Андріївські вечорниці 11 грудня 2011

Концерти, виставки, конференції, семінари, екскурсії, фестивалі, марші, демонстрації тощо
o.Nazarij
Дозвіл B
Повідомлень: 137
З нами з: 11 березня 2007, 19:01

Андріївські вечорниці 11 грудня 2011

Повідомлення o.Nazarij »

Щодо Андріївських вечорниць: наскільки я пригадує з наших розмов у минулу неділю, вечорниці будуть після Служби Божої 11 грудня 2011, і там у нас запланована дегустація вівсяного печива вкупі з гарячим шоколадом від о. Назарія (ой, це ж я :dizzy: )
А ще, при нагоді, кусання калити, співання караоків та накреслення схеми запланованих робіт на наступний рік шляхом підпалювання папірчиків . Тут, нагадаю, хітом минулого сезону був "секс на тополі" :no3: . А що вам несе із собою рік грядущий, про це ви зможете дізнатися лише взявши участь у наших вечорницях :52: . Результат ґарантовано: проти наших "палених папірчиків" Нострадамус просто вискочка-дилетант, який нервово курить збоку! :lol:
Тому чекаємо всіх на вечорницях 11 грудня. А щоб ви не заблудилися, то прийти краще на Службу Божу на 14.00 там же, де все (ось линва):

http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=19&t=1782

Не забувайте реєструватися на вечорниці тут же, щоб ми знали, на скількох розраховувати. І готуйте щось смачненьке: я, як професійний дегустатор, зможу віддати належне вашим кулінарним здібностям! :grin:

З молитвою

о. Назарій :seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Андріївські вечорниці 11 грудня 20

Повідомлення Svitlana »

Перепрошую за каракулі - текст втратився.
Тут був список охочих і просьба принести з собою щось смачненьке до гостини. А також - добрий настрій.


Дякую, що в окрему тему винесли Вечорниці. Викладаю імена тих, що збираються на Вечорниці. Якщо я когось забула, то прошу нагадати мені. Якщо хтось передумав - замельдуйтеся і бажано не в останній момент. Писати можна тут в коментарях.

о.Назарій
Світлана
Світлана
Ярослав
Любомир
Віталій
Юра
Уляна
Максим
Олеся
Юра
Ігор
Оленка
пані Володимира
Дарина
Леся
Дана
Оксана
Олександра
Яна
Подружка
Наталя
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Андріївські вечорниці 11 грудня 2011

Повідомлення Svitlana »

Організаторам (і охочим допомогти в організації) пропоную зіскайпуватися наступної п'ятниці 02.12.11 в 20.00.
Аватар користувача
Dana

Re: Андріївські вечорниці 11 грудня 2011

Повідомлення Dana »

Danochky vnesitj y spusok...please :pray:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Андріївські вечорниці 11 грудня 2011

Повідомлення Svitlana »

http://www.gz-zh.ch/ueber_uns/index.php?gz=14

Adresa provedennya vechornyts
Petro
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 10 грудня 2011, 19:41
Звідки: Zürich

Re: Андріївські вечорниці 11 грудня 2011

Повідомлення Petro »

Підкажіть як можна зареєструватися на вечорниці :) О котрій годині вони починаються? Можливо є неофіційний план заходу :) Хотілося б знати коли назад із Цюриха повертатися :) Дякую!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Андріївські вечорниці 11 грудня 2011

Повідомлення Svitlana »

Тут реєструються. Початок після Служби Божої. Приблизно десь о третій-півчетверта.
Приблизно до 20.00 це все буде я так думаю.
Відповісти

Повернутись до “Культурно-просвітницькі та громадсько-політичні заходи”