Чи є життя після пологів?

Після служб завжди організовуються зустрічі-посиденьки
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Чи є життя після пологів?

Повідомлення Svitlana »

Ну це мені надійшло у серії "не читаю, але на випадок, якщо це лист щастя виявиться, то перешлю".
КАЗКА.
В ЖИВОТІ У ВАГІТНОЇ ЖІНКИ РОЗМОВЛЯЮТЬ ДВОЄ НЕМОВЛЯТ.
ОДИН З НИХ – ВІРУЮЧИЙ, ІНШИЙ – НЕВІРУЮЧИЙ.

Невіруюче немовля: Ти віриш у життя після пологів?
Віруюче немовля: Так, звичайно. Всім зрозуміло, що життя після пологів існує. Ми тут для того, щоб стати достатньо сильними та готовими для того, що на нас чекає потім.
Невіруюче немовля: Це дурниці! Ніякого життя після пологів бути не може! Ти можеш собі уявити, як таке життя могло би виглядати?
Віруюче немовля: Я не знаю усіх деталей, але я вірю, що там буде більше світла, та що ми, можливо, будемо самі ходити та їсти своїм ротом.
Невіруюче немовля: Яка нісенітниця! Неможливо ж самим ходити та їсти власним ротом! Це взагалі смішно! У нас є пуповина, яка нас живить. Знаєш, що я хочу сказати тобі: неможливо, щоб існувало життя після пологів, тому що наше життя – пуповина – і так вже досить коротка.
Віруюче немовля: Я впевнений, що це можливо. Все буде просто дещо інакше. Навіть якщо це не можна собі уявити.
Невіруюче немовля: Але звідти ще ніхто і ніколи не вертався! Життя просто закінчується пологами. Та й взагалі, життя – це одне велике страждання у темряві.
Віруюче немовля: Ні, ні! Я точно не знаю, як буде виглядати наше життя після пологів, але в будь-якому випадку, ми побачимо маму, і вона потурбується за нас.
Невіруюче немовля: Маму? Ти віриш в маму? І де ж вона знаходиться?
Віруюче немовля: Вона усюди довкола нас, ми у ній перебуваємо і завдяки їй рухаємося та живемо, без неї ми просто не можемо існувати.
Невіруюче немовля: Абсолютна дурня! Я не бачив ніякої мами, тому очевидно, що її просто немає.
Віруюче немовля: Не можу з тобою погодитися. Адже іноді, коли все довкола завмирає, можна почути та відчути, як вона гладить наш світ. Я твердо вірю, що наше справжнє життя почнеться лише після пологів. А ти?
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Чи є життя після пологів?

Повідомлення slavusia »

Meni spodobalosia, diakuju
Відповісти

Повернутись до “Українські богослужіння”