Богослужіння в Цюріху у 2012

Після служб завжди організовуються зустрічі-посиденьки
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення o.Nazarij »

Дорогі мої українці Турівщини. Ось дати богослужінь у Турові (для непосвячених -- Цюріх) на лютий-березень: 19 лютого і 25 березня. Нагадую, що 25 березня це вже буде Великий Піст і тому прошу всіх підготуватися до сповіді, яка буде проходити, як завжди, і перед, і після Служби Божої (детальніша інфа про сповідь є тут же на форумі в розділі "Духовне"). Звісно, що і 19 лютого сповідь буде прийматися, особливо, якщо хтось захоче приступити до св. Причастя. Всі богослужіння відбуватимуться о 14.00 у вже відомій вам крипті Liebfrauenkirche, що знаходиться за адресою: Zehnderweg 9, 8006 Zürich. Звісно, краще йти до неї від вокзалу по Weinbergstrasse. A детальний опис маршруту підвішено тут же, трохи вище.
Наразі бажаю всім багато радости і повної відсутности травм на санках 12 лютого. Заодно перепрошую за мою відсутність: оскільки наше духовне життя у Швайцарії стало інтенсивнішим, то ваш покірний слуга планує служити для українців у Лозанні, бо це буде свято Трьох Святителів. Прошу також про молитву за мене, бо їду в Україну на два тижні, а вам запевняю свої молитви.

о. Назарій

:seeya:
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Богослужіння в Цюріху лютий-березень 2012

Повідомлення Darynka »

чудово! я 19го буду. :tak2:
а кудись підемо після служби? щось принести їстівне?
contra spem spero
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: Богослужіння в Цюріху лютий-березень 2012

Повідомлення Natella »

ja tezh budu, davaj mozhe kudis pidem pislja sluzhbi? Mozhna spontanno virishiti kudi.
switlana
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 13 лютого 2012, 10:57
Звідки: ternopil
Контактна інформація:

Re: Богослужіння в Цюріху лютий-березень 2012

Повідомлення switlana »

скажіть мені будь -ласка шановний назарій!!!!чому 19 лютого о 14.00 я була в церкві де ви вказуєте адрес,та нікого небуло????або хтось інший може пояснити???
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Богослужіння в Цюріху лютий-березень 2012

Повідомлення o.Nazarij »

switlana писав:скажіть мені будь -ласка шановний назарій!!!!чому 19 лютого о 14.00 я була в церкві де ви вказуєте адрес,та нікого небуло????або хтось інший може пояснити???

Ви напевно просто не звернули увагу на той факт, що богослужіння відбуваються В КРИПТІ церкви, а не в самій церкві, я про це писав у оголошенні. Ця крипта знаходиться ПІД церквою. Туди можна зайти через бічні двері, якщо підійматися знизу від Weinbergstrasse (на дверях буде напис німецькою "KRYPTA"), а можна зайти і з самої церкви, там ззаду при вхідних дверях теж є спуск просто в крипту. Ви, до речі, не перша людина, яка шукала нас у церкві, коли ми були в крипті, тому я постійно пишу в оголошеннях, що ми молимося саме в крипті, та не всі звертають на це увагу. А богослужіння відбулося, як і заплановано, дуже шкода, що Ви нас не знайшли. Просто наступного разу сконтактуйте краще з кимось, хто вже був, або попередньо передзвоніть мені, щоб хтось Вас зустрів і показав, де ми є. Сподіваюся, це прикре непорозуміння не завадить нам зустрітися наступного разу, 25 березня.

З повагою

о. Назарій :seeya:
switlana
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 13 лютого 2012, 10:57
Звідки: ternopil
Контактна інформація:

Re: Богослужіння в Цюріху лютий-березень 2012

Повідомлення switlana »

дякую!я зовсім недавно в швийцарії,томи дуже раділа що можна зустрітуся з українцями на богослужінні!ми з чоловіком і з 3-х місячною донею приїхали але нікого не знайшли!в наступний раз,ви кожного місяця доїжаєте до цюріха?
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Богослужіння в Цюріху лютий-березень 2012

Повідомлення o.Nazarij »

switlana писав:дякую!я зовсім недавно в швийцарії,томи дуже раділа що можна зустрітуся з українцями на богослужінні!ми з чоловіком і з 3-х місячною донею приїхали але нікого не знайшли!в наступний раз,ви кожного місяця доїжаєте до цюріха?
Так, стараюся, щоб хоч раз на місяць була в Цюріху Служба Божа. Будемо дуже раді вас усіх бачити. Нашого полку прибуває! :verygood:

:seeya:
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Богослужіння в Цюріху лютий-березень 2012

Повідомлення o.Nazarij »

Дорогі мої українці, спішу вам благовістити, що на 25 березня нам дадуть залу (ту саму, що була на Різдво), щоб ми могли собі "спокійно сісти, дещо випити та з*їсти" :bravo: Тому я відразу кинувся писати оголошення, щоб ви встигли понаварювати та понапікати (ох, як згадаю наш обід після служби на Різдво, аж сльоза виступає :verygood: ). Єдине, про що нас просять, щоб ми до 17.30 закінчили, бо паламареві треба буде закрити залу.

Але це ще не все: Після Служби Божої для дітей від 7 років, а також для всіх бажаючих дорослих буде нагода зробити свою писанку. Курс із писанкарства буде проводити Оксанка (вона була в Берні на Різдво). Так що всі, кого це цікавить, хай несуть сирі, варені або видуті яйця. Я сам, думаю, буду їсти і малювати, їсти і малювати! :gigle:
switlana
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 13 лютого 2012, 10:57
Звідки: ternopil
Контактна інформація:

Re: Богослужіння в Цюріху лютий-березень 2012

Повідомлення switlana »

Дуже радію зустрічі і новим знайомствам,оскільки я зовсім недавно в цюріхові і на Службу Божу прийду вперше!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення Svitlana »

Пасхальне Богослужіння з освяченням пасок відбудеться в Цюриху
в суботу перед Великоднем 14 квітня о 19.00 в крипті церкви Лібфрауен (див. нижче).

Чергові Українські Богослужіння в Цюриху: 13 травня та 3 червня 2012.
Всі Богослужіння відбуваються о 14.00 у вже відомій вам крипті Liebfrauenkirche, що знаходиться за адресою: Zehnderweg 9, 8006 Zürich
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення o.Nazarij »

Наступні богослужіння в Турові (всі знають, що це так насправді називається Цюріх :wise: ) відбудуться там же, у крипті церкви Liebfrauenkirche, за адресою: Zehnderweg 9, 8006 Zürich. Адреса та маршрут подані тут же в інших повідомленнях розділу.

Служба пасхальної ночі з освяченням пасок буде в суботу, 14 квітня о 19.00. Оголошення про це подав у окремій темі, де зібрана вся інформація спеціально до Пасхи.

У травні ми молимося разом у неділю, 13 травня (це саме тоді, а не 8 марта, всі українці святкують День Матері) о 14.00.

У червні збираємося в неділю, 3 червня, на саме свято Зіслання Святого Духа, тобто "Зелені Свєта" (не плутати зі Свєтою з форуму! :grin: ). Починається все також о 14.00.

На обидві останні дати спробую зарезервувати залу. Не знаю, яким чудом це вдалося минулого разу, 25 березня. Мусите всі за це добре помолитися. :tak2:

Чекаємо всіх на службах та на принагідних зустрічах після них!

о. Назарій :seeya:
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення o.Nazarij »

Дорогі українці. І в цю неділю, 13 травня, і на неділю 3 червня нам знову дадуть залу, щоб ми могли після Служби Божої поїсти та поспілкуватися. Тому прошу приносити щось їстивне, аби ми не голодували. :tak2: А ще для дітей дадуть окрему залу, де вони з художницею зможуть щось намалювати. В цю неділю вони малюватимуть щось для своїх мам із нагоди дня матері. Тому, гадаю, буде доречним, якщо ви захопите з собою папір і щось малююче (крім помади я маю на увазі). :grin:

Наразі бажаю всім благословенного тижня і з нетерпінням чекаю на зустріч із вами всіма!

о. Назарій :seeya:
Аватар користувача
svitlana rudyuk

Re: Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення svitlana rudyuk »

mu budemo obovjaskowo!!!do sustrizi!
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення o.Nazarij »

Дорогі українці німецької частини Швейцарії. Знаю, що більшість із вас влітку роз*жджаються по відпустках. Але для тих, які будуть на місці, буде нагода провести неділю з нами на богослужінні, а потім на спільній трапезі. Ось дати богослужінь у Цюріху на літо: 8 липня і 5 серпня, як завжди о 14.00, в тій же крипті тієї ж Liebfrauenkirche, адреса та схема доїзду до якої подані тут же на сайті: viewtopic.php?f=19&t=1719 . Як завжди, буду чекати ваших сповідей перед та після богослужіння. Також готуйте щось поїсти на спільний обід після Служби Божої. Бо я ще не відійшов після трагедії з моїм тортом, тому не знаю, чи буду щось готувати: психологічна травма надто глибока :sad2: :dizzy: Але вашими кулінарними досягненнями охоче потішуся :bravo: Як от минулого разу :verygood: Тому з нетерпінням чекаю зустрічі з усіма вами. І приводьте свою малечу. Нею знову займеться наша художниця Оксана Матьє, з якою діти малювали писанки. Не знаю, що вона там вигадає наступного разу, але думаю, буде цікаво.

Чекаємо масовки!

о. Назарій :seeya:
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення o.Nazarij »

Для тих, які минулого разу не були, але охоче прийдуть на богослужіння 5 серпня. На жаль, на 5 серпня ми зали для зустрічі після Служби Божої мати не будемо, бо на парафії теж канікули. Тому напевно знову підемо на спаґетті з різними підливками. Бо пікнік залежить від погоди, а ресторан завжди під рукою. Та якщо товариство захоче пікнікувати, то я, звісно, долучуся. Бажаю всім гарних відпусток і чекаю решту на рандеву з Богом 5 серпня о 14.00 (для типових українців: орієнтуйтеся на 13.00, тоді якраз на початок встигнете :grin: ) Адреса церкви і план маршруту подані вище.
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Богослужіння з вересня по грудень

Повідомлення o.Nazarij »

Слава Ісусу Христу!
Дорогі мої українці, українки та супровідні особи. Маю щастя повідомити вас, що нам дають церкву на наступні місяці, щоб ми могли разом молитися. Подаю відразу увесь список дат богослужінь аж до січня, щоб ви могли вписати їх до своїх календарів і обвести червоним:

Отож, українські Служби Божі будуть в неділі

30 вересня
28 жовтня
25 листопада
23 грудня

В усі неділі богослужіння починаються о 13.30, тож ви всі встигнете виспатися і навіть поснідати. Для всіх, яких цікавить питання щодо можливості сповідатися і причащатися після сніданку заявляю цілком серйозно і авторитетно, що ви МОЖЕТЕ ЇСТИ перед Службою Божою, особливо з огляду на пізній час відправи. Але бажано, щоб ви закінчили свою трапезу за 2 години до початку богослужіння. Такі офіційні приписи Синоду єпископів нашої Церкви. Не звертати уваги на піст перед сповіддю та причастям мають право хворі (наприклад, діабетики), діти та вагітні. Ліки їжею не вважаються, їх приймати можна у будь-який час. Тому з вересня очікую навали бажаючих висповідатися і причаститися.

А тепер оголошення на січень:

В суботу, 19 січня, тобто на свято Богоявлення (по-народному Йордан) о 12.00 буде українська Служба Божа з Великим освяченням води (водосвяття), тому всі зможуть набрати собі додому святої води для своїх потреб. Богослужіння будуть у тій же крипті церкви Liebfrauenkirche, де ми завжди молимося. Для тих, які ще жодного разу не були або забули, як і куди добиратися, подаю линву на пояснення маршруту до неї: viewtopic.php?f=19&t=1719

Щодо зали, то наразі ще не маю позитивної віжповіді на запит про можливість її використання. Як тільки з*явиться, обов*язково про це повідомлю.

Крім того хочу всіх повідомити, що будемо намагатися організувати в Цюріху парафіяльну школу, щоб наші дітки могли трохи вчитися і спілкуватися рідною мовою. Всіх бажаючих записати своїх дітей прошу писати мені тут же в приватному повідомленні або внизу під цим оголошенням, вказуючи обов*язково вік дитини. Прошу зголошуватися також усіх, хто хоче на добровільних засадах нести нашим дітям добре, світле та вічне. Вас попрошу вказувати який предмет ви б хотіли викладати, щоб ми могли урізноманітнити наші уроки і зробити їх цікавішими. Оце поки, здається, все. Всім шлю вітання з богоспасаємого Льва-града.

З молитвою

о. Назарій :seeya:
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Re: Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення o.Nazarij »

Дорогі українці, тішуся вас повідомити, що після всіх богослужінь у Цюріху з вересня по січень включно, а саме:

30 вересня
28 жовтня
25 листопада
23 грудня

з 15.00

і 19 січня з 14.00 для нас зарезервували залу для зустрічей, в якій ми завжди збиралися. Тож чекатиму на ваші кулінарні вибрики і веселе, товариське спілкування. Щодо парафіяльної недільної школи, яка має бути раз на місяць після богослужіння, то на вересневу зустріч, знаючи, що основна дитяча публіка в нас дошкільного віку, художниця пані Оксана підготувала персонажів казочки про курочку Рябу, яких дітки будуть оживляти своїми голосами. Словом, приходьте всі і приводьте свою малечу, має бути цікаво і весело! Лише дуже прошу, постарайтеся зголоситися тут чи на моє приватне повідомлення, щоб ми знали, на скількох дітей і якого точно віку розраховувати.

З молитвою

о. Назарій :seeya:
Andriana
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 17 травня 2012, 13:13
Звідки: Lviv

Re: Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення Andriana »

Pryvit vsim!

ya ne postiyno gyvu v Zurichu, ale 4asto tut buvayu..yomu obovyazkovo budu na bohisluginni 28 govtnia! Budu duge rada pospilkuvatysia z ukrainciamy!
Andriana
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 17 травня 2012, 13:13
Звідки: Lviv

Re: Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення Andriana »

Pryvit vsim!

ya ne postiyno gyvu v Zurichu, ale 4asto tut buvayu..yomu obovyazkovo budu na bohisluginni 28 govtnia! Budu duge rada pospilkuvatysia z ukrainciamy! :seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення Svitlana »

В суботу, 19 січня, тобто на свято Богоявлення (по-народному Йордан) о 12.00 буде українська Служба Божа з Великим освяченням води (водосвяття), тому всі зможуть набрати собі додому святої води для своїх потреб. Богослужіння будуть у тій же крипті церкви Liebfrauenkirche, де ми завжди молимося. Для тих, які ще жодного разу не були або забули, як і куди добиратися, подаю линву на пояснення маршруту до неї: viewtopic.php?f=19&t=1719

Щодо зали, то наразі ще не маю позитивної віжповіді на запит про можливість її використання. Як тільки з*явиться, обов*язково про це повідомлю.

Крім того хочу всіх повідомити, що будемо намагатися організувати в Цюріху парафіяльну школу, щоб наші дітки могли трохи вчитися і спілкуватися рідною мовою. Всіх бажаючих записати своїх дітей прошу писати мені тут же в приватному повідомленні або внизу під цим оголошенням, вказуючи обов*язково вік дитини. Прошу зголошуватися також усіх, хто хоче на добровільних засадах нести нашим дітям добре, світле та вічне. Вас попрошу вказувати який предмет ви б хотіли викладати, щоб ми могли урізноманітнити наші уроки і зробити їх цікавішими. Оце поки, здається, все. Всім шлю вітання з богоспасаємого Льва-града.

З молитвою
Аватар користувача
ruslan

Re: Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення ruslan »

Вітаннячка усім. Хотілось б дізнатись коли буде наступнне Богослужіння. Будемо дуже вдячні за відповідь, і було б знати як часто зустрічається українська громада Цюріха, і чи тільки в Крипті?
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення dima_ternopil »

wuyiyi писав:чому 19 лютого о 14.00 я була в церкві де ви вказуєте адрес,та нікого небуло????або хтось інший може пояснити???
На попередній сторінці є детальна відповідь.
Якщо коротко то Служба відбувається не в основному приміщенні церкви, а в Крипті що 20м зліва від центрального входу.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Богослужіння в Цюріху у 2012

Повідомлення Svitlana »

Привіт, Руслан.
Українці зустрічаються на Богослужінні у Крипті, а після її закінчення в залі при церкві збираються на посиденьки (та каву, чай, гостину в складчину). На посиденьки можна приєднатися і тим, хто на Службу не йде.
Відповісти

Повернутись до “Українські богослужіння”