невеличкі вилазки по різних місцях

Неформальні зустрічі, спортивні події, відпочинок на природі
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

невеличкі вилазки по різних місцях

Повідомлення pol_serg »

Щось не ладиться в нас з організацією зустрічей громади, після чудових зустрічей в Цюріху та Берні все "заглохло". Можливо вартує перейти на інший формат :wink: ? Зрештою, якщо хтось має бажання здійснити невелику вилазку по містах і не лише в Швіці, покататися "юнесківськими" лініями залізниці чи просто полазити в горах - голосіться, не стидайтеся, може хтось відважиться "впасти на хвіст" . :good: :grin:
Аватар користувача
Natal05009

Re: невеличкі вилазки по різних місцях

Повідомлення Natal05009 »

hi every body! i¨^ll be in Caux , near Montreux and can be in Montreux for meeting . i duwe hochu zustritus z kumos z Ukrainu tut!!!!!!!!!!!!!!!!djakuju
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: невеличкі вилазки по різних місцях

Повідомлення Svitlana »

pol_serg писав: якщо хтось має бажання здійснити невелику вилазку по містах і не лише в Швіці, покататися "юнесківськими" лініями залізниці чи просто полазити в горах - голосіться, не стидайтеся, може хтось відважиться "впасти на хвіст" . :good: :grin:
Оце ти спочатку таке пишеш, а потім не хочеш брати людей на свій хвіст ;-) Ой згадаю я тобі це ще при нагоді, минулого разу, бачиш, просто забула. :sad:
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: невеличкі вилазки по різних місцях

Повідомлення pol_serg »

Мені видається недоречним демонструвати тут такі висновки. Перш за все раджу звернути увагу на дату посту, потім на той факт що за цей час НІХТО особисто не зголосився кудись поїхати, жодної спроби контакту тощо. Так що більшість подорожей, екскурсій і тд довелося робити або самому, або в неукраїномовній компанії. Хочу лише подякувати Silinу за екскурсію по Лозанні та Моржу.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: невеличкі вилазки по різних місцях

Повідомлення Svitlana »

pol_serg писав:Мені видається недоречним демонструвати тут такі висновки. Перш за все раджу звернути увагу на дату посту, потім на той факт що за цей час НІХТО особисто не зголосився кудись поїхати, жодної спроби контакту тощо. Так що більшість подорожей, екскурсій і тд довелося робити або самому, або в неукраїномовній компанії. Хочу лише подякувати Silinу за екскурсію по Лозанні та Моржу.
Та я дату бачила.... Чи ти маєш на увазі, що пост вже втратив актуальність?
До речі, а коли екскурсія була? Я також люблю екскурсії і дуже хотіла на неї потрапити
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: невеличкі вилазки по різних місцях

Повідомлення pol_serg »

Добре, вважатимемо що тема більше неактуальна за строком давності. Екскурсія була в травні, якраз під час початку цвітіння тюльпанів в Моржі, дехто (не будемо показувати пальцем) знав про неї, ще й давав цінні вказівки про то що тюльпани цвітуть повним ходом (бо ж сама особа була там рівно тиждень перед тим)... :seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: невеличкі вилазки по різних місцях

Повідомлення Svitlana »

pol_serg писав:Добре, вважатимемо що тема більше неактуальна за строком давності. Екскурсія була в травні, якраз під час початку цвітіння тюльпанів в Моржі, дехто (не будемо показувати пальцем) знав про неї, ще й давав цінні вказівки про то що тюльпани цвітуть повним ходом (бо ж сама особа була там рівно тиждень перед тим)... :seeya:
Так, пардон, дивитися як цвітуть тюльпани в Моржі - це те саме, що екскурсія в Лозанні?
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: невеличкі вилазки по різних місцях

Повідомлення pol_serg »

Тут немає жодного протиріччя - 4 години піша прогулянка по Лозанні, то не таке й велике місто, після того 10 хв до Моржа, година-дві на розглядання тюльпанів, кількість яких там сильно перебільшена на туристичних сайтах і десь так о 19й відбуття по домах - невже мало?
Загалом наша дискусія навряд чи приведе до чогось плідного, будемо вважати що то була моя приватна ініціатива і я подякував людині за допомогу. А питання як знайти пригод на чужу голову кожен має вирішувати по-своєму. Думаю цю тему можна закрити. :seeya:
Відповісти

Повернутись до “Святкування, посиденьки, дозвілля разом”