Богослужіння в Лозанні в 2012

Після служб завжди організовуються зустрічі-посиденьки
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Богослужіння в Лозанні в 2012

Повідомлення o.Nazarij »

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Дорогі лозівські (тобто лозанські :wink: ) українці.
Після довгого місяця свят повертаємося до звичайного ритму, в тому числі і в духовному житті, принаймні поки є така нагода. Тому запрошую всіх на українські Служби Божі, які відбудуться в уже відомій всім вам своєю гостинністю церкві Sacré-Coeur, яка знаходиться за наступною адресою: chemin Beau-Rivage 3. Хто схоче прогулятися, то це триватиме 15 хв. від вокзалу. Йти потрібно в напрямку озера по Avenue d'Ouchy, звідки повернути ліворуч на Avenue de L'Elysée, і звідти перша вуличка праворуч і буде нашою. Служби Божі будуть в неділю, 12 лютого 2012 року, а тоді 11 березня (того ж таки 2012 :tak2: ) і розпочнуться кожного разу о 13.15, а перед та після Служби Божої можна буде приступити до св. сповіді. І не забувайте про те, що парафія Пресвятого Серця настільки люб*язна, що кожного разу, в нагрузку до церкви, надає нам "безвозмездно" :grin: ще й залу. Тому крім духовної поживи маємо нагоду підкріпитися ще й поживою тілесною. Відтак просимо всіх добрих самарян приносити щось із собою, а тих, які будуть без нічого просимо не турбуватися і не надіятися, що пусті руки дозволяють їм втекти відразу після богослужіння. Ще не було такого випадку, щоб комусь не вистачило, а навіть якщо трапеза й вийде скромною, то все одно з голоду ніхто нікому померти не дасть; це лише нагода для того, щоб поділитися і проявити свою християнську любов до ближнього. Тому дуже всіх прошу: допоможіть нам заслужити Царство Небесне і обов*язково лишайтеся після богослужіння на спільну трапезу!

З молитвою з замерзлої та засніженої України

о. Назарій :seeya:

Пи.Си. Я недаремно написав рік: теперка всі сі готуют до кінцє світу, бо Майя сказала, шо кінец буде десь в грудни 2012. :upside: Тому раджу всім посилено сповідатисі і причащатисі!!! :brovy: До речі, хтось ту Майю особисто знає? :grin:
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Українські богослужіння в Лозанні лютий-березень 2012

Повідомлення o.Nazarij »

Дорогі учасники богослужінь. У зв*язку з тим, що вийшла накладка і в неділю, 11 березня, у церкві має бути концерт, присвячений катастрофі на АЕС у Фукушімі і збірка коштів на допомогу тим жертвам, то наша Служба Божа відбудеться не в самій церкві, а в малій залі над нею (одного разу ми там збиралися на обід на Пасху). Перепрошуємо за незручності і сподіваємося попри це на вашу присутність.

о. Назарій

:seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Богослужіння в Лозанні в 2012

Повідомлення Svitlana »

В Лозанні Пасхальна Служба Божа відбудеться на саму Пасху 15 квітня,
о 13.15.

Наступне Богослужіння в Лозанні: 20 травня о 13.15 (фактично о 13.30)

Усі Богослужіння відбуваються в церкві Sacré-Coeur, яка знаходиться за наступною адресою: chemin Beau-Rivage 3.
Це 15 хв. від вокзалу: йти в напрямку озера по Avenue d'Ouchy, звідки повернути ліворуч на Avenue de L'Elysée, і звідти перша вуличка праворуч і буде нашою.

Щоразу після Богослужіння українці збираються на спільний обід у залі при церкві.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Богослужіння в Лозанні в 2012

Повідомлення Darynka »

Є таке місто в Харківській області- Лозовеньки. Пропоную по аналогії з Туровом- Цюріхом називати Лозану Лозовеньками :grin:
contra spem spero
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Богослужіння в Лозанні в 2012

Повідомлення _vital_ »

Darynka писав:Є таке місто в Харківській області- Лозовеньки. Пропоную по аналогії з Туровом- Цюріхом називати Лозану Лозовеньками :grin:
Місто на півдні Харківської обл. називається Лозова. А Лозовеньки - село на околиці Харкова.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Богослужіння в Лозанні в 2012

Повідомлення Darynka »

Я мала на увазі село Лозовеньки ага :smile:
contra spem spero
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Богослужіння в Лозанні в 2012

Повідомлення o.Nazarij »

Дорога Лозова, Лозовеньки, чи як вас там ще обзивати. Одним словом, дорога Лозанно. Червнева українська Служба Божа у вашому славному місті відбудеться 17 червня в тій же церкві Sacré-Coeur, що на chemin Beau-Rivage 3, о тій же годині 13.15. Про сповідь нагадую також, бо грішити ми всі грішимо, а як каятися, то доводиться жменьці людей за всіх віддуватися. :wise: Тому всіх запрошую віддати Богові свої гріхи, а я вам за це екстра печенько видам (не знаю, як вас іще затягнути). І як завжди, після служби розраховуємо на кулінарний майстер-клас від наших господинь і господарів. Ну, кулінарну честь чоловіків доведеться, напевно, знов захищати мені: якщо не на 20 травня, то на 17 червня постараюся спекти вівсяне печиво "Добрий пастир" :grin: або закалапуцькати сирний торт :tak2: . На салати мене не стане, бо їх треба свіжими робити, а в мене в неділю вранці крім нашої ще дві служби по-німецьки, тож я ніяк не встигну, мусите вибачати. Якщо вийде, то запросимо ще когось із наших пань, які вміють і хочуть займатися з дітьми, щоб трохи окультурювали наших маленьких зелених шреків. :oops: Оце, наче, все. Буду дуже радий знову вас усіх побачити.

З молитвою

о. Назарій :seeya:
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Богослужіння в Лозанні в 2012

Повідомлення o.Nazarij »

Шановні українці Лозанни, Женеви і прилеглих франкомовних територій. Запрошуємо всіх проводити свій літній час із користю для душі і тіла: 15 липня і 12 серпня буде українська Служба Божа, а після неї спільний обід. Як завжди, буде нагода приступити до святої сповіді та св. Причастя. Я вже не кажу про радість випробувати кулінарні винаходи один одного :glad: . Всі ці блага зійдуть на вас у церкві Sacré-Coeur, яка знаходиться за наступною адресою: chemin Beau-Rivage 3 (схему доїзду можна знайти в інших оголошеннях тут же). Постараємося не забути і про малечу: будемо шукати людину, яка зможе приборкати ваших пустунів якимись ремеслами чи художествами. Якщо ж навіть не знайдемо нікого, хто б відважився на цю важку і небезпечну для життя й здоров*я затію, то все одно, дітвора буде мати де бігати і шо їсти :handshake: . Тому забудьте про Мальдіви та Багами: ніде не буде так класно, як з нами! (о, навіть віршиком вийшло! :upside: ) :lol3:

Словом: чекаємо масової участі

о. Назарій :seeya:
Shurik1985
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 12 жовтня 2011, 14:03
Звідки: Geneva - Kalush (Ivano-Frankivsk region)

Re: Богослужіння в Лозанні в 2012

Повідомлення Shurik1985 »

ооо, у липні буде зібрання! :verygood: точно буду )
Хто ще вагається - приєднуйтеся, наші дівчата грають на піано просто неймовірно!
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Богослужіння в Лозанні в 2012

Повідомлення o.Nazarij »

Слава Ісусу Христу!
Дорогі українці Лозанщини. Подаю отут розклад наших богослужінь та зустрічей у Лозанні на наступні місяці. Всі богослужіння відбуватимуться у вжк відомій нам своєю гостинністю церкві Sacré-Coeur, що на chemin Beau-Rivage 3. Детальніший опис добирання поданий тут же в інших повідомленнях, а линва на карту осьдечки:

http://maps.google.de/maps?hl=de&source ... CAcQnwIwAA

Отож, у наступні неділі, о 13.15 ми чекаємо вас на спільній молитві та братній трапезі, на якій ділимося тим, що самі ж приносимо:

23 вересня
21 жовтня
18 листопада (тут після Служби Божої буде панахида за жертв Голодомору)
16 грудня (тут плануємо зробити для дітей свято св. Миколая, тож хай дітки готують якийсь номер, яким вони поділяться з Миколаєм та іншими дітьми)

Січнева Служба Божа буде в Берні, 14 січня (здається об 11.00) у церкві Брудер-Клаус-Кірхе, де потім буде офіційна зустріч Товариства Українців Швайцарії зі спільною трапезою, на яку всіх запрошуємо (лише тут трапеза буде платною).

Окрім того, будемо намагатися якось запустити парафіяльну школу, щоб наші діти знали не лише французьку мову і швейцарську історію, але й українську мову та літературу, нашу історію, де були б теж уроки катехизму та малювання, щоб діти навіть просто спілкувалися один з одним. Тому прошу всіх бажаючих батьків зголошуватися, щоб ми знали, скільки дітей і якого віку готові брати участь у недільній парафіяльній школі (раз на місяць після богослужіння). Для цього прошу писати мені тут у приватному повідомленні. Туди ж прошу писати бажаючих долучитися на добровільних засадах до навчального процесу, вказуючи, що б ви хотіли і могли викладати.

З богоспасаємого града Донецька зичу всім Божого благословення і з нетерпінням чекаю наших зустрічей

о. Назарій :seeya:

Пи.Си. Печива спекти не обіцяю, бо не встигну, але завжди розраховую на ваші кулінарні шедеври, в яких, до речі, ще жодного разу не розчарувався. :verygood:
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Богослужіння в Лозанні в 2012

Повідомлення сянка »

Щодо занять з катехизму - я обома руками "за".
Відповісти

Повернутись до “Українські богослужіння”