголошуватися тут же, щоб ми бачили, скільки в нас є добровольців (решту ролей розподілимо добровільно-примусово :grin: ) Поки ще є час, давайте все організуємо і продумаємо. Тому прошу не соромитися і активно включатися в підготовку, обговорення і т. д.
Шановні мешканці Василева ("Василів" то по-ненашому "Базель"), в яких особливе відношення до Цюріха, що є наслідком травматичних подій у минулі буремні віки швайцарської історії :dizzy: ! Швайцарські розбрати столітньої давнини українців 21 століття не стосуються, тому не сидіть у сторонці, а приєднуйтеся до підготовки свята!

З вітаннями з Вільнограду (по-ненашому "Фрібург")

о. Назарій
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення Svitlana »

Усім, усім!!! Прошу зголошуватися тут і записуватися на Святвечір (відбудеться за будь-якої кількості присутніх).

Попередній список охочих повечеряти разом на Святий вечір 06.01.12 (п'ятниця):

о.Назарій
Світлана
Віта
Віталій
Юра








:music6: Активістів для організації вечорниць та Святого вечора прошу зголошуватися без лишньої скромності. Усі таланти та усі лишні руки підуть в хід (напр.: виставляти стільці та запихати ложки в салати). Крім того, зустрічі для підготовок, як правило, також дуже веселі. Можна записатися організатором, прийти, посидіти, а насправді нічого не робити. :gigle:



:ps3: Панотче, ану ще Цюріх перекладіть на нашу, бо також дуже хочеться по-нашому називатися.
Цюрих походить з Турікума, котре у свою чергу ймовірно походить від кельтського імені Турус... :dizzy: Дуже тяжко?
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення Darynka »

Світлана я хотіла б допомагати з організацією вечорниць.
На святвечів буду в Україні так що не зможу прийти але якщо щось підготувати треба буде то допоможу. :smile:
contra spem spero
Аватар користувача
Milasha

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення Milasha »

А можна з собою "неукраїнців" приводити?
yul4ik.muz
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 11 листопада 2011, 23:51

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення yul4ik.muz »

Доброго дня, вельмишановна українська громадо!
До Вас звертається Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» (м. Київ, Україна) та координатори проекту «Завтра – Різдво!», що відбудеться з 23 грудня 2011 року по 08 січня 2012 року.
Мета проекту: через реалізацію широкої культурно-просвітницької програми презентувати українські традиції Різдва та інтегрувати їх у світовий культурний контекст.
Саме тому, плекаючи традиції українського Різдва, розвиваючи міжкультурний діалог, дбаючи про відносини добросусідства та родинні цінності запрошуємо Вашу громаду долучитись до проекту та підтримати нашу ініціативу. Більш детальніше про проект Ви можете ознайомитись в прикріплених документах до листа.
Захід в минулому році видався доволі успішним, об’єднавши більше 20 народних гуртів з України, Білорусі, Польщі та Болгарії, 50 народних майстрів, понад 200 митців, художників, музикантів, представників регіональних земляцтв, культурних центрів європейських країн, родини Ніни Матвієнко, Олега Скрипки, Анжеліки Рудницької, гурту Гайдамаки, братів Капранових, Павла Табакова та інших. Цього ж року планується розширити програму та здійснити по її закінченню благодійну акцію у підтримку дітей села.
Хочемо запросити Вас до участі у проекті і пропонуємо Вашій громаді обмінятись відео-роликами, поздоровленнями з Різдвяними святами. Формат відео може бути довільним, орієнтовно розрахований на 5 хвилин, присвячений всім українцям. Відповідні ролики від українських громад з різних країн будуть зібрані та презентовані протягом проекту на екранах та на інформаційних ресурсах Національного центру народної культури. В свою чергу спеціально для Вас ми створимо разом із традиційними гуртами, відомими особистостями, Ніною та Тонею Матвієнко відео-поздоровлення до Різдва, що буде надіслано Вам в інтернет мережі.
В свою чергу наша співпраця буде активно висвітлюватись нашими партнерами в ЗМІ: 5 канал, 1 національний, журнал «Країна», журнал «День», журнал «Український тиждень», радіо «Ера FM».
Сподіваємось на започаткування гарних традицій співпраці та культурної взаємодії із Вашою громадою!
Бажаємо Вам гарного дня!

З повагою та привітанням з наступаючим
чарівним святом Різдва Христова,
Юлія Червінська
науковий співробітник
віддділу науково-освітньої роботи та популяризації
Національного музею українського народного декоративного мистецтва
e-mail: yul4ik.muz@gmail.com
Чекаю на відповідь!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення Svitlana »

Milasha писав:А можна з собою "неукраїнців" приводити?
Та можна. Якщо маєте на увазі росіян-ех-союз, то без проблем взагалі. Якщо ж зовсім "не розуміючих" - то також можна - чого б ні? Просто тоді домовимося, щоб може ще якісь "не наші" також були, щоб вашим не було зовсім самотньо. Бо наступного разу не захочуть (з досвіду :wink: ).
Аватар користувача
ЯОленка

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення ЯОленка »

Ой, так цікаво)))
Я в Швейцарії недавно і маю веееличезне бажання спілкуватися з українцями!
І я також хочу допомогти!!! а до кого звертатися з організаційних питань?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення Svitlana »

Та до нас з о.Назарієм. Якщо зможеш завтра прийти на Богослужіння, то там будемо домовлятися, забивати терміни і розбирати хто що робить.
Аватар користувача
о. Назарій

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення о. Назарій »

Що стосується перекладу Цюріха на нашу мову, то тут і думати нема чого: Турус, він і в Африці Турус -- по-нашому Тур :wise: (була колись така благородна тварина, поки господарні українці всіх в розхід не пустили :brovy: ) . Так ми Цюріх і будемо обзивати: Турів :oops: .
Щодо Андріївських вечорниць: наскільки я пригадує з наших розмов у минулу неділю, вечорниці будуть після Служби Божої 11 грудня 2011, і там у нас запланована дегустація вівсяного печива вкупі з гарячим шоколадом від о. Назарія (ой, це ж я :dizzy: )
А ще, при нагоді, кусання калити, співання караоків та накреслення схеми запланованих робіт на наступний рік шляхом підпалювання папірчиків . Тут, нагадаю, хітом минулого сезону був "секс на тополі" :no3: . А що вам несе із собою рік грядущий, про це ви зможете дізнатися лише взявши участь у наших вечорницях :52: . Результат ґарантовано: проти наших "палених папірчиків" Нострадамус просто вискочка-дилетант, який нервово курить збоку! :lol:
Тому чекаємо всіх на вечорницях 11 грудня. А щоб ви не заблудилися, то прийти краще на Службу Божу на 14.00 там же, де все (ось линва):

http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=19&t=1782

Не забувайте реєструватися на вечорниці тут же, щоб ми знали, на скількох розраховувати. І готуйте щось смачненьке: я, як професійний дегустатор, зможу віддати належне вашим кулінарним здібностям! :grin:

З молитвою

о. Назарій :seeya:
Аватар користувача
Alia

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення Alia »

Доброго дня!

Менi б також хотiлось прийняти участь у пiдготовц вечорниць!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення Svitlana »

Аля, у цю п'ятницю 02.12.11 о 20.00 ми плануємо здзвонитися по скайпу. Напиши мені або о.Назарію, щоб ми могли сконтактуватися (обмінятися скайпами). Збоку під моїм іменем є кнопки ПП або е-мейла. Можливо, потрібно зареєструватися, щоб їх побачити. Реєстрація вгорі зліва.
Аватар користувача
Гість

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення Гість »

Свтлана,
Я дуже вибачаюсь, що тiльки тепер знайшла час завiтати знову на Вашу сторiнку.Нажаль, не можу надiслати Вам емайл.Мiй емайл ;ecuador_20@yahoo.com
Я би дуже хотла прийняти участь в пдготовц Святого вечора.
Аватар користувача
Гість

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення Гість »

Світлана я хотіла б допомагати з організацією вечорниць.
На святвечів буду в Україні так що не зможу прийти але якщо щось підготувати треба буде то допоможу.
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення o.Nazarij »

Дорогі українці. Оскільки більшість із вас тепер збираються або вже поїхали в Укарїну, то проводити спільний Святий Вчеір немає сенсу (в нас просто буде замало людей і оренда приміщення вийде надто дорогою). А от різдвяна Служба Божа 7 січня відбудеться, як і заплановано, за будь-якої погоди та незалежно від кількости учасників. Тому всіх просимо на Різво на Службу Божу, після якої ми зробимо маленький шведський столик там же, не відходячи від каси :oops: Тому прошу всіх, які планують прийти, принести зі собою якісь канапки, готові тарталетки з начинкою (в народі їх ще називають "кошичками") і т. д. Я от збираюся притягнути різдвяне корицеве печиво (так, ви вгадали, я знову скакав біля духовки :upside: ). А хто ще щось тягнутиме, пишіть, щоб ми знали, що буде, а чого бракуватиме. Наразі бажаю всім весело і приємно зустріти Новий 2012 рік, в якому в Україні відбудеться Армагеддон (тобто Євро-2012) і не забути прийти на Службу Божу за тиждень, 7 січня на 12.00, ось детальніша інфа: http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=19&t=1782 А вже "великі" посиденьки відбудуться, як завжди, 15 січня в Берні і розпочнуться теж Службою Божою об 11.00 Ось тут докладніше про це:

http://ukrainian-helvetica.ch/cms/front ... ?idart=198

Ласкаво просимо!

:seeya:
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення o.Nazarij »

Дорогі українці! Спішу повідомимти, що після Служби Божої на Різдво, 7 січня 2012, всі ми збираємося на фуршет у фойє парафіяльного центру тієї ж церкви, де буде служба. Тому прошу всіх приносити із собою щось перекусити, щоб ми не тільки одне одному мило посміхалися, але і могли щось при тому жувати. Тішуся всіх вас побачити.

о. Назарій :seeya:
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Святий Вечір 2012 разом!

Повідомлення dima_ternopil »

Єдина світлина яку маю
IMG_7616.JPG
Відповісти

Повернутись до “Святкування, посиденьки, дозвілля разом”