Зустріч в Цюриху - 29.08.10, HBH - 12:00, Bürkliplatz -15:00

Неформальні зустрічі, спортивні події, відпочинок на природі
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Зустріч в Цюриху - 29.08.10, HBH - 12:00, Bürkliplatz -15:00

Повідомлення pol_serg »

Шановне панство, в вузьких колах української громади потихеньку визріло бажання провести зустріч для обміну враженнями від літнього відпочинку, пожалітися на важке життя в Швіці, згадати незлим тихим українським словом тещу-свекруху, підступних сусідів й так, щоб хоч хтось це зрозумів, ну і подібне. Орієнтовні дати - 21-22.09 або 28-29.09. Поки що, як місце зустрічі обговорювався Цюріх, в програмі - невеличка прогулянка містом + ресторан. Проте, інші місця- програми тощо лише вітатимуться, прошу оперативно і активно провести обговорення цієї теми і вирішитись остаточно. Якщо зустріч таки плануватиметься в Цюріху - зроблю пропозицію ресторанів, прошу зважати, шо в неділю замовлення ресторану можливе лише з 17.00.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Наступна зустріч.

Повідомлення pol_serg »

Ну я бачу, особливого ентузіазму моя пропозиція не викликала, якщо все-таки хтось захоче приєднатися чи запропонує інший зручний термін - не стидайтеся тут написати. Про всяк випадок пропоную ще одну ідею - в другій половині вересня в Цюріху буде показана вистава цирку сонця (Cirque du Soleil) Varekei, власне це вистава східно-європейської групи, в якій є багато гімнастів українського походження
http://www.cirquedusoleil.com/de/shows/ ... fault.aspx
Особисто я кілька років тому бачив виставу Drailion за участю азіатської команди і мені дуже сподобалось, зрозуміло, що задоволення не дуже дешеве, проте можливо вартує?
Одним словом - бажаючі - давайтесь чути!
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: Наступна зустріч.

Повідомлення Natella »

Привіт

Дуже хороша ідея, тільки мабуть баґато хто в цей час у відпустку їде в серпні? В вересні можливо було б краще? :dreamer: Тільки на рахунок цирку я - пас.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Наступна зустріч.

Повідомлення dima_ternopil »

Пропоную доповнити дану зустріч Службою Божою.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Наступна зустріч.

Повідомлення pol_serg »

Проведення Служби від нас не залежить, в іншій темі є розклад служб, в Цюріху вони по понеділках о 19й, що, як на мене це має на меті відлякати людей, а не привабити на неї, кожен хто працює - знає про що я баю, а якщо додати доїзд, наявність дітей тощо, то картина взагалі тьмяніє.

На додаток до наведеного можу додати музеї мінералогії, антропології та археології від ЕТН та Уні Цюріх. Вони працюють в неділю з 11 до 16 і вхід безкоштовний...
Аватар користувача
OksanaDentist
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 07 серпня 2010, 21:02
Звідки: Ternopil-Zurich

Re: Наступна зустріч.

Повідомлення OksanaDentist »

Meni dyzhe spodobalas vasha propozucija zystritus v Zurichy. ja zaraz na Ykrajini,ale 4asto prujizhdzhaju v Shvejcariju tak jak zburajus tydu perejizdzhatu...Bydy rada po4ytu Ykrajinsky movy tam i pospilkyvatus!!!! :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Наступна зустріч.

Повідомлення Svitlana »

Сергій, ділюся досвідом з перших рук: не має сенсу питати хто коли може. Просто пишеш дату (в заголовку і тексті) і вивішуєш.

21 серпня - День незалежності України на озері Семпах!!!! Тому пропоную поїхати туди. Ще раз пропоную місце у своєму авто, щоб поїхати разом (пишіть в приват, дзвоніть). Забрати всіх можу на головному вокзалі в Цюриху, їхати буду через Дієтікон, Аффолтерн ам Альбіс, Хам (по автобану). Більше 2-х пунктів забору робити не буду.


Щодо зустрічі в Цюриху, пропоную зупинитися на останній неділі серпня. Далі затягувати - краще зробити ще раз. Як варіант - пропоную відвідати Театершпектакль, котрий відбувається раз на рік, вхід безкоштовний, якщо не відвідувати вистави. Місця там досить можна знайти, кухня та напої - до кольору до вибору.
http://www.theaterspektakel.ch/

Як варіант, можна також зустрітися 4 вересня в суботу і пів ночі ходити по музеях на вибір http://www.langenacht.ch/Kulinarik.asp
Квиток на всі музеї на цілу ніч - 25 фр. Тільки прошу в такому випадку сприймати цю ніч - лише як ознайомлення з музеями та їх експозиціями (куди буде не шкода заплатити вхід потім), а не як заповнення прогалин (само-)освіти. Бо вибір шалений, всіх цікавить різне, якщо на всіх будемо чекати - нічого не побачимо.
Хоча цей варіант можна було би обговорити і на тиждень раніше, тобто 28-го серпня.

Щодо Служби божої, то, на жаль, вона відтягнеться для Цюриха на пізніше (десь жовтень-листопад). До того (у вересні) Служба буде в Лозанні або в Женеві. Оскільки о.Назарій має лише 1 вихідний на місяць, то запланувати більше однієї на місяць він просто не зможе.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Зустріч в Цюриху - орієнтовно 28.08.10

Повідомлення Svitlana »

Альо гараж! Що робимо?
yaromanyuk
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 34
З нами з: 09 березня 2009, 21:17
Звідки: Івано-Франківськ - Луцьк - Лозана - Сан-Франциско - Цюрих

Re: Зустріч в Цюриху - орієнтовно 28.08.10

Повідомлення yaromanyuk »

Всім привіт!

Ми (сім'я Романюків) збираємось 22-го серпня на Земпахзии. Маємо 1 місце в машині (біля 11-місячного малого :))
Підтримуємо пропозицію сходити на Театершпектакль в останню неділю серпня - будь-який день підходить.
На рахунок http://www.langenacht.ch/ не зможемо бо малого вночі совати не хочеться. Любителям музеїв можу порекомендувати ZurichCard де всі музеї і проїзд по Zurich коштує всього 19 CHF, кожен день: http://www.zuerich.com/en/page.cfm/zurich/zuerichcard_x
На рахунок 21-22.09 або 28-29.09 - приєднаємось до прогулянки по місту і ресторану.
Аватар користувача
LesiaK
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 21 серпня 2010, 13:23
Звідки: Uzhhorod-Zürich

Re: Зустріч в Цюриху - орієнтовно 28.08.10

Повідомлення LesiaK »

Ja za za za - 28.08.10 :verygood:
kotra hodyna i de?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Зустріч в Цюриху - 29.08.10, Landiwiese

Повідомлення Svitlana »

Значить, за численними проханнями і традиціями - робимо в неділю. А це - 29.08.10

За численними проханнями - робимо другу екскурсію по Цюриху. 12.00 - головний вокзал, місце зустрічі груп (поруч коло Meeting Point).

Для тих, хто екскурсії містом не хоче - місце і час зустрічі 15.00 - справа від квіткового годинника на Бюркліплац (Bürkliplatz). Звідти ми підемо до Landiwiese, де відбувається щорічний Teatherspektakel (без відвідання вистави).
yaromanyuk
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 34
З нами з: 09 березня 2009, 21:17
Звідки: Івано-Франківськ - Луцьк - Лозана - Сан-Франциско - Цюрих

Re: Зустріч в Цюриху - 29.08.10, Landiwiese

Повідомлення yaromanyuk »

Ми (Романюки) будемо на 12!
Аватар користувача
LesiaK
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 21 серпня 2010, 13:23
Звідки: Uzhhorod-Zürich

Re: Зустріч в Цюриху - 29.08.10, HBH - 12:00, Bürkliplatz -15:00

Повідомлення LesiaK »

Ja tezh budu :smile:
Аватар користувача
LesiaK
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 21 серпня 2010, 13:23
Звідки: Uzhhorod-Zürich

Re: Зустріч в Цюриху - 29.08.10, HBH - 12:00, Bürkliplatz -15:00

Повідомлення LesiaK »

Djakuju orhanizatoram za sjohodnishnij denj, ta j vsim xto buv prysutnij. Bulo klasno!
Nadijus, sho propozyciji na podibni exkursiji/zustri4i/podorozhi ne zabarjatsja. Iz zadovolennjam pryjmu u4ast :smile:
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Зустріч в Цюриху - 29.08.10, HBH - 12:00, Bürkliplatz -15:00

Повідомлення pol_serg »

Дякую за участь, sorry за те, що екскурсія не пройшла так як потрібно і сумбур. Сподіваюсь наступного разу підготуємось краще.
Ідею щодо нових місць вітаються.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Зустріч в Цюриху - 29.08.10, HBH - 12:00, Bürkliplatz -15:00

Повідомлення Svitlana »

Щиро вдячна, Сергію, за екскурсію! А те, що не достатньо продумали "мирське і буденне" - то вже деталі не варті уваги. Краще так, ніж ніяк :turn:
Відповісти

Повернутись до “Святкування, посиденьки, дозвілля разом”