Хрестини

Після служб завжди організовуються зустрічі-посиденьки
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Хрестини

Повідомлення natalotschka »

Хтось хрестив тут дитину? І як то воно?
Я хочу похрестити свого нащадка, та не знаю де. Звичайно, хотілося б в українській церкві. Але де ж її тут знайти?... Ще й така мішанина з тими релігіями: я - православна, чоловік - протестант, майбутня хресна - греко-католичка...
Може хтось щось та порадить?
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Хрестини

Повідомлення slavusia »

Meni sdajetsia, shcho ze ne vaglyvo do jakoji konfesiji htos nalegyt. My vsi hrystyjany i vyrymo v jedynoho Boha. Ja by hrestyla dytynu v tij zerkvi jaka je v seli. Cheres hreshchennia dytyna pryjmajetsia v hrystyjansku hromadu.
Meni v protestantiv podobajetsia shcho je konformazija. A shche pidhotovka do konformaziji. Konformanty spravdi snajut na shcho vony jdut i do choho vony kagut svoje "ja".
Je shche odyn aspekt: Dytyna g bude vyhovuvatysia v tij viri jaka jiji otochuje. Vge mama ukrajinka, a tut shche j konfesija insha nig u drusiv. Hocha ze vse ne salegyt, bo pominiaty konfesiju savgdy mogna. Roby jak ty vidchuvajesh shcho dobre dlia tebe.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хрестини

Повідомлення Svitlana »

Я думаю, що приналежність до віри і релігії в сім"ї виховується, а не в оточенні (сучасному). За аналогією з нашим поколінням, котре виросло в суворій релігійній блокаді і тим не менше - до кінця щирими комуністами (майже) ніхто не став.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Хрестини

Повідомлення сянка »

Наталочко! Можна домовитись з нашим священником о. Петром Костюком, який проводить святкові богослужіння для української громади. Хоча він проживає в Бельгії, але заради такої справи він може приїхати до тебе. Про деталі можна узгоджувати з ним безпосередньо.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Хрестини

Повідомлення natalotschka »

Сянку, щиро дякую! Та я наче вже домовилася з нашим отцем Назарієм.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хрестини

Повідомлення Svitlana »

сянка писав:Наталочко! Можна домовитись з нашим священником о. Петром Костюком, який проводить святкові богослужіння для української громади. Хоча він проживає в Бельгії, але заради такої справи він може приїхати до тебе. Про деталі можна узгоджувати з ним безпосередньо.
Я так думаю, що то був би вже дуже крайній випадок, щоб священика аж з Бельгії викликати. Є ж і ближче в Німеччині (у Фрайбурзі, якщо не помиляюся і в Констанці). Але ж, дійсно, є і наш любимий отець Назарій тут на місці в Швейцарії. Тільки щоб у нього час був, бо він зайнятий постійно.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Хрестини

Повідомлення сянка »

Раз ти домовилась з о.Назарієм, то взагалі супер.

А щодо о.Костюка - то ти, Славуся, неправа. Бо він є офіційно наш душпастир. Це неважливо, що він живе в Бельгії. Як треба, то він приїжджає і шлюби давати, і дітей хрестити, і святкові Служби Божі правити сюди, до Швейцарії. Таких прикладів є досить багато серед українців, які живуть тут.
Відповісти

Повернутись до “Українські богослужіння”