29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Після служб завжди організовуються зустрічі-посиденьки
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення pol_serg »

Щось всі так притихли і принишкли, може пора подумати про нову зустріч, весна не за горами - пропоную вносити пропозиції... :bow:
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Наступна зустріч

Повідомлення dima_ternopil »

pol_serg писав:Щось всі так притихли і принишкли, може пора подумати про нову зустріч, весна не за горами - пропоную вносити пропозиції... :bow:
Усі набираються сил :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Наступна зустріч

Повідомлення Svitlana »

Добре, здаю дату - 29 березня можливо буде Богослужіння в Цюриху, якщо вдасться організувати церкву. Після того відразу будуть посиденьки (походеньки - як вийде).
Якщо приміщення не буде, то треба буде подумати і щось придумати. :think6: Народ, ви в ресторан якийсь хочете (в нас є, що завжди хочуть) чи краще в якесь кафе просто?
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Наступна зустріч

Повідомлення dima_ternopil »

Svitlana писав:Добре, здаю дату - 29 березня можливо буде Богослужіння в Цюриху, якщо вдасться організувати церкву. Після того відразу будуть посиденьки (походеньки - як вийде).
Якщо приміщення не буде, то треба буде подумати і щось придумати. :think6: Народ, ви в ресторан якийсь хочете (в нас є, що завжди хочуть) чи краще в якесь кафе просто?
То буде весна і може й тепло!
Було б гарно посиденьки без ресторану, а тим що самі зготуємо.

А як не буде приміщення то можна в гості до когось напроситися хто цюріхський... :brovy:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Наступна зустріч

Повідомлення Svitlana »

І я навіть знаю, на кого ти думаєш :brovy: :lol3:
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Наступна зустріч

Повідомлення dima_ternopil »

Svitlana писав:І я навіть знаю, на кого ти думаєш :brovy: :lol3:
ціхо, коли рибу ловиш то треба мовчати щоб підсікти у зручний момент... :grin:
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Наступна зустріч

Повідомлення pol_serg »

Ясно, пішли стратегічні "українські" натяки, особливо коли порахувати скільки людей живе в Цюріху... :count:
Проте проблема знову ж з місцем, бо 4-5 чоловік то одне, а нас є трохи більше, тай сусід не буде від того
в захваті, думаю. Вже простіше буде організувати студ. клуб, там не мало б бути дорого, але то ЕТН Hönggerberg,
тобто далеко від центру... :think6:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення Svitlana »

29 березня, неділя, Цюрих
Крипта церкви Liebfrauen (боковий вхід зліва).
за адресою Zehnderweg 9, 8006 Zürich
О 14.00 год (або за декілька хвилин до того) розпочнеться Таїнство Святої Сповіді, після цього одразу - українська Служба божа, під час якої можна буде одразу прийняти Святе Причастя.
Відразу після Літургії ми всі гуртом підемо на посиденьки. Куди - питання відкрите, але кудись підемо - то точно.
Є ідея сходити в ресторан "Сліпа корова". Гострі відчуття - гарантовані. Заходити, замовляти, обідати - все це потрібно буде робити в абсолютній темряві, так, як це роблять незрячі. Деталі читайте на сайті ресторану "Blinde Kuh".

Громадським транспортом можна добратися наступним чином:
1. Пішки - хвилин десь 10-15 від головного вокзалу (дивіться по карті нижче).
2. Від зупинки Bahnhofquai/HB (це та, що коло мосту, коло Coop) тролейбусом №46 у напрямку Rütihof до зупинки Stampfenbachplatz і далі пішки 6 хвилин (дивіться по карті)
3. Від зупинки Central (це та велика, що за мостом коло Coop) трамваєм №7 у напрямку Bahnhof Stettbach до наступної зупинки.


Зображення
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення dima_ternopil »

Дякую, Світлано, за те що ти докладаєш неймовірних зусиль для організації зустрічей!

Служба Божа завжди необхідна для кожного християнина і я радію що вона знову відбудеться(їх у нас так не багато)!.

З рестораном - прекрасна ідея! Давно мріяв відвідати даний заклад та не було нагоди і компанії.
Підтримую на 100%!
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення pol_serg »

про Службу та зустріч - однозначно за. Проте про "Blinde Kuh" я маю трохи скепсису, мені здається сама ідея такого ресторану трохи блюзнірською, навряд чи атмосфера там сприятиме приємному спілкуванню та позитивним емоціям, пороте це лише моя думка...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення Svitlana »

Атмосфера там прикольна! Була в барі. Блюзнірством це абсолютно не вважаю. Шкода, що не можу процитувати інтерв"ю з карикатуристами в інвалідних колясках з недавнього не то "Мігро", не то "Кооп" (газети)... Вони там через все інтерв"ю намагалися донести думку, що хотіли б, щоб здорові люди ставилися до них, як до рівноцінних собі. Це було би для них найкращою інтеграцією, терапією та найкращим середовищем для проживання. Виявляється, спец-інфраструктура де тільки можна, для інвалідів - це замало. Людське адекватне ставлення було би краще.

У даному випадку - що може бути кращим за повноцінну роботу для незрячого? Оту роботу цей ресторан їм якраз і дає. При чому він дає не лише повноцінну роботу людям сліпим, але і можливість людям зрячим відчути, власне, наскільки це страшно (або прикольно!) перебувати у постійній темряві, як це - задовольняти усі свої потреби першої необхідності (тут на прикладі поїсти) в абсолютній темряві.
До речі, навіть знаючи, що офіціанти повністю сліпі, у мене там не було відчуття, що вони чимось обділені - всупереч тому відчуттю, котре з"являється на пішоходному переході, коли така ж людина з паличкою тисне жовту "кнопку" та ціпком "обдивляється" дорогу.
Що цікаво - офіціантка по залу йшла так легко, ніби з відкритими очима, а ми всі за нею, шпортаючись на рівному місці - ніби з закритими.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення Svitlana »

dima_ternopil писав:Дякую, Світлано, за те що ти докладаєш неймовірних зусиль для організації зустрічей!

Служба Божа завжди необхідна для кожного християнина і я радію що вона знову відбудеться(їх у нас так не багато)!.

З рестораном - прекрасна ідея! Давно мріяв відвідати даний заклад та не було нагоди і компанії.
Підтримую на 100%!
Дякую і тобі Дімо за добрі слова, але у даному випадку давайте гарно подякуємо пану Оресту Філю з Українського Товариства Швайцарії за організовану церкву :bow: та отцю Назарію за жертвування своєю вихідною неділею для нас. :bow:
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення slavusia »

Мені ідея з блінде ку також не подобається. Тобто подобається але не для посиденьок. хочеться ж усіх побачити і спокійно посидіти, а там гострі враження... Туди треба вдвох чи втрьох ходити, але спілкуватися там думаю буде важко.
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення Nadya »

Я теж так думаю. В темноті трохи важко спілкуватися, хочеться ж усім в очі заглянути :smile: :wink:
Цікаво, а як там меню читати?
Життя - це не генеральна репетиція.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення Svitlana »

slavusia писав:Мені ідея з блінде ку також не подобається. Тобто подобається але не для посиденьок. хочеться ж усіх побачити і спокійно посидіти, а там гострі враження... Туди треба вдвох чи втрьох ходити, але спілкуватися там думаю буде важко.
Я про те саме думала, що, можливо, незручно буде спілкуватися без допомоги зору. :think:

Надю, меню там ніхто не читає, бо його нема. Тобто воно є лише на сайті. А в темноті можеш замовити лише салат з двох на вибір, основну страву у вигляді "м"ясо, риба або овочеве" та десерт з трьох на вибір. Певно салати та десерти офіціант скаже.
Меню обновляється щотижня.

То потрібно буде десь в іншому місці придумати. Пропоную сходити в Гілтл - перший вегетаріанський ресторан Європи. Кажуть, також досить непоганий ресторан. Кажуть, що відсутність м"яса не помічається серед величезного вибору страв. А для тих, хто постить - має бути якраз добре (а то ж якось не гарно лишній раз людину спокусі піддавати). http://www.hiltl.ch/restaurant.php?id=001

Хто за? Хто проти? Записуємося, я зарезервую місця. Записуватися раджу і тим, хто невпевнений чи піде. Хай краще вільні місця залишаться, а не так, як на Експовіні вийшло.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення dima_ternopil »

Щось мене не приваблює вегетаріанський ресторан...
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення slavusia »

Я за веґі! Було би цікаво на цей ресторан глянути.
Окрім того недавно прочитала що вегетаріанці мають вище лібідо.
Не те, що думаю, що в коогось проблеми :wink: , але профілактика ніколи не завадить :grin: .
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення dima_ternopil »

Я туди піду лише за компанію :bow:

Попити сочку-чайочку...

А про лібідо, може дійсно хтось захоче профілактику зробити.
Не всі ж такі скептики до вегетаріанства як я :upside:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення Svitlana »

У мій перший приїзд до Цюриха мене зводили в якийсь веґе-ресто. Швидше за все це не був загальновідомий Гілтл, бо то було на Бельвю (чи принаймні мені так здається), а Гілтл коло Бангофштрассе. Але враження залишилося дуже і дуже приємне. Окрім того, що було смачно, то була ще і дуже гарна атмосфера та багато місця. Якщо це випадково таки був Гілтл, то він дійсно дуже класний.
Але все одно Hiltl настільки відомий та ще й історично визначний, що варто було би раз сходити та на нього подивитися. Ну і.... піст, Діма, так що висповідаєшся - і не доведеться відразу грішити. :pray:

А лібідо :bravo: не знала.... Ще одна додаткова причина! :brovy:
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення pol_serg »

То, що рослинна їжа може бути смачною, то факт - Діма, згадай про деруни!!! :grin:
Проте, речі, які стоять в них як денні пропозиції, за назвою і складом мене теж мало приваблюють, проте в якості експерименту я б туди пішов...
Типу теж випити "чашечку вегітаріанського кохве і какави з чаєм" :grin: :grin: :grin:
До слова нагадаю, що того вікенду на мессе Цюріх чергова Експовіна :dreamer: :dreamer: :dreamer: ...
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення dima_ternopil »

pol_serg писав:То, що рослинна їжа може бути смачною, то факт - Діма, згадай про деруни!!! :grin:
Проте, речі, які стоять в них як денні пропозиції, за назвою і складом мене теж мало приваблюють, проте в якості експерименту я б туди пішов...
Типу теж випити "чашечку вегітаріанського кохве і какави з чаєм" :grin: :grin: :grin:
До слова нагадаю, що того вікенду на мессе Цюріх чергова Експовіна :dreamer: :dreamer: :dreamer: ...
Не путай святе(деруни) з незрозумілим :smile:

Якби у вегетаріанських закладах були деруни то я б мало не щотижня туди ходив :good:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення Svitlana »

Ага, Сергію, є таке. ПрімаВера правда називається. Хтось має бажання сходити?
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення pol_serg »

Ти ще питаєш? :wink: :grin:
Аватар користувача
Curly Olena
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 20 січня 2009, 23:02

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення Curly Olena »

Привіт усім, от і я нарешті вирішила спробувати свої компютерні здібності та, як-то кажуть, "вставляю свої 5 копійок" у цю активну бесіду :hi3:
По-перше, я дуже рада, що наступного тижня ми зустрічаємося :beer: , а по-друге, я підтримую ідею щодо зустрічі у вегетаріанському ресторані. Тішу себе надією, що там можна буде вибрати з меню багато всякої вкусняшки.. :crazywink:
Ну і як-то кажуть, я, конечно дико извиняюсь, а де тут стають у чергу записуватися? :nails:
Минулого не існує, майбутнього може не бути.. Живи зараз!!
Аватар користувача
Danochka
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 10 грудня 2008, 21:22
Звідки: Lutsk (UA), Zürich (CH)

Re: 29 березня, неділя, Цюрих, сповідь, Служба Божа, посиденьки

Повідомлення Danochka »

привіт усім!
:wink: ну, прийміть і моїх 5 копійок. :seeya: Зустріч на наступному тижні це супер, :tak2: :glad: а ідея з вегетаріанським рестораном дійсно цікавіша за сліпу корову(хоча це лише моя думка). :wow5: Тим більше, зважаючи на піст... :grin:
Відповісти

Повернутись до “Українські богослужіння”