Женева Каплиця St-Justin Genève

Після служб завжди організовуються зустрічі-посиденьки
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Женева Каплиця St-Justin Genève

Повідомлення o.Nazarij »

Дорогі брати і сестри у Христі, мешканці Женеви й околиць. Маємо можливість спільно молитися в каплиці Œuvre St-Justin, що знаходиться на Rue du Prieuré 15. Дістатися туди дуже просто: вийшовши з головного залізничного вокзалу через головний вхід, треба повернути ліворуч на Rue de Lausanne і перейти вулицю на другий бік: рухаючись по правій стороні вулиці дивитися, як називаються бічні вулички -- п'ята вуличка праворуч і буде Rue du Prieuré.
Служба Божа розпочинається о 14.00. При нагоді богослужіння можна буде приступити до св. Сповіді та св. Причастя. Хто не встигне висповідатися перед службою, може це зробити після. Також після Служби Божої в нашому розпорядженні невеличка зала (на жаль, без кухні), де ми ділимося чим Бог послав (і що кожен приніс), а також спілкуємося, співаємо і т. д. (хіба що не танцюємо, бо кімнатка для цього надто мала :think: ).

Щиро запрошуємо всіх на спільну молитву!

о. Назарій :seeya:

Осьо фото входу до приміщення St-Justin, щоб ви довго не блукали
Вхід у гуртожиток.jpg
а також фото входу до каплиці
Двері каплиці.jpg
Так виглядає зала:
Зала.jpg
а це в тої зали ще є такий апендицит
Апендицит зали.jpg
Аватар користувача
Анатоій

Re: Женева Каплиця St-Justin Genève

Повідомлення Анатоій »

Слава Ісусу Христу
Мене звати Анатолій Мишковський.Пишу Вам з охопленої війною України.Являюся активним парафіянином УГКЦ Св.Володимира та Ольги в місті Львів,де парохом храму являється о.Богдан Чабан.Був активним учасником молодіжно-християнської спільноти "Довіра",яка щорічно займається збором подарунків до свята Св.Миклая,сиротинцям,багатодітним сім'ямщорічною колядою,щедрівкою та вертепом,олонтерствую з 2014 року для свооєї армії Допоможіть мені будь-ласка в такий скрутний для моєї країни та для мене час.Являюся інвалідом 2групи інвалідності,пересуваюся з тростиною.Моя електронна адреса:myshkovskyi.a@gmail.com.Мій номер телефону:+380953101340(Вайбер,Ватсап)Я потребую Вашої допомоги.


З повагою,
Анатолій Мишковський
+380953101340
Відповісти

Повернутись до “Українські богослужіння”