Пасха: 2012 Цюріх-Лозанна-Фрібург

Після служб завжди організовуються зустрічі-посиденьки
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Пасха: 2012 Цюріх-Лозанна-Фрібург

Повідомлення o.Nazarij »

Для тих, які додому на Пасху не їдуть, подаю дати і місця, де можна буде відсвяткувати, як Бог і звичай велить. Отже, на пасхальну ніч ми молимося в Цюріху, в уже звичній крипті церкви Liebfrauenkirche, що знаходиться за адресою: Zehnderweg 9, 8006 Zürich. Звісно, краще йти до неї від вокзалу по Weinbergstrasse, а детальний маршрут ви знайдете у спеціальній темі в цьому ж розділі ("Найближчі зустрічі", а тоді: Liebfrauenkirche Zürich (українські Богослужіння) ). Перед богослужінням можна буде ще висповідатися (але тих, які бажають на сповідь, прошу прийти дещо раніше, ніж за 5 хв. до початку служби :grin: ) А то грішити час все знайдеться, а як на сповідь, то все часу нема. :think6: Тут же після пасхальної літургії буде освячення пасок (і всього решта, що покладете в кошик). Після того всього посиденьок НЕ БУДЕ, бо то вже буде пізня година. Всіх, хто хоче пасхально посидіти, запрошуємо натомість до Фрібурга (дивіться оголошення нижче. Та не там нижче, а через одне! :dum: )


Наступного дня, на сам Великдень, буде, звісно, пасхальна служба і в Лозанні, теж у вже відомій всім нам своєю гостинністю церкві Sacré-Coeur, що на chemin Beau-Rivage 3. Також можна буде висповідатися і запричащатися, як перед, так і після богослужіння. Після Служби Божої освятимо ваші пасхальні кошики, які потім будемо громити під час обіду в залі біля церкви. Так що кладіть побільше шинки і ковбаси, або може в кого буде яке сало файне: то всьо сі з*їсь :wow4: . Я жартую, звісно: ваші кошики лишіт си до хати, а тутка шось доброго зваріт чи спечіт.


І врешті офіційне пасхальне богослужіння для всіх українців Швайцарії та традиційна зустріч Українського товариства будуть 29 квітня об 11.30 Розпочнеться все службою в супроводі хору в катедрі Сан Ніколя (тобто святого Миколая по-нашому, могли б так і назвати, а не придумувати шось дивне! :no3: ). А після богослужіння буде застілля у парафіяльній залі, на яке всіх і запрошуємо. Вхід, наскільки пригадую 20 франків, але палець не дам, може і дорожче. Просто я студент, плачу всюди за знижками (дай Боже так до пенсії студентом бути! :verygood: )

Оце такі плани на місяць квітень. Всіх запрошуємо на молитву та принагідні застілля!

о. Назарій :seeya:
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Пасха: 2012 Цюріх-Лозанна-Фрібург

Повідомлення o.Nazarij »

Старість - не радість :dizzy: . Щойно тепер звернув увагу на те, що дати й місця проведення пасхальних богослужінь я вказав, а от час не завжди подав :dum: . Тепер виправляю свою помилку. Отже в Цюріху це буде в суботу, 14 квітня о 19.00. Каяників прошу приходити на сповідь хоча б о 18.30

В Лозанні в неділю, 15 квітня, почнеться все о 13.15. Хто встигне, висповідається перед богослужінням, а решта після, бо раніше я приїхати, на жаль, не зможу через інші богослужіння на своїх швайцарських парафіях.

До зустрічі вже за тиждень!

о. Назарій :seeya:
Відповісти

Повернутись до “Українські богослужіння”