Пасхальна Служба в Лозанні

Після служб завжди організовуються зустрічі-посиденьки
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Пасхальна Служба в Лозанні

Повідомлення o.Nazarij »

Dlja vsix, xto xotiv by na Pasxu pity do tserkvy na sluzhbu, xochemo povidomyty, shcho nam vdalosja domovytysja pro mistse dlja sluzhby v Lausanne. Tse je kaplytsja Foyer du Centre Universitaire Catholique na vulytsi Blv. de Grancy 31. Blv. de Grancy znaxodytsja za 50m vid zadnjoho vyxodu zaliznychnoho vokzalu mista Lausanne z boku pidzemnoho parkingu. Ti, xto pryjide avtom, zmozhutj zaparkuvaty
abo v pidzemnomu parkingu abo prosto na Blv. Grancy. Xto maje koshyky (z kovbasoju, jajtsjamy, paskoju i t. p.), prynosjte zi soboju, tam vse bude posvjachuvatysja. My takozh zamovyly 20 mistsj v nedalekomu restavrani dla tykh, shcho zatsikavleni. Serdechno zaproshujemo na pasxaljnu ukrajinsjku Sluzhbu Bozhu! :)

Для всіх, хто хотів би на Пасху піти до церкви на службу, хочемо повідомити, що нам вдалося домовитися про місце для служби в Лозанні. Це є каплиця Foyer du Centre Universitaire Catholique на вулиці Blv. de Grancy 31.
Blv. de Grancy знаходиться за 50 м від західного виходу залізничного вокзалу міста Lausanne з боку підземного паркингу. Ті, хто приїде автом, зможуть запаркувати або в підземному паркінгу або просто на Blv. Grancy. Хто має кошики (з ковбасою, яйцями, паскою і т.п) приносьте зі собою, там все буде посвячуватися. Ми також замовили 20 місць в недалекому ресторані для тих, що зацікавлені. Сердечно запрошуємо на пасхальну українську Службу Божу!

Початок о 12.00
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Прекрасна новина!
А о котрій годині розпочнеться служба?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я щойно розмовляла з о.Назарієм. Служба розпочнеться о 12 год.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Додаткова інформація від Христини і Михайла:
Отець Назарій буде в церкві об 11 год.
Це для тих хто захоче сповідатись.
Після богослужіння всі бажаючі обідаєм разом у найближчому ресторані.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Дуже вдячна усім за теплий прийом і гарну зустріч. Було надзвичайно приємно познайомитися та поспілкуватися при такій чудовій нагоді. Наступного разу ще заспіваємо на повний голос. :wink:
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

Svitlana писав:Дуже вдячна усім за теплий прийом і гарну зустріч. Було надзвичайно приємно познайомитися та поспілкуватися при такій чудовій нагоді. Наступного разу ще заспіваємо на повний голос. :wink:
Чому наступного разу ? Ми і цього разу заспівали у весь голос :)...правда голосів залишилося дуже мало під кінець забави ... :lol:

А загалом усім ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА !!!
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Я теж хочу подякувати за ту щирість і теплоту, яка вітала під час зустрічи, яку словами неможливо висловити.....
Як сказала пані Христина:"Ми ж одна велика родина!!"
Моя душа в той час, переповнювались і радістю і сльозами...
Я дякую всім з ким я познайомилясь, поспілкувалась.
Вже мрію про наступну Зустріч з Вами
Відповісти

Повернутись до “Українські богослужіння”