Зустріч в Аросі

Неформальні зустрічі, спортивні події, відпочинок на природі
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Зустріч в Аросі

Повідомлення pol_serg »

Пізніше то як? На інший день, через тиждень-два, на годину чи дві. Ще одна людина може приєднатися до нас 5, але мусить ще визначитися. Одним словом давайте кажіть коли і як... Мені пізніше (на годину дві ) не проблема. По погоді буде ніби зимно, але з сонцем...
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Зустріч в Аросі

Повідомлення natalotschka »

Пізніше - то означає пізніше на годину. Давайте на одиннадцяту! Добре? Тільки щоб до 11-ї вже всі були, бо через п"ять хвилин буде відправлятися поїзд на Аросу, щоб ми його не пропустили.
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: Зустріч в Аросі

Повідомлення Nadya »

Домовились! :handshake: Тоді в недію в 11.00 на вокзалі, гляйз 2.
Якщо би стались ще якісь непердбачені зміни, то прошу написати мені смс, бо завтра в мене не буде доступу до інтернету.
Життя - це не генеральна репетиція.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Зустріч в Аросі

Повідомлення Svitlana »

Хто хоче пізніше (думаю варто розказати розклади) - наступний поїзд з Хура на Арозу лише через годину буде, тобто в 12.05 (потім в 13.05 і так далі). Тому хто хоче ще пізніше, то просто їдьте собі, надійтеся, що ми ще там, дзвоніть і шукайте в Арозі (благо не така вже велика).

Хто хоче брати іншомовних чоловіків-жінок-друзів - беріть!

Шапки, шалики, рукавиці - беріть!

Ароза славна тим, що там "завжди сніжно!", а сьогодні я бачила десь в газеті, що вже запустили перші снігові машини. Не виключено, що в Арозі також.

Діма, про відстань мені не кажи, бо з Базеля на Хур йде прямий поїзд: можна поспати, поїсти, повисіти на телефоні і ще багато чого можна зробити. Але першого як правило достатньо буває. Друге буде в Арозі. Так що давай - коли ти ще Арозу подивишся?

До речі, Ароза у Швейцарії займає приблизно такий самий статус, як Одеса в Україні. Там проходить щорічний фестиваль гумору.
Відповісти

Повернутись до “Святкування, посиденьки, дозвілля разом”