Ющенко відвідає Швейцарію... Цюрих, 6 квітня 2011, Уні Цюрих

Концерти, виставки, конференції, семінари, екскурсії, фестивалі, марші, демонстрації тощо
Марко Євгенович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 08 серпня 2010, 21:13
Звідки: народився в Швейцарії, українського походження (Волинь, Київщина)

Re: Ющенко відвідає Швейцарію... Цюрих, 6 квітня 2011, Уні Цюрих

Повідомлення Марко Євгенович »

і до речі, це була пряма відповід Ющенка на запитання цього Сергія.
Марко Євгенович
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 08 серпня 2010, 21:13
Звідки: народився в Швейцарії, українського походження (Волинь, Київщина)

Re: Ющенко відвідає Швейцарію... Цюрих, 6 квітня 2011, Уні Цюрих

Повідомлення Марко Євгенович »

Yingchun писав:І це не критика, це факти, біда хворої, не європейської нації. І я горджуся тим, що я Українець, моє майбутьне там і мої діти точно вирослять там. І це не якісь дешевий романтізм. я, порівняно з багатьма нашіми тут, НЕ закриваю очі перед тим, що у нас погано вдома! І я кожного з вас розумію, який хоче закривати очі, який хоче жити за кордоном назавжди. В мене, до речі, також такі родичи. Ти говорила про українство Ющенка... Смішно мені. Я ще при Юженку жив в Україні. про яку українство ви тут говорите???? Хіба в Криму люди тепер приймають українську державу???
так, в Криму приймають нас уже. Ви там коли минулий раз були? 20 років тому? Проблеиа у нашій африканській нації не Крим і не Донбас, але наші люди живучи в Києві або в Львові. Бо ті нічого не роблять заради України. Також Україні ніяк не допомагає прекрасний найковець, який працює за кордоном і не на батьківщині. У нас головна проблема, що нам краще говорити про Крим та Донбас ("там всі кацапи") але сам ми нічого доброго і не робим. У нас окупаційна влада, в Києві 80% голосували НЕ за Пдорковича. Де вони є зараз? Ця команда профффесіональних підарасів руйнують нашу країну і де наші гура-патріоти зі Львова? На Майдані хоч хтось стоїть і голодує заради України? опа нє, значить людям подобається жити як раби, як африканці. Крим тут ні до чого! Якщо не хочемо жити як люди, то людми і ніколи не будемо!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ющенко відвідає Швейцарію... Цюрих, 6 квітня 2011, Уні Цюрих

Повідомлення Svitlana »

Марко, це був спам звичайний - твої ж слова від 28 лютого (на першій сторінці). Це для того робиться, щоб модератори не видалили повідомлення з ланками на ліві сайти з фальшивками (що, власне, і вдалося). Тому поговорити в даному випадку не буде з ким. :unsure:
Відповісти

Повернутись до “Культурно-просвітницькі та громадсько-політичні заходи”