25 жовтня в Лозанні

Після служб завжди організовуються зустрічі-посиденьки
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

25 жовтня в Лозанні

Повідомлення o.Nazarij »

Мої дорогі українці!
Після періоду літніх відпусток запрошуємо всіх, які близько і далеко, але дуже хочуть помолитися, на українську Службу Божу в Лозанні. Вона відбудеться 25 жовтня (2009 р. звичайно ж :grin: ) у тій капличці за головною католицькою церквою міста, де ми збиралися на Пасху ( адреса: L'église catholique Lausanne Notre-Dame, Rue du Valentin 3 - 1004 Lausanne, каплиця - Cenacle. В церкву Notre Dame з вокзалу Lausanne CFF найкраще добиратися автобусом #1 (напрямок Blécherette). Зупинка автобусу прямо біля виходу з вокзалу. З одинички потрібно вийти на зупинці Valentin). Початок служби об 11.00. Якщо б хтось хотів висповідатися, то прошу приходити ПЕРЕД початком служби (плізз). Більше того: з нагоди закінчення періоду літніх відпусток, коли особливо інтенсивно грішиться, влаштовуємо для всіх бажаючих висповідатися акцію: сповідь за 0 гривень, 0 копійок, тобто безкоштовно.
:bravo:
Крім того, для нас зарезервували ту ж залу, яка була в нас до диспозиції на Пасху (зала Матері Терези, відразу біли каплички). А тому прошу всіх милосердних самарян: не дайте мені ( і собі теж) померти з голоду! Для організації пікніка приймається все їстивне і горюче (щодо останнього, то, як показує досвід, на всіх вистарчає пляшки вина).
І насамкінець: ми завжди починаємо говорити на якісь релігійні теми вже коли починаємо розходитися. Давайте подумаємо, що б нас цікавило (чи то якась конкретна тема, чи місце з Біблії, яке не зовсім зрозуміле) і зробимо обговорення (звичайно ж, після того, як поїмо :gigle: ). Буду вдячний, якщо такі пропозиції висуватимуться вже тут на форумі, щоб можна було підготуватися.
Наразі ж бажаю всім гарної осені і з нетерпінням чекаю зустрічі :seeya:

Повернутись до “Українські богослужіння”