Чи існує в Швейцарії прихід Української Православної Церкви?

Після служб завжди організовуються зустрічі-посиденьки
pricv
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 23 жовтня 2016, 18:23

Чи існує в Швейцарії прихід Української Православної Церкви?

Повідомлення pricv »

Вітаю всіх!
Таке питання: чи існує в Швейцарії парафія Української Православної Церкви (яка є канонічною і має єдність із Вселенським Православ'ям)?
Я сам студент, навчаюсь в Женеві. Ходжу в храм РПЦЗ до владики Михаїла. Але хочеться походити до нашої парафії, поспілкуватись із людьми українською мовою. Можливо знаєте священика, який проводить службу в Лозані, Цюріху, Женеві?
За відповідь буду дуже вдячний!
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Чи існує в Швейцарії прихід Української Православної Церкви?

Повідомлення o.Nazarij »

Наскільки мені відомо, немає.

З Богом!

о. Назарій
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Чи існує в Швейцарії прихід Української Православної Церкви?

Повідомлення Svitlana »

pricv писав:. Але хочеться походити до нашої парафії, поспілкуватись із людьми українською мовою. Можливо знаєте священика, який проводить службу в Лозані, Цюріху, Женеві?
Можете походити до тих, що є (за розкладами) і поспілкуватися. Можете з цікавості раз посидіти подивитися на службі греко-католицькій (обіцяю, там дуже мало строго католицького, за винятком наданого приміщення, і багато православного (традиційно) :tak2:), а можете просто на посиденьки прийти опісля та поспілкуватися з українцями. Атмосфера досить ліберальна. Так багато хто робить, в першу чергу, серед неоцерковлених. Віруючі все ж заходять на Службу - бог один над всіма.
Відповісти

Повернутись до “Українські богослужіння”